Vytvořeno 10.04.2011 20:35
10.04.2011 Mistrovství Moravy a Slezska štafet 2011
D105      
                                               protokol   1.úsek 2.úsek 3.úsek
------------------------------------------------------------------------------
1. AOP 1  POBO - přátelé OB Opava                       148.26         
           Sedlářová Pavla                 47.26 ( 1)               
           Krasnokutská Magda              43.12 ( 1)     90.38 ( 1)
           Kostková Jana                   57.48 ( 1)    148.26 ( 1)

2. KSU 1  Klub vytrvalostních sportů Šumperk            172.30   +24.04
           Rozsívalová Helena              58.56 ( 2)               
           Reichlová Jiřina                54.44 ( 2)    113.40 ( 2)
           Hudosová Gabriela               58.50 ( 2)    172.30 ( 2)

   UOL 1  SK UP Olomouc                                   DISK         
           Šimková Hana                    71.16 ( 3)               
           Jeřábková Jana                  54.47 ( 3)    126.03 ( 3)
           Kotrlová Gita                    DISK                    

------------------------------------------------------------------------------



                                                    Vytvořeno 10.04.2011 20:35
10.04.2011 Mistrovství Moravy a Slezska štafet 2011
D14      
                                               protokol   1.úsek 2.úsek 3.úsek
------------------------------------------------------------------------------
1. KSU 1  Klub vytrvalostních sportů Šumperk            117.53         
           Pukyšová Anežka                 44.02 ( 5)               
           Habigerová Jana                 41.55 ( 2)     85.57 ( 3)
           Smrčková Dominika               31.56 ( 1)    117.53 ( 1)

2. KON 1  KOB Konice                                    118.40   + 0.47
           Vlachová Kateřina               44.33 ( 6)               
           Novotná Klára                   41.21 ( 1)     85.54 ( 2)
           Müllerová Kristýna              32.46 ( 2)    118.40 ( 2)

3. JPV 1  SK Prostějov                                  122.54   + 5.01
           Novotná Tereza                  45.13 ( 7)               
           Pilcová Sabina                  43.01 ( 3)     88.14 ( 4)
           Soldánová Tereza                34.40 ( 3)    122.54 ( 3)

4. UOL 1  SK UP Olomouc                                 123.58   + 6.05
           Přidalová Tereza                31.38 ( 1)               
           Hálková Klára                   48.05 ( 4)     79.43 ( 1)
           Vrobelová Petra                 44.15 ( 6)    123.58 ( 4)

5. TRI 1  TJ TŽ Třinec                                  147.04   +29.11
           Lucka Szarzecová                38.13 ( 2)               
           Chlebiková Aneta                73.10 ( 6)    111.23 ( 6)
           Jana Liberdová                  35.41 ( 4)    147.04 ( 5)

   TZL 1  SKOB Zlín                                       DISK         
           Chovancová Zuzana               67.12 ( 8)               
           Nešporová Alžběta                DISK                    
           Kundratova Lucie                41.31 ( 5)               

   LCE 1  OOB TJ Slovan Luhačovice                        DISK         
           Hauerlandová Natálie            42.05 ( 4)               
           Hanousková Renata               50.23 ( 5)     92.28 ( 5)
           Beblavý Martin                   DISK                    

   ZBM 1  SK Žabovřesky Brno                               abs         
           Koporová Lenka                  38.21 ( 3)               
           Nedbálková Hana                 79.30 ( 7)    117.51 ( 7)
                                             abs                    

------------------------------------------------------------------------------



                                                    Vytvořeno 10.04.2011 20:35
10.04.2011 Mistrovství Moravy a Slezska štafet 2011
D140      
                                               protokol   1.úsek 2.úsek 3.úsek
------------------------------------------------------------------------------
1. LCE 1  OOB TJ Slovan Luhačovice                      122.37         
           Vavrysová Iva                   42.51 ( 1)               
           Stackeová Anna                  42.03 ( 4)     84.54 ( 1)
           Hubáčková Dagmar                37.43 ( 1)    122.37 ( 1)

2. SSU 1  SK Severka Šumperk                            131.17   + 8.40
           Králová Zdenka                  43.41 ( 2)               
           Štáblová Jitka                  41.36 ( 2)     85.17 ( 2)
           Ostřanská Iveta                 46.00 ( 2)    131.17 ( 2)

