Vytvořeno 09.04.2011 19:29
09.04.2011 Mistrovství Moravy a Slezska na klasické trati 201
D12B      2.40 km, 8 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Malivánková Eva           ZBM9952 C SK Žabovřesky Brno              27.37         
 2. Kundratová Lucie          JZL0051 C TJ Jižní svahy Zlín             28.04   + 0.27
 3. Novotná Tereza            ZLH0051 C OOB TJ Zlaté Hory               28.53   + 1.16
 4. Firešová Markéta          ZBM9951 B SK Žabovřesky Brno              31.39   + 4.02
 5. Poláková Tereza           SOP9951 B OOB TJ Slezan Opava             31.40   + 4.03
 6. Bruková Magda             TRI0054 C TJ TŽ Třinec                    33.44   + 6.07
 7. Nešporová Alžběta         TZL0051 C SKOB Zlín                       34.50   + 7.13
 8. Lugrová Natalie           JPV0066 C SK Prostějov                    37.25   + 9.48
 9. Poláková Lenka            SOP0151 C OOB TJ Slezan Opava             38.55   +11.18
10. Hájková Lenka             AOP0050 C POBO - přátelé OB Opava         44.17   +16.40
11. Pukyšová Anežka           KSU9999 C Klub vytrvalostních sportů Šum  49.50   +22.13
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 09.04.2011 19:29
09.04.2011 Mistrovství Moravy a Slezska na klasické trati 201
D14B      3.20 km, 75 m, 9 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Odehnalová Tereza         ABM9757 A KOB Moira Brno                  30.39         
 2. Tesařová Jana             VOV9751 A VSK VŠB TU Ostrava              32.43   + 2.04
 3. Vavrysová Barbara         LCE9751 A OOB TJ Slovan Luhačovice        33.36   + 2.57
 4. Argalášová Kateřina       TRI9750 A TJ TŽ Třinec                    33.47   + 3.08
 5. Smrčková Dominika         KSU9799 B Klub vytrvalostních sportů Šum  35.29   + 4.50
 6. Horvátová Hana            ASU9797 B Magnus Orienteering             35.48   + 5.09
 7. Chovancová Zuzana         TZL9754 B SKOB Zlín                       37.00   + 6.21
 8. Müllerová Kristýna        KON9771 B KOB Konice                      41.29   +10.50
 9. Nedbálková Hana           ZBM9755 C SK Žabovřesky Brno              41.34   +10.55
10. Fukalová Hana             AOV9850 B OOB TJ Baník Ostrava            43.30   +12.51
11. Přidalová Tereza          UOL9753 B SK UP Olomouc                   45.08   +14.29
12. Kůstková Daniela          VIC9898 B OB Vizovice                     46.40   +16.01
13. Novotná Klára             ZLH9851 B OOB TJ Zlaté Hory               48.33   +17.54
14. Liberdová Jana            TRI9852 B TJ TŽ Třinec                    51.50   +21.11
15. Pilcová Sabina            JPV9898 C SK Prostějov                    55.01   +24.22
16. Szarzecová Lucie          TRI9850 B TJ TŽ Třinec                    56.30   +25.51
17. Kovářová Tereza           TRI9756 B TJ TŽ Třinec                    57.40   +27.01
18. Koporová Lenka            ZBM9753 C SK Žabovřesky Brno              61.04   +30.25
19. Svěchotová Natálie        MOV9751 B SKOB Ostrava                    66.19   +35.40
20. Vývodová Jana             MOV9852 B SKOB Ostrava                    68.12   +37.33
21. Hauerlandová Natálie      LCE9851 B OOB TJ Slovan Luhačovice        78.00   +47.21
    Hanousková Renata         LCE9852 B OOB TJ Slovan Luhačovice         DISK         
MS  Splichal Marek            ZBM9710 C SK Žabovřesky Brno              53.55   +23.16
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 09.04.2011 19:29
09.04.2011 Mistrovství Moravy a Slezska na klasické trati 201
D16B      4.60 km, 140 m, 12 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Hiršová Gabriela          VBM9651 A VSK Mendelu Brno                50.09         
 2. Procházková Marie         SOP9551 B OOB TJ Slezan Opava             51.15   + 1.06
 3. Kašparová Zuzka           SSU9661 A SK Severka Šumperk              51.26   + 1.17
 4. Machusová Karolína        SSU9666 A SK Severka Šumperk              51.56   + 1.47
 5. Vlachová Eliška           KON9572 B KOB Konice                      55.12   + 5.03
 6. Otrusinová Jana           ABM9560 B KOB Moira Brno                  58.00   + 7.51
 7. Čížková Markéta           ADA9652 B OOB TJ Spartak Adamov           58.08   + 7.59
 8. Kunčarová Jana            LCE9651 A OOB TJ Slovan Luhačovice        60.14   +10.05