3. TZL 1  SKOB Zlín                                     132.27   + 9.50
           Horynová Eva                    44.13 ( 3)               
           Krejčíková Monika               42.02 ( 3)     86.15 ( 3)
           Koláriková Irena                46.12 ( 3)    132.27 ( 3)

4. LCE 2  OOB TJ Slovan Luhačovice                      138.28   +15.51
           Vlažná Mirka                    47.21 ( 4)               
           Hauerlandová Jitka              39.32 ( 1)     86.53 ( 4)
           Cahlová Slávka                  51.35 ( 4)    138.28 ( 4)

MS UOL 1  SK UP Olomouc                                 149.16   +26.39
           Špacírová Danuše                44.50                    
           Mrkusova Nikola                 51.09          95.59     
           Štrajtová Zuzana                53.17         149.16     

------------------------------------------------------------------------------



                                                    Vytvořeno 10.04.2011 20:35
10.04.2011 Mistrovství Moravy a Slezska štafet 2011
D18      
                                               protokol   1.úsek 2.úsek 3.úsek
------------------------------------------------------------------------------
1. TRI 1  TJ TŽ Třinec                                  130.19         
           Kosová Štěpánka                 41.21 ( 1)               
           Argalášová Kateřina             48.43 ( 3)     90.04 ( 2)
           Nožková Sára                    40.15 ( 2)    130.19 ( 1)

2. ASU 1  Magnus Orienteering                           130.32   + 0.13
           Mátlová Pavlína                 44.04 ( 4)               
           Horvátová Hana                  50.15 ( 5)     94.19 ( 3)
           Kolářová Renáta                 36.13 ( 1)    130.32 ( 2)

3. KSU 1  Klub vytrvalostních sportů Šumperk            134.56   + 4.37
           Vozdová Aneta                   41.39 ( 2)               
           Hnilicová Šárka                 44.24 ( 1)     86.03 ( 1)
           Janů Hana                       48.53 ( 7)    134.56 ( 3)

4. TZL 1  SKOB Zlín                                     145.10   +14.51
           Jeřábková Jitka                 46.46 ( 5)               
           Kociánová Barbora               54.58 ( 7)    101.44 ( 5)
           Koláriková Lucie                43.26 ( 5)    145.10 ( 4)

5. RBK 1  SK Radioklub Blansko                          146.19   +16.00
           Hegerová Petra                  56.45 ( 9)               
           Tužilová Magdaléna              46.44 ( 2)    103.29 ( 6)
           Šestáková Petra                 42.50 ( 4)    146.19 ( 5)

6. LCE 1  OOB TJ Slovan Luhačovice                      146.48   +16.29
           Kunčarová Jana                  49.56 ( 6)               
           Tesarova Jana                   49.27 ( 4)     99.23 ( 4)
           Vavrysová Barbara               47.25 ( 6)    146.48 ( 6)

7. ZBM 1  SK Žabovřesky Brno                            152.47   +22.28
           Koporová Petra                  43.52 ( 3)               
           Chroustová Lenka                67.30 ( 9)    111.22 ( 9)
           Hrušková Barbora                41.25 ( 3)    152.47 ( 7)

8. SSU 1  SK Severka Šumperk                            166.54   +36.35
           Neumannová Anna                 54.39 ( 8)               
           Machusová Karolína              53.42 ( 6)    108.21 ( 7)
           Kašparová Zuzka                 58.33 ( 8)    166.54 ( 8)

9. UOL 1  SK UP Olomouc                                 173.37   +43.18
           Jeřábková Zuzana                50.57 ( 7)               
           Švecová Hana                    58.14 ( 8)    109.11 ( 8)
           Koblihová Barbora               64.26 ( 9)    173.37 ( 9)

------------------------------------------------------------------------------



                                                     Vytvořeno 10.04.2011 20:35
10.04.2011 Mistrovství Moravy a Slezska štafet 2011
D21      
                                                protokol   1.úsek 2.úsek 3.úsek
-------------------------------------------------------------------------------
 1. ZBM 1  SK Žabovřesky Brno                            157.35         
           Hlavová Jindra                  56.29 ( 3)               
           Mádlová Věra                    52.25 ( 1)    108.54 ( 1)
           Hlavová Hana                    48.41 ( 1)    157.35 ( 1)

 2. TUR 1  OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov                160.21   + 2.46
           Gomzyk Omová Michaela           51.45 ( 1)               
           Krafková Lucie                  58.53 ( 2)    110.38 ( 2)
           Rufferová Iva                   49.43 ( 2)    160.21 ( 2)

 3. LCE 1  OOB TJ Slovan Luhačovice                      183.15   +25.40
           Hubáčková Pavla                 59.41 ( 4)               
           Kukolová Šárka                  67.58 ( 4)    127.39 ( 4)
           Jirčáková Martina               55.36 ( 3)    183.15 ( 3)

 4. UOL 1  SK UP Olomouc                                 184.02   +26.27
           Jakobová Adélka                 53.49 ( 2)               
           Čermáková Magdalena             69.55 ( 6)    123.44 ( 3)
           Horčičková Eva                  60.18 ( 5)    184.02 ( 4)

 5. TZL 1  SKOB Zlín                                     192.59   +35.24
           Krejčíková Barbora              61.38 ( 8)               
           Otrusinová Jana                 68.07 ( 5)    129.45 ( 5)
           Krejčíková Marie                63.14 ( 7)    192.59 ( 5)

 6. ASU 1  Magnus Orienteering                           197.26   +39.51
           Vávrová Veronika                60.10 ( 6)               
           Křečková Lenka                  74.57 (10)    135.07 ( 7)
           Labašová Katarína               62.19 ( 6)    197.26 ( 6)

 7. DOB 1  KOB Dobruška                                  198.07   +40.32
           Štěpánová Dita                  65.24 (10)               
           Peterová Věra                   73.45 ( 9)    139.09 (10)
           Peterová Alena                  58.58 ( 4)    198.07 ( 7)

 8. WAR 1  UNTS Warszawa                                 210.02   +52.27
           Tynelska Justyna                74.27 (12)               
           Szlendak Joanna                 64.30 ( 3)    138.57 ( 9)
           Filaber Anna                    71.05 ( 9)    210.02 ( 8)

 9. OOP 1  TJ Opava                                      210.03   +52.28
           Kociánová Michaela              73.40 (11)               
           Kociánová Eva                   73.01 ( 8)    146.41 (11)
           Hrouzová Pavlína                63.22 ( 8)    210.03 ( 9)

10. ZBM 2  SK Žabovřesky Brno                            210.46   +53.11
           Štěpánská Adéla                 60.13 ( 7)               
           Stratilová Marie                75.44 (11)    135.57 ( 8)
           Hendrychová Zuzana              74.49 (10)    210.46 (10)

11. KON 1  KOB Konice                                    229.32   +71.57
           Otrubová Johana                 64.24 ( 9)               
           Dittrichová Petra               87.37 (12)    152.01 (12)
           Plesková Tereza                 77.31 (11)    229.32 (11)

    JPV 1  SK Prostějov                                    DISK         
           Daňková Petra                   59.46 ( 5)               
           Soldánová Karin                 70.43 ( 7)    130.29 ( 6)
           Uchytilová Jana                  DISK                    

    ZBM 3  SK Žabovřesky Brno                               abs         
           Kabáthová Jitka                  DISK                    
                                             abs                    
                                             abs                    

MS  SSU 1  SK Severka Šumperk                            244.57   +87.22
           Klíchová Jana                   69.30                    
           Neumannová Kamila               87.51         157.21     
           Matoušková Jana                 87.36         244.57     

-------------------------------------------------------------------------------



                                                    Vytvořeno 10.04.2011 20:35
10.04.2011 Mistrovství Moravy a Slezska štafet 2011
DH12      
                                               protokol   1.úsek 2.úsek 3.úsek
------------------------------------------------------------------------------
1. KSU 1  Klub vytrvalostních sportů Šumperk             68.33         
           Jílek Ondřej                    21.28 ( 1)               
           Müller Jonáš                    24.49 ( 1)     46.17 ( 1)
           Šrámek Ondřej                   22.16 ( 1)     68.33 ( 1)

2. UOL 1  SK UP Olomouc                                  77.48   + 9.15
           Horčička Vít                    25.38 ( 3)               
           Šimek Štěpán                    26.16 ( 3)     51.54 ( 3)
           Jirka Mikuláš                   25.54 ( 2)     77.48 ( 2)

3. TRI 1  TJ TŽ Třinec                                   91.46   +23.13
           Bruková Magda                   34.06 ( 5)               
           Holesz Sebastián                29.45 ( 4)     63.51 ( 4)
           Filipek Sebastián               27.55 ( 3)     91.46 ( 3)