 9. Sabelová Markéta          TRI9656 B TJ TŽ Třinec                    67.10   +17.01
10. Hovořáková Anna           ZBM9653 B SK Žabovřesky Brno              72.40   +22.31
11. Pěčková Veronika          SKM9651 B KOB Směr Kroměříž               72.51   +22.42
12. Kaděrová Vendula          HAV9650 C SKOB Baník Havířov              79.27   +29.18
13. Krajcarová Soňa           SKM9551 B KOB Směr Kroměříž               81.56   +31.47
    Končáková Klára           HLV9555 B OOB TJ Sokol Holešov             DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 09.04.2011 19:29
09.04.2011 Mistrovství Moravy a Slezska na klasické trati 201
D18B      6.20 km, 250 m, 13 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Hrušková Barbora          ZBM9354 A SK Žabovřesky Brno              60.20         
 2. Vozdová Aneta             KSU9394 A Klub vytrvalostních sportů Šum  62.53   + 2.33
 3. Nožková Sára              TRI9353 A TJ TŽ Třinec                    63.23   + 3.03
 4. Koporová Petra            ZBM9353 A SK Žabovřesky Brno              66.30   + 6.10
 5. Jeřábková Jitka           TZL9453 A SKOB Zlín                       67.46   + 7.26
 6. Šestáková Petra           RBK9357 A SK Radioklub Blansko            71.04   +10.44
 7. Szlendak Joanna           WAR93   C UNTS Warszawa                   71.26   +11.06
 8. Mátlová Pavlína           ASU9392 C Magnus Orienteering             72.32   +12.12
 9. Kosová Štěpánka           TRI9458 A TJ TŽ Třinec                    73.03   +12.43
10. Janů Hana                 KSU9393 A Klub vytrvalostních sportů Šum  75.20   +15.00
11. Kociánová Barbora         TZL9454 B SKOB Zlín                       76.40   +16.20
12. Jančová Jana              VRB9450 A SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.  79.46   +19.26
13. Tužilová Magdaléna        RBK9452 B SK Radioklub Blansko            81.16   +20.56
14. Hnilicová Šárka           KSU9493 B Klub vytrvalostních sportů Šum  83.08   +22.48
15. Vítková Lucie             JPV9474 B SK Prostějov                    83.38   +23.18
16. Jeřábková Zuzana          UOL9453 B SK UP Olomouc                   85.14   +24.54
17. Škrabalová Adéla          ABM9357 B KOB Moira Brno                  86.36   +26.16
18. Chroustová Lenka          ZBM9457 B SK Žabovřesky Brno              88.00   +27.40
19. Neumannová Anna           STE9456 B SK SKI-OB Šternberk             91.26   +31.06
20. Švecová Hana              UOL9451 B SK UP Olomouc                   91.36   +31.16
21. Svobodová Klára           SOP9352 B OOB TJ Slezan Opava             94.45   +34.25
22. Jarošová Ludmila          VRB9350 B SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.  98.01   +37.41
23. Hegerová Petra            RBK9355 B SK Radioklub Blansko            98.04   +37.44
24. Sklenářová Dorothea       AOP9351 B POBO - přátelé OB Opava        104.30   +44.10
    Koláriková Lucie          TZL9451 A SKOB Zlín                        DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 09.04.2011 19:29
09.04.2011 Mistrovství Moravy a Slezska na klasické trati 201
D20B      5.40 km, 155 m, 13 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Krejčíková Marie          TZL9252 A SKOB Zlín                       55.35         
2. Kreckova Lenka            ASU9271 B Magnus Orienteering             60.25   + 4.50
3. Světlonová Lucie          AOV9252 B OOB TJ Baník Ostrava            63.42   + 8.07
4. Kosová Barbora            TRI9258 A TJ TŽ Třinec                    67.34   +11.59
5. Kukolová Šárka            LCE9251 A OOB TJ Slovan Luhačovice        71.27   +15.52
6. Řezaninová Iva            ZVS9250 B TJ Zbrojovka Vsetín             73.24   +17.49
   Ševčíková Petra           SOP9152 C OOB TJ Slezan Opava              DISK         
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 09.04.2011 19:29
09.04.2011 Mistrovství Moravy a Slezska na klasické trati 201
D21B      8.60 km, 275 m, 16 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Hlavová Hana              ZBM8888 E SK Žabovřesky Brno              71.29         
 2. Jakobová Adélka           UOL9052 R SK UP Olomouc                   78.11   + 6.42
 3. Hlavová Jindra            ZBM8989 E SK Žabovřesky Brno              79.27   + 7.58
 4. Holinková Hana            ZPV6777 C KOB Prostějov                   80.39   + 9.10
 5. Košárková Iva             SCP8152 R OK Sparta Praha                 82.04   +10.35
 6. Horčičková Eva            UOL7051 C SK UP Olomouc                   82.09   +10.40
 7. Podmolíková Dagmar        TZL7155 C SKOB Zlín                       83.22   +11.53
 8. Hrouzová Pavlína          OOP8559 C TJ Opava                        89.53   +18.24
 9. Dittrichová Andrea        SKM7750 C KOB Směr Kroměříž               90.36   +19.07
10. Žabková Marie             TRC8753 R SKOB BETA Třinec                91.54   +20.25
11. Štěpánská Adéla           ZBM8870 C SK Žabovřesky Brno              91.58   +20.29
12. Daňková Veronika          SBK8151 C KOB Start Blansko               93.30   +22.01
13. Filaber Anna              WAR90   C UNTS Warszawa                   94.40   +23.11
14. Hubáčková Pavla           LCE9052 C OOB TJ Slovan Luhačovice        95.12   +23.43
15. Moravcová Lucie           SOP9052 C OOB TJ Slezan Opava             99.07   +27.38
16. Klíchová Jana             SSU8151 C SK Severka Šumperk             100.50   +29.21
17. Tynelska Justyna          WAR89   C UNTS Warszawa                  100.58   +29.29
18. Otrubová Ivona            PLU7677 C TJ Sokol Plumlov               101.40   +30.11
19. Otrubová Johana           KON7852 C KOB Konice                     101.43   +30.14
20. Otrusinová Jana           TZL8658 C SKOB Zlín                      106.24   +34.55
21. Muselíková Vladislava     ABM9151 A KOB Moira Brno                 107.10   +35.41
22. Gothardová Eva            VBM7752 C VSK Mendelu Brno               109.29   +38.00
23. Kociánová Michaela        OOP9050 C TJ Opava                       111.54   +40.25
24. Šmerková Jitka            VBM8353 C VSK Mendelu Brno               117.52   +46.23
25. Fasurová Tereza           ABM9059 C KOB Moira Brno                 117.57   +46.28
26. Rydlová Jana              VIC7752 C OB Vizovice                    121.26   +49.57
27. Hendrychová Zuzana        ZBM8954 C SK Žabovřesky Brno             129.19   +57.50
    Rešová Kateřina           ASU9090 C Magnus Orienteering              DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 09.04.2011 19:29
09.04.2011 Mistrovství Moravy a Slezska na klasické trati 201
D35B      6.00 km, 250 m, 13 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Kovaříková Mária          TRI6950 C TJ TŽ Třinec                    66.29         
 2. Sedlářová Pavla           AOP7052 C POBO - přátelé OB Opava         70.12   + 3.43
 3. Kundratová Jana           JZL7351 C TJ Jižní svahy Zlín             73.25   + 6.56
 4. Hájková Jitka             AOP7150 C POBO - přátelé OB Opava         76.44   +10.15
 5. Hudosová Gabriela         KSU7299 C Klub vytrvalostních sportů Šum  80.32   +14.03
 6. Maťátková Marcela         STE7159 C SK SKI-OB Šternberk             82.10   +15.41
 7. Rozsívalová Helena        KSU7070 C Klub vytrvalostních sportů Šum  84.39   +18.10
 8. Zobaníková Vladimíra      RAD6850 C TJ Sokol Radslavice             85.26   +18.57
 9. Krasnokutská Magda        AOP7452 C POBO - přátelé OB Opava         91.46   +25.17
10. Procházková Martina       SOP7351 C OOB TJ Slezan Opava            117.42   +51.13
    Nešporová Barbora         TZL7652 C SKOB Zlín                        DISK         
    Valíková Petra            AOP7351 C POBO - přátelé OB Opava          DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 09.04.2011 19:29
09.04.2011 Mistrovství Moravy a Slezska na klasické trati 201
D40B      5.50 km, 200 m, 15 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Hubáčková Dagmar          LCE6569 C OOB TJ Slovan Luhačovice        53.25         
 2. Pilcová Petra             ZPV6666 C KOB Prostějov                   56.29   + 3.04
 3. Tesařová Bohumila         VOV6957 C VSK VŠB TU Ostrava              56.55   + 3.30
 4. Kašparová Ivana           SSU6951 C SK Severka Šumperk              58.01   + 4.36
 5. Jirková Renata            ZPV6553 C KOB Prostějov                   58.50   + 5.25
 6. Hiršová Marcela           VBM7079 C VSK Mendelu Brno                61.28   + 8.03