4. ASU 1  Magnus Orienteering                           121.53   +53.20
           Žoužela Tomáš                   59.24 ( 6)               
           Plhal Jakub                     31.02 ( 6)     90.26 ( 6)
           Plhalová Šárka                  31.27 ( 4)    121.53 ( 4)

5. KSU 2  Klub vytrvalostních sportů Šumperk            128.37   +60.04
           Dostál Pavel                    28.05 ( 4)               
           Hajduk Jakub                    48.34 ( 7)     76.39 ( 5)
           Šafář Vojtěch                   51.58 ( 5)    128.37 ( 5)

   ZBM 1  SK Žabovřesky Brno                              DISK         
           Komenda Jan                      DISK                    
           Malivánková Eva                 30.11 ( 5)               
           Firešová Markéta                 DISK                    

   JPV 1  SK Prostějov                                    DISK         
           Janečka Viktor                  24.06 ( 2)               
           Kašpar Petr                     25.55 ( 2)     50.01 ( 2)
           Lugrová Natalie                  DISK                    

------------------------------------------------------------------------------



                                                    Vytvořeno 10.04.2011 20:35
10.04.2011 Mistrovství Moravy a Slezska štafet 2011
H105      
                                               protokol   1.úsek 2.úsek 3.úsek
------------------------------------------------------------------------------
1. KON 1  KOB Konice                                    156.59         
           Huňka Karel                     50.55 ( 1)               
           Procházka Josef                 49.27 ( 1)    100.22 ( 1)
           Grepl Ladislav                  56.37 ( 2)    156.59 ( 1)

2. AOP 1  POBO - přátelé OB Opava                       164.48   + 7.49
           Jelínek Jan                     57.10 ( 3)               
           Kostka Evžen                    55.23 ( 4)    112.33 ( 4)
           Borunský Tomáš                  52.15 ( 1)    164.48 ( 2)

3. UOL 1  SK UP Olomouc                                 170.25   +13.26
           Trávníček Jan                   54.29 ( 2)               
           Kotrle Miroslav                 52.53 ( 2)    107.22 ( 2)
           Smékal David                    63.03 ( 3)    170.25 ( 3)

   SSU 1  SK Severka Šumperk                              DISK         
           Kašpar Jaroslav                 58.27 ( 4)               
           Kašparová Ivana                 53.32 ( 3)    111.59 ( 3)
           Matoušek Milan                   DISK                    

MS BBM 1  BETA URSUS Orienteering                       136.42         
           Fiala Jan                       46.26                    
           Kunz Martin                     46.08          92.34     
           Fiala Jan                       44.08         136.42     

------------------------------------------------------------------------------



                                                    Vytvořeno 10.04.2011 20:35
10.04.2011 Mistrovství Moravy a Slezska štafet 2011
H14      
                                               protokol   1.úsek 2.úsek 3.úsek
------------------------------------------------------------------------------
1. JPV 1  SK Prostějov                                   81.36         
           Kočí Josef                      27.25 ( 3)               
           Otruba Vojtěch                  28.14 ( 1)     55.39 ( 1)
           Vystavěl Ondřej                 25.57 ( 1)     81.36 ( 1)

2. BBM 1  BETA URSUS Orienteering                        89.26   + 7.50
           Hirš Otakar                     27.15 ( 2)               
           Ptáček Patrik                   28.52 ( 2)     56.07 ( 2)
           Kunz Jiří                       33.19 ( 4)     89.26 ( 2)

3. TZL 1  SKOB Zlín                                      94.02   +12.26
           Šiška Petr                      34.13 ( 5)               
           Podmolík Josef                  30.46 ( 3)     64.59 ( 3)
           Mikel David                     29.03 ( 3)     94.02 ( 3)

4. TRI 1  TJ TŽ Třinec                                   98.02   +16.26
           Cienciala Jan                   33.08 ( 4)               
           Madzia Martin                   36.21 ( 4)     69.29 ( 4)
           Lanc Vojtěch                    28.33 ( 2)     98.02 ( 4)

5. ASU 1  Magnus Orienteering                           115.33   +33.57
           Paukert Lukáš                   36.58 ( 6)               
           Kriegler Ondřej                 42.47 ( 6)     79.45 ( 5)
           Kašpar Jakub                    35.48 ( 5)    115.33 ( 5)

6. LCE 1  OOB TJ Slovan Luhačovice                      127.54   +46.18
           Kadleček Jan                    45.44 ( 9)               
           Plášek Pavel                    44.58 ( 7)     90.42 ( 8)
           Černocký Libor                  37.12 ( 6)    127.54 ( 6)

   SSU 1  SK Severka Šumperk                              DISK         
           Matoušek Matěj                  37.46 ( 7)               
           Urban Martin                    46.39 ( 8)     84.25 ( 7)
           Urban Jan                        DISK                    

   ZBM 1  SK Žabovřesky Brno                               abs         
           Šplíchal Marek                  40.54 ( 8)               
           Soška Marek                     41.55 ( 5)     82.49 ( 6)
                                             abs                    

   HLV 1  OOB TJ Sokol Holešov                             abs         
           Sedláček Ondřej                 26.59 ( 1)               
                                             abs                    
                                             abs                    

------------------------------------------------------------------------------



                                                    Vytvořeno 10.04.2011 20:35
10.04.2011 Mistrovství Moravy a Slezska štafet 2011
H140      
                                               protokol   1.úsek 2.úsek 3.úsek
------------------------------------------------------------------------------
1. LCE 1  OOB TJ Slovan Luhačovice                      111.30         
           Hubáček Jaroslav                42.28 ( 4)               
           Slezák Libor                    36.47 ( 3)     79.15 ( 4)
           Hubáček Josef                   32.15 ( 1)    111.30 ( 1)

2. ZLH 1  OOB TJ Zlaté Hory                             113.17   + 1.47
           Novotný Tomáš                   40.19 ( 2)               
           Babák Jiří                      38.18 ( 5)     78.37 ( 2)
           Moskva Roman                    34.40 ( 2)    113.17 ( 2)

3. JPV 1  SK Prostějov                                  125.32   +14.02
           Soldán Vladimír                 39.26 ( 1)               
           Vičan Lubomír                   38.39 ( 6)     78.05 ( 1)
           Chmelař Miroslav                47.27 ( 4)    125.32 ( 3)

4. SBR 1  SKOB Bruntál                                  130.04   +18.34
           Vodička Luděk                   40.25 ( 3)               
           Vrábel Jaromír                  38.16 ( 4)     78.41 ( 3)
           Sklenář Josef                   51.23 ( 6)    130.04 ( 4)

5. UOL 1  SK UP Olomouc                                 130.43   +19.13
           Navrátil Antonín                43.37 ( 5)               
           Hálek Jan                       39.50 ( 7)     83.27 ( 5)
           Horčička Petr                   47.16 ( 3)    130.43 ( 5)

6. KSU 1  Klub vytrvalostních sportů Šumperk            135.50   +24.20
           Paloncý Pavel                   48.42 ( 7)               
           Komárek Jaromír                 34.56 ( 1)     83.38 ( 6)
           Janů Zdeněk                     52.12 ( 7)    135.50 ( 6)

7. SSU 1  SK Severka Šumperk                            140.37   +29.07
           Štarha Vítězslav                45.59 ( 6)               
           Ostřanský Josef                 46.41 ( 8)     92.40 ( 7)
           Dvořák Radomír                  47.57 ( 5)    140.37 ( 7)

   STE 1  SK SKI-OB Šternberk                             DISK         
           Sklenář Antonín                 57.48 ( 8)               
           Višňa Milan                     35.42 ( 2)     93.30 ( 8)
           Albert František                 DISK                    

MS LCE 2  OOB TJ Slovan Luhačovice                      131.53   +20.23
           Valenta Jiří                    48.27                    
           Plášek Martin                   35.52          84.19     
           Macha Radek                     47.34         131.53     

------------------------------------------------------------------------------



                                                    Vytvořeno 10.04.2011 20:35
10.04.2011 Mistrovství Moravy a Slezska štafet 2011
H165      
                                               protokol   1.úsek 2.úsek 3.úsek
------------------------------------------------------------------------------
1. OOP 1  TJ Opava                                      140.57         
           Rychlý Miloš                    35.57 ( 1)               
           Nosek Jiří                      56.24 ( 2)     92.21 ( 1)
           Novotný Stanisl                 48.36 ( 3)    140.57 ( 1)

2. SBR 1  SKOB Bruntál                                  142.10   + 1.13
           Vojtášek Jan                    45.22 ( 3)               
           Blažek Václav                   51.37 ( 1)     96.59 ( 2)
           Toman Stanislav                 45.11 ( 1)    142.10 ( 2)