 7. Kociánová Eva             OOP6750 C TJ Opava                        62.51   + 9.26
 8. Jemelíková Lada           VBM6555 C VSK Mendelu Brno                63.30   +10.05
 9. Křečková Petra            ZPV7076 C KOB Prostějov                   64.54   +11.29
10. Karásková Marcela         ZPV6970 C KOB Prostějov                   65.29   +12.04
11. Sedláčková Jana           HLV7060 C OOB TJ Sokol Holešov            68.48   +15.23
12. Kostková Jana             AOP7151 C POBO - přátelé OB Opava         69.58   +16.33
13. Sadílková Lenka           VIC7055 C OB Vizovice                     70.07   +16.42
14. Neumannová Kamila         STE6751 C SK SKI-OB Šternberk             71.10   +17.45
15. Kuchařová Ada             TBM5855 C KOS TJ Tesla Brno               71.17   +17.52
16. Argalášová Gabriela       TRI6850 C TJ TŽ Třinec                    71.40   +18.15
17. Kaděrová Barbora          HAV7051 C SKOB Baník Havířov              71.55   +18.30
18. Opletalová Pavlína        HAV6652 C SKOB Baník Havířov              88.55   +35.30
19. Fukalová Radmila          AOV7051 C OOB TJ Baník Ostrava            89.49   +36.24
20. Vričanová Sylva           HAV6751 C SKOB Baník Havířov              90.43   +37.18
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 09.04.2011 19:29
09.04.2011 Mistrovství Moravy a Slezska na klasické trati 201
D45B      4.90 km, 13 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Hájová Jana               TZL6051 C SKOB Zlín                       50.28         
 2. Ferdusová Eva             LCE6461 C OOB TJ Slovan Luhačovice        52.19   + 1.51
 3. Vavrysová Iva             LCE6359 C OOB TJ Slovan Luhačovice        52.45   + 2.17
 4. Hlavová Miroslava         KON6389 C KOB Konice                      55.54   + 5.26
 5. Ostřanská Iveta           SSU6591 C SK Severka Šumperk              56.22   + 5.54
 6. Poklopová Ivana           UOL6451 C SK UP Olomouc                   56.50   + 6.22
 7. Koláriková Irena          TZL6351 C SKOB Zlín                       56.51   + 6.23
 8. Cahlová Slávka            LCE5451 C OOB TJ Slovan Luhačovice        58.29   + 8.01
 9. Jastrzembská Jarmila      TRI6450 C TJ TŽ Třinec                    62.02   +11.34
10. Kabáthová Jitka           ZBM5582 C SK Žabovřesky Brno              62.41   +12.13
11. Dittrichová Lenka         KON6285 C KOB Konice                      65.22   +14.54
12. Bravená Alexandra         VBM6155 C VSK Mendelu Brno                66.16   +15.48
13. Vavrečková Ivana          JPV6363 C SK Prostějov                    69.35   +19.07
14. Smičková Eva              KON5887 C KOB Konice                      69.44   +19.16
15. Vaňáková Milada           OOL6251 C SK Haná orienteering            69.59   +19.31
16. Vlažná Mirka              LCE5852 C OOB TJ Slovan Luhačovice        71.28   +21.00
17. Štrajtová Zuzana          UOL6452 C SK UP Olomouc                   72.39   +22.11
18. Rokoszová Jaroslava       MOV6351 C SKOB Ostrava                    75.41   +25.13
19. Krejčíková Monika         TZL6262 C SKOB Zlín                       76.25   +25.57
20. Slezáková Jitka           LCE6351 C OOB TJ Slovan Luhačovice        87.20   +36.52
21. Schäferová Jana           TZL6566 C SKOB Zlín                       88.55   +38.27
22. Kukolová Alena            LCE6651 C OOB TJ Slovan Luhačovice        96.29   +46.01
    Kiprá Zdenka              SBR6550 C SKOB Bruntál                     DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 09.04.2011 19:29
09.04.2011 Mistrovství Moravy a Slezska na klasické trati 201
D50B      4.40 km, 11 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Hauerlandová Jitka        LCE5853 C OOB TJ Slovan Luhačovice        62.33         
2. Horynová Eva              TZL5254 C SKOB Zlín                       63.41   + 1.08
3. Jelínková Dagmar          TZL5757 C SKOB Zlín                       82.22   +19.49
4. Zháňalová Jana            TTR6051 C OOB Třebíč                      83.58   +21.25
   Czaschová Irena           SBR6150 C SKOB Bruntál                     DISK         
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 09.04.2011 19:29
09.04.2011 Mistrovství Moravy a Slezska na klasické trati 201
D55B      3.80 km, 9 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 09.04.2011 19:29
09.04.2011 Mistrovství Moravy a Slezska na klasické trati 201
D60B      3.20 km, 8 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Gavendová Anna            TRI4650 C TJ TŽ Třinec                    45.38         
2. Novotná Ludmila           OOP4850 C TJ Opava                        50.44   + 5.06
3. Kupcová Věroslava         HSU4850 C Horizont klub Šumperk           52.17   + 6.39
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 09.04.2011 19:29
09.04.2011 Mistrovství Moravy a Slezska na klasické trati 201
D65B      2.80 km, 9 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Stará Pavla               BOV4251 C TJ Baník Ostrava OKD            34.05         
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 09.04.2011 19:29
09.04.2011 Mistrovství Moravy a Slezska na klasické trati 201
H12B      2.60 km, 7 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Jílek Ondřej              KSU9908 B Klub vytrvalostních sportů Šum  24.32         
 2. Šrámek Ondřej             KSU9909 B Klub vytrvalostních sportů Šum  24.38   + 0.06
 3. Matoušek Matěj            SSU0005 C SK Severka Šumperk              24.56   + 0.24
 4. Jirka Mikuláš             ZPV0000 B KOB Prostějov                   25.17   + 0.45
 5. Kašpar Petr               SSU9911 B SK Severka Šumperk              25.34   + 1.02
 6. Horčička Vít              UOL9919 B SK UP Olomouc                   26.21   + 1.49
 7. Láznička Václav           TZL9901 B SKOB Zlín                       28.26   + 3.54
 8. Plášek Pavel              LCE9907 B OOB TJ Slovan Luhačovice        30.46   + 6.14
 9. Šafář Vojtěch             KSU0013 C Klub vytrvalostních sportů Šum  30.59   + 6.27
10. Filipek Sebastián         TRI0002 B TJ TŽ Třinec                    32.11   + 7.39
11. Kadleček Jan              LCE9906 B OOB TJ Slovan Luhačovice        33.24   + 8.52
12. Beblavý Martin            LCE9905 B OOB TJ Slovan Luhačovice        35.08   +10.36
13. Holesz Sebastián          TRI9902 B TJ TŽ Třinec                    35.34   +11.02
14. Dostál Pavel              KSU9910 C Klub vytrvalostních sportů Šum  41.47   +17.15
15. Müller Jonáš              KSU9906 C Klub vytrvalostních sportů Šum  42.31   +17.59
16. Procházka Zdeněk          SOP9901 B OOB TJ Slezan Opava             45.35   +21.03
17. Zobaník Michal            RAD9901 C TJ Sokol Radslavice             46.34   +22.02
18. Hajduk Jakub              KSU0012 C Klub vytrvalostních sportů Šum  47.01   +22.29
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 09.04.2011 19:29
09.04.2011 Mistrovství Moravy a Slezska na klasické trati 201
H14B      4.50 km, 90 m, 13 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Mielec Jaromír            AOV9701 A OOB TJ Baník Ostrava            38.23         
 2. Otruba Vojtěch            JPV9717 B SK Prostějov                    38.56   + 0.33
 3. Sýkora Vojtěch            LCE9801 B OOB TJ Slovan Luhačovice        39.20   + 0.57
 4. Kelbl Vladimír            ABM9708 B KOB Moira Brno                  40.18   + 1.55
 5. Vystavěl Ondřej           JPV9807 B SK Prostějov                    41.24   + 3.01
 6. Kočí Josef                KON9824 B KOB Konice                      46.03   + 7.40
 7. Šiška Petr                TZL9801 B SKOB Zlín                       47.03   + 8.40
 8. Novák Pavel               AOV9801 B OOB TJ Baník Ostrava            47.04   + 8.41
 9. Cienciala Jan             TRI9801 B TJ TŽ Třinec                    47.59   + 9.36
10. Hirš Otakar               VBM9801 B VSK Mendelu Brno                50.00   +11.37
11. Dvořák Ferdinand          SSU9802 B SK Severka Šumperk              51.04   +12.41
12. Mikel David               TZL9703 B SKOB Zlín                       52.40   +14.17
13. Lanc Vojtěch              TRI9807 B TJ TŽ Třinec                    53.05   +14.42
14. Ptáček Patrik             BBM9800 B BETA URSUS Orienteering         53.26   +15.03
15. Sedláček Ondřej           HLV9732 A OOB TJ Sokol Holešov            53.56   +15.33
16. Podmolík Josef            TZL9701 B SKOB Zlín                       57.42   +19.19
17. Madzia Martin             TRI9705 B TJ TŽ Třinec                    58.26   +20.03