3. TZL 1  SKOB Zlín                                     200.13   +59.16
           Štípek Rostislav                40.11 ( 2)               
           Valla Stanislav                114.15 ( 3)    154.26 ( 3)
           Láznička Alois                  45.47 ( 2)    200.13 ( 3)

------------------------------------------------------------------------------



                                                     Vytvořeno 10.04.2011 20:35
10.04.2011 Mistrovství Moravy a Slezska štafet 2011
H18      
                                                protokol   1.úsek 2.úsek 3.úsek
-------------------------------------------------------------------------------
 1. LCE 1  OOB TJ Slovan Luhačovice                      140.16         
           Vavrys Johan                    48.05 ( 1)               
           Hubáček Jonáš                   49.55 ( 2)     98.00 ( 1)
           Hubáček Michal                  42.16 ( 1)    140.16 ( 1)

 2. ASU 1  Magnus Orienteering                           149.47   + 9.31
           Horvát Petr                     49.00 ( 2)               
           Šincl Jiří                      55.57 ( 4)    104.57 ( 3)
           Minář Marek                     44.50 ( 2)    149.47 ( 2)

 3. TZL 1  SKOB Zlín                                     155.05   +14.49
           Kašpar Michal                   49.40 ( 3)               
           Chovanec David                  54.06 ( 3)    103.46 ( 2)
           Kolárik Tomáš                   51.19 ( 4)    155.05 ( 3)

 4. ZBM 1  SK Žabovřesky Brno                            173.26   +33.10
           Jordanov Alexandr               82.21 ( 9)               
           Klusáček Jan                    46.04 ( 1)    128.25 ( 6)
           Brlica Pavel                    45.01 ( 3)    173.26 ( 4)

 5. ABM 1  KOB Moira Brno                                184.16   +44.00
           Mokrý Ondřej                    56.28 ( 4)               
           Obrátil Štěpán                  65.04 ( 6)    121.32 ( 4)
           Toman Filip                     62.44 ( 6)    184.16 ( 5)

 6. LCE 2  OOB TJ Slovan Luhačovice                      189.20   +49.04
           Slíva Jan                       67.26 ( 8)               
           Sýkora Vojtěch                  66.24 ( 7)    133.50 ( 7)
           Mudrák Štěpán                   55.30 ( 5)    189.20 ( 6)

 7. SKM 1  KOB Směr Kroměříž                             201.31   +61.15
           Zvoníček Josef                  61.02 ( 6)               
           Pěček Martin                    62.25 ( 5)    123.27 ( 5)
           Krajcar Ivo                     78.04 ( 9)    201.31 ( 7)

 8. JPV 1  SK Prostějov                                  209.36   +69.20
           Chmelař Martin                  62.05 ( 7)               
           Lauda Štěpán                    75.13 ( 8)    137.18 ( 8)
           Vičan Dominik                   72.18 ( 8)    209.36 ( 8)

 9. BBM 1  BETA URSUS Orienteering                       214.34   +74.18
           Záděra Pavel                    56.51 ( 5)               
           Kunz Jan                        87.42 ( 9)    144.33 ( 9)
           Ptáček Pavel                    70.01 ( 7)    214.34 ( 9)

10. UOL 1  SK UP Olomouc                                 260.03  +119.47
           Žovinec Lukáš                   87.29 (10)               
           Dumbrovský Michal               90.00 (10)    177.29 (10)
           Hálek Matěj                     82.34 (10)    260.03 (10)

-------------------------------------------------------------------------------



                                                     Vytvořeno 10.04.2011 20:35
10.04.2011 Mistrovství Moravy a Slezska štafet 2011
H21      
                                                protokol   1.úsek 2.úsek 3.úsek
-------------------------------------------------------------------------------
 1. TUR 1  OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov                165.28         
           Baier Martin                    54.01 ( 2)               
           Váňa Martin                     57.10 ( 1)    111.11 ( 2)
           Hradec Pavel                    54.17 ( 2)    165.28 ( 1)

 2. WAR 1  UNTS Warszawa                                 168.52   + 3.24
           Morawski Jacek                  53.18 ( 1)               
           Parfianowicz Piotr              57.13 ( 2)    110.31 ( 1)
           Grabowski Maciej                58.21 ( 4)    168.52 ( 2)

 3. SSU 1  SK Severka Šumperk                            170.21   + 4.53
           Král Václav                     55.07 ( 3)               
           Matoušek Jiří                   64.56 (14)    120.03 ( 6)
           Poklop Martin                   50.18 ( 1)    170.21 ( 3)