18. Kašpar Jakub              ASU9747 B Magnus Orienteering             62.39   +24.16
19. Soška Marek               ZBM9807 B SK Žabovřesky Brno              68.36   +30.13
20. Míček Filip               MOV9802 B SKOB Ostrava                    88.01   +49.38
21. Tomeček Tomáš             HLV9836 B OOB TJ Sokol Holešov            96.45   +58.22
22. Černocký Libor            LCE9803 B OOB TJ Slovan Luhačovice       105.58   +67.35
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 09.04.2011 19:29
09.04.2011 Mistrovství Moravy a Slezska na klasické trati 201
H16B      6.50 km, 255 m, 14 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Chmelař Martin            JPV9505 A SK Prostějov                    57.15         
 2. Chovanec David            TZL9502 A SKOB Zlín                       59.01   + 1.46
 3. Záděra Pavel              BBM9500 B BETA URSUS Orienteering         65.59   + 8.44
 4. Ptáček Pavel              BBM9600 A BETA URSUS Orienteering         73.53   +16.38
 5. Vičan Dominik             JPV9501 B SK Prostějov                    74.04   +16.49
 6. Žovinec Lukáš             UOL9605 B SK UP Olomouc                   76.04   +18.49
 7. Jordanov Alexandr         ZBM9503 B SK Žabovřesky Brno              79.49   +22.34
 8. Sadílek Jan               TZL9601 B SKOB Zlín                       80.53   +23.38
 9. Dumbrovský Michal         UOL9601 B SK UP Olomouc                   87.01   +29.46
10. Slíva Jan                 LCE9602 A OOB TJ Slovan Luhačovice        90.06   +32.51
11. Glonek Jakub              AOV9602 B OOB TJ Baník Ostrava            91.31   +34.16
12. Krajcar Ivo               SKM9501 B KOB Směr Kroměříž               99.35   +42.20
13. Svoboda František         SOP9601 B OOB TJ Slezan Opava            101.51   +44.36
MS  Daňková Jana              JPV6060 C SK Prostějov                    77.50   +20.35
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 09.04.2011 19:29
09.04.2011 Mistrovství Moravy a Slezska na klasické trati 201
H18B      8.10 km, 300 m, 17 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Klusáček Jan              TTR9301 A OOB Třebíč                      61.25         
 2. Pargianowicz Piotr        WAR94   C UNTS Warszawa                   63.19   + 1.54
 3. Brlica Pavel              ZBM9302 A SK Žabovřesky Brno              68.59   + 7.34
 4. Kašpar Michal             TZL9308 B SKOB Zlín                       70.45   + 9.20
 5. Mokrý Ondřej              ABM9410 A KOB Moira Brno                  71.33   +10.08
 6. Kolárik Tomáš             TZL9302 B SKOB Zlín                       71.36   +10.11
 7. Zvoníček Josef            SKM9404 A KOB Směr Kroměříž               72.25   +11.00
 8. Láznička Jan              TZL9405 A SKOB Zlín                       74.58   +13.33
 9. Schäfer Jan               TZL9301 B SKOB Zlín                       77.37   +16.12
10. Rossmanith Vojta          AOP9302 B POBO - přátelé OB Opava         78.54   +17.29
11. Pospíšil Petr             SOP9301 B OOB TJ Slezan Opava             79.47   +18.22
12. Toman Filip               ABM9309 B KOB Moira Brno                  83.25   +22.00
13. Dvorský Vojtěch           SKM9401 B KOB Směr Kroměříž               88.31   +27.06
14. Pěček Martin              SKM9301 B KOB Směr Kroměříž               91.55   +30.30
15. Obrátil Štěpán            ABM9409 A KOB Moira Brno                  97.16   +35.51
16. Jarnot Michal             SOP9302 B OOB TJ Slezan Opava             99.52   +38.27
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 09.04.2011 19:29
09.04.2011 Mistrovství Moravy a Slezska na klasické trati 201
H20B      8.80 km, 320 m, 15 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Holinka Matouš            ZPV9222 B KOB Prostějov                   98.45         
2. Dvorský Václav            SKM9101 B KOB Směr Kroměříž              119.14   +20.29
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 09.04.2011 19:29
09.04.2011 Mistrovství Moravy a Slezska na klasické trati 201
H21B      12.40 km, 520 m, 17 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Cahel Marek               LCE8803 R OOB TJ Slovan Luhačovice        86.32         
 2. Morawski Jacek            WAR89   C UNTS Warszawa                   87.09   + 0.37