 4. LCE 2  OOB TJ Slovan Luhačovice                      177.09   +11.41
           Vlažný Jakub                    57.25 ( 8)               
           Valenta Jiří                    64.34 (13)    121.59 (10)
           Cahel Marek                     55.10 ( 3)    177.09 ( 4)

 5. ZBM 1  SK Žabovřesky Brno                            179.15   +13.47
           Zháňal Jan                      57.01 ( 7)               
           Stehlík Martin                  58.38 ( 3)    115.39 ( 3)
           Zimmermann Jakub                63.36 (10)    179.15 ( 5)

 6. LCE 1  OOB TJ Slovan Luhačovice                      182.23   +16.55
           Bencúr Juraj                    61.01 (15)               
           Zicha Jiří                      60.01 ( 4)    121.02 ( 8)
           Hanslian David                  61.21 ( 6)    182.23 ( 6)

 7. CHT 1  OOB SK Chrast                                 182.47   +17.19
           Drahokoupil Aleš                55.49 ( 5)               
           Krejsa Vladimír                 63.58 (12)    119.47 ( 5)
           Kopáček Jan                     63.00 ( 7)    182.47 ( 7)

 8. VAM 1  OOB Vamberk                                   185.54   +20.26
           Veverka Tomáš                   58.20 (11)               
           Klícha Martin                   61.53 ( 6)    120.13 ( 7)
           Koblic Jan                      65.41 (12)    185.54 ( 8)

 9. JPV 1  SK Prostějov                                  188.03   +22.35
           Fortunato Jorge                 60.11 (14)               
           Perknovský Radim                62.18 ( 7)    122.29 (11)
           Otrusina Jiří                   65.34 (11)    188.03 ( 9)

10. ABM 1  KOB Moira Brno                                188.26   +22.58
           Mokrý Stanislav                 61.39 (17)               
           Přikryl Petr                    63.22 ( 8)    125.01 (14)
           Novotný Ondřej                  63.25 ( 8)    188.26 (10)

11. STE 1  SK SKI-OB Šternberk                           189.13   +23.45
           Tomanek Daniel                  57.58 ( 9)               
           Janků Marek                     63.44 (10)    121.42 ( 9)
           Václavek Tomáš                  67.31 (14)    189.13 (11)

12. ASU 1  Magnus Orienteering                           192.10   +26.42
           Barcík Robert                   61.10 (16)               
           Vozda Vojtěch                   63.38 ( 9)    124.48 (13)
           Sedláček Tomáš                  67.22 (13)    192.10 (12)

13. KSU 1  Klub vytrvalostních sportů Šumperk            194.10   +28.42
           Halama Jakub                    55.09 ( 4)               
           Šrámek Jaromír                  63.48 (11)    118.57 ( 4)
           Turczer Petr                    75.13 (20)    194.10 (13)

14. RBK 1  SK Radioklub Blansko                          201.38   +36.10
           Šesták Jakub                    62.16 (18)               
           Henek Michal                    61.49 ( 5)    124.05 (12)
           Šindelka Antonín                77.33 (21)    201.38 (14)

15. AOP 1  POBO - přátelé OB Opava                       201.50   +36.22
           Košárek Pavel                   58.47 (12)               
           Holas Tomáš                     75.01 (17)    133.48 (15)
           Hadač Miroslav                  68.02 (15)    201.50 (15)

16. TUR 2  OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov                212.06   +46.38
           Gomzyk Andriy                   79.59 (25)               
           Hyka Jan                        71.42 (16)    151.41 (21)
           Holas Ondřej                    60.25 ( 5)    212.06 (16)

17. TZL 1  SKOB Zlín                                     212.09   +46.41
           Přibyl Broněk                   58.06 (10)               
           Podmolík Tomáš                  82.31 (21)    140.37 (16)
           Novotný Jiří                    71.32 (19)    212.09 (17)

18. DOB 1  KOB Dobruška                                  214.00   +48.32
           Janda Martin                    71.18 (19)               
           Kolek Petr                      79.12 (18)    150.30 (18)
           Khýn Vítězslav                  63.30 ( 9)    214.00 (18)

19. PLU 1  TJ Sokol Plumlov                              214.26   +48.58
           Otruba Karel                    59.58 (13)               
           Stoklasa Bohumil                84.23 (22)    144.21 (17)
           Matyšek Radoslav                70.05 (16)    214.26 (19)