 3. Poklop Martin             SSU8802 E SK Severka Šumperk              88.55   + 2.23
 4. Král Václav               SSU8243 R SK Severka Šumperk              91.02   + 4.30
 5. Horyna Roman              VIC7602 C OB Vizovice                     91.45   + 5.13
 6. Tomanek Daniel            STE7401 C SK SKI-OB Šternberk             91.56   + 5.24
 7. Ondráček Radim            EKP7414 C VŠTJ Ekonom Praha               93.08   + 6.36
 8. Hubáček Josef             LCE6127 R OOB TJ Slovan Luhačovice        94.38   + 8.06
 9. Halama Jakub              KSU7940 C Klub vytrvalostních sportů Šum  95.14   + 8.42
10. Přibyl Broněk             TZL8603 R SKOB Zlín                       96.05   + 9.33
11. Zháňal Jan                ZBM8721 C SK Žabovřesky Brno              96.51   +10.19
12. Zvěřina Petr              LPU8208 R OK Lokomotiva Pardubice         96.59   +10.27
13. Hanslian David            LCE7835 R OOB TJ Slovan Luhačovice        97.19   +10.47
14. Barcík Robert             ASU9201 A Magnus Orienteering             97.22   +10.50
15. Košárek Pavel             AOP7102 R POBO - přátelé OB Opava         97.34   +11.02
16. Zicha Jiří                LCE7708 C OOB TJ Slovan Luhačovice        98.14   +11.42
17. Potštejnský Jan           SRK7807 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  98.54   +12.22
18. Grabowski Maciej          WAR81   C UNTS Warszawa                   98.55   +12.23
19. Sadílek Martin            VIC6901 C OB Vizovice                     99.17   +12.45
20. Rychlý Pavel              OOP8505 C TJ Opava                       100.11   +13.39
21. Klapal Jan                LPU9006 R OK Lokomotiva Pardubice        101.12   +14.40
22. Otruba Karel              PLU7917 C TJ Sokol Plumlov               101.33   +15.01
23. Novotný Ondřej            ABM9211 A KOB Moira Brno                 101.44   +15.12
24. Mazal Zdeněk              VBM8103 C VSK Mendelu Brno               101.49   +15.17
25. Valenta Jiří              LCE9201 A OOB TJ Slovan Luhačovice       102.35   +16.03
26. Axman Karel               STE8303 C SK SKI-OB Šternberk            102.37   +16.05
27. Hadač Miroslav            AOP6501 C POBO - přátelé OB Opava        102.57   +16.25
28. Drábek Jan                ZBM8511 C SK Žabovřesky Brno             104.01   +17.29
29. Fortunato Jorge           JPV8901 C SK Prostějov                   104.15   +17.43
30. Otrusina Jiří             JPV8201 C SK Prostějov                   104.31   +17.59
31. Bencúr Juraj              LCE7701 R OOB TJ Slovan Luhačovice       104.59   +18.27
32. Dittrich Pavel            SKM7501 C KOB Směr Kroměříž              105.52   +19.20
33. Václavek Tomáš            STE5809 C SK SKI-OB Šternberk            106.04   +19.32
34. Šrámek Jaromír            KSU5801 C Klub vytrvalostních sportů Šum 106.07   +19.35
35. Podmolík Tomáš            TZL6915 C SKOB Zlín                      106.44   +20.12
36. Mokrý Stanislav           ABM9202 A KOB Moira Brno                 108.18   +21.46
37. Kazda Adam                ZBM9104 A SK Žabovřesky Brno             109.43   +23.11
38. Fiala Jan                 BBM7205 C BETA URSUS Orienteering        110.09   +23.37
39. Fendrych Michal           STE7607 C SK SKI-OB Šternberk            111.30   +24.58
40. Žaloudík Jiří             VOV8601 C VSK VŠB TU Ostrava             111.36   +25.04
41. Holas Tomáš               AOP7802 C POBO - přátelé OB Opava        111.56   +25.24
42. Klech Richard             VRB7201 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 113.53   +27.21
43. Šesták Jakub              RBK9001 C SK Radioklub Blansko           116.10   +29.38
44. Daněk Roman               SBK7541 C KOB Start Blansko              116.17   +29.45
45. Vlažný Jakub              LCE9102 R OOB TJ Slovan Luhačovice       120.28   +33.56
46. Navratil Marek            KYL7100 C SK SP Kylešovice               124.11   +37.39
47. Turczer Petr              KSU7945 C Klub vytrvalostních sportů Šum 126.40   +40.08
48. Trávníček Jan             UOL7501 C SK UP Olomouc                  127.03   +40.31
49. Rigó Marek                ODR7101 C SKOB Odry                      129.32   +43.00
50. Hrazdil Roman             RAD7401 C TJ Sokol Radslavice            131.58   +45.26