20. VOV 1  VSK VŠB TU Ostrava                            226.53   +61.25
           Žaloudík Jiří                   74.57 (22)               
           Pavlačka Ondřej                 81.09 (20)    156.06 (22)
           Tesař Jiří                      70.47 (17)    226.53 (20)

21. VIC 1  OB Vizovice                                   229.21   +63.53
           Horyna Roman                    56.02 ( 6)               
           Kůstka Marek                    95.13 (25)    151.15 (20)
           Starosta Pavel                  78.06 (22)    229.21 (21)

22. JPV 2  SK Prostějov                                  230.48   +65.20
           Pavlíček Václav                 71.34 (20)               
           Hodač Karel                     88.07 (23)    159.41 (23)
           Skřivánek Marcel                71.07 (18)    230.48 (22)

23. AOP 2  POBO - přátelé OB Opava                       247.25   +81.57
           Schuster Martin                 71.48 (21)               
           Rossmanith Vojta                79.19 (19)    151.07 (19)
           Stoszek Jakub                   96.18 (24)    247.25 (23)

24. KSU 2  Klub vytrvalostních sportů Šumperk            272.25  +106.57
           Janů Zdeněk                     75.27 (23)               
           Jílek Jakub                     90.22 (24)    165.49 (24)
           Hecl Miloš                     106.36 (26)    272.25 (24)

25. TZL 2  SKOB Zlín                                     282.58  +117.30
           Schäfer Jan                     79.31 (24)               
           Benroth Jakub                  100.10 (26)    179.41 (25)
           Jelínek Vít                    103.17 (25)    282.58 (25)

    ZBM 2  SK Žabovřesky Brno                              DISK         
           Drábek Jan                       DISK                    
           Kazda Adam                      67.22 (15)               
           Pátek Richard                   90.51 (23)               

    SKM 1  KOB Směr Kroměříž                               DISK         
           Dvorský Vojtěch                106.59 (26)               
           Dvorský Václav                 118.31 (27)    225.30 (26)
           Dvorský Ilja                     DISK                    

-------------------------------------------------------------------------------



                                                    Vytvořeno 10.04.2011 20:35
10.04.2011 Mistrovství Moravy a Slezska štafet 2011
MIX      
                                               protokol   1.úsek 2.úsek 3.úsek
------------------------------------------------------------------------------
1. AOV 1  OOB TJ Baník Ostrava                          115.05         
           Novák Pavel                     40.42 ( 3)               
           Glonek Jakub                    42.17 ( 1)     82.59 ( 2)
           Mielec Jaromír                  32.06 ( 2)    115.05 ( 1)

2. DOB 1  KOB Dobruška                                  125.37   +10.32
           Ďoubal Jan                      35.33 ( 1)               
           Peterová Jana                   48.48 ( 5)     84.21 ( 3)
           Lžíčař Martin                   41.16 ( 4)    125.37 ( 2)

3. HLV 1  OOB TJ Sokol Holešov                          127.27   +12.22
           Peška Antonín                   41.19 ( 4)               
           Sedláčková Jana                 46.03 ( 3)     87.22 ( 4)
           Sedláček Jaroslav               40.05 ( 3)    127.27 ( 3)

4. WAR 1  UNTS Warszawa                                 156.49   +41.44
           Antonovicz Jerzy                41.23 ( 5)               
           Dusza Anna                      48.17 ( 4)     89.40 ( 5)
           Popowski Jaroslaw               67.09 ( 5)    156.49 ( 4)

5. SSU 1  SK Severka Šumperk                            161.29   +46.24
           Holinek Tomáš                   36.57 ( 2)               
           Mikula Jan                      43.37 ( 2)     80.34 ( 1)
           Sita Vratislav                  80.55 ( 6)    161.29 ( 5)

   VIC 1  OB Vizovice                                     DISK         
           Rydlová Jana                     DISK                    
           Kůstková Daniela                53.40 ( 6)               
           Chmelař Daniel                   DISK                    

   OOP 1  TJ Opava                                        DISK         
           Ševčík Břetislav                55.14 ( 6)               
           Novotná Ludmila                  DISK                    
           Rychlý Pavel                    26.12 ( 1)               

   LCE    OOB TJ Slovan Luhačovice                         abs         
           Hubáčková Petra                 56.06 ( 7)               
           Šeděnková Hana                  64.52 ( 7)    120.58 ( 6)
                                             abs                    

------------------------------------------------------------------------------