51. Stoszek Jakub             AOP8300 C POBO - přátelé OB Opava        141.31   +54.59
52. Pudel Jarda               STE7505 C SK SKI-OB Šternberk            143.12   +56.40
53. Kalous Antonín            KON7708 C KOB Konice                     143.38   +57.06
54. Macka Radek               LCE8110 C OOB TJ Slovan Luhačovice       147.43   +61.11
55. Novotný Jiří              TZL8001 C SKOB Zlín                      147.55   +61.23
56. Hecl Miloš                KSU7601 C Klub vytrvalostních sportů Šum 148.36   +62.04
57. Minařík Luboš             TBM5711 C KOS TJ Tesla Brno              148.44   +62.12
58. Langer Martin             LOV8400 C lepus.cz                       151.08   +64.36
59. Pátek Richard             ZBM7609 C SK Žabovřesky Brno             160.09   +73.37
60. Benroth Jakub             TZL9002 C SKOB Zlín                      176.53   +90.21
    Zimmermann Jakub          ZBM8928 R SK Žabovřesky Brno               DISK         
    Liščinský Tomáš           ZBM8411 C SK Žabovřesky Brno               DISK         
    Krejčík Jiří              TZL8301 C SKOB Zlín                        DISK         
    Henek Michal              RBK8605 C SK Radioklub Blansko             DISK         
    Šmotek Jiří               LCE9004 C OOB TJ Slovan Luhačovice         DISK         
    Janů Zdeněk               KSU9045 C Klub vytrvalostních sportů Šum   DISK         
    Krtička Jan               KON7931 C KOB Konice                       DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 09.04.2011 19:29
09.04.2011 Mistrovství Moravy a Slezska na klasické trati 201
H35B      9.60 km, 330 m, 16 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Kunz Martin               BBM7101 C BETA URSUS Orienteering         88.41         
 2. Borunský Tomáš            AOP7402 C POBO - přátelé OB Opava         93.12   + 4.31
 3. Otruba Marek              PLU7417 C TJ Sokol Plumlov                95.44   + 7.03
 4. Václavek Jiří             STE5701 C SK SKI-OB Šternberk             97.52   + 9.11
 5. Huňka Karel               KON6919 C KOB Konice                      98.54   +10.13
 6. Mielec Jaromír            AOV6901 C OOB TJ Baník Ostrava            99.18   +10.37
 7. Hepnar Luboš              STE6307 C SK SKI-OB Šternberk            101.18   +12.37
 8. Pěček Martin              SKM7301 C KOB Směr Kroměříž              104.30   +15.49
 9. Peřinka Jan               AOP6301 C POBO - přátelé OB Opava        106.17   +17.36
10. Hubáček Jaroslav          LCE6311 C OOB TJ Slovan Luhačovice       108.19   +19.38
11. Slezák Libor              LCE6207 C OOB TJ Slovan Luhačovice       111.45   +23.04
12. Schäfer Michal            TZL6304 C SKOB Zlín                      115.05   +26.24
13. Trhlík Tomáš              PLU7407 C TJ Sokol Plumlov               116.17   +27.36
14. Jelínek Jan               AOP6401 C POBO - přátelé OB Opava        118.05   +29.24
15. Kůstka Marek              VIC6403 C OB Vizovice                    120.00   +31.19
16. Paloncý Pavel             KSU6349 C Klub vytrvalostních sportů Šum 121.09   +32.28
17. Valenta Jiří              LCE6301 C OOB TJ Slovan Luhačovice       131.23   +42.42
18. Hubáček Libor             LCE6721 C OOB TJ Slovan Luhačovice       137.58   +49.17
19. Gola Miroslav             VIC6808 C OB Vizovice                    146.44   +58.03
20. Chmelař Daniel            VIC7212 C OB Vizovice                    147.36   +58.55
    Černoch Karel             TZL6835 C SKOB Zlín                        DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 09.04.2011 19:29
09.04.2011 Mistrovství Moravy a Slezska na klasické trati 201
H40B      8.80 km, 320 m, 17 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Tesař Jiří                VOV6702 C VSK VŠB TU Ostrava              85.48         
 2. Maťátko Miloslav          STE6703 C SK SKI-OB Šternberk             87.33   + 1.45
 3. Sochor Tomáš              HAV6301 C SKOB Baník Havířov              90.11   + 4.23
 4. Jakobi Zdeněk             HAV5701 C SKOB Baník Havířov              95.02   + 9.14
 5. Novotný Tomáš             ZLH7001 C OOB TJ Zlaté Hory               97.23   +11.35
 6. Odehnal Roman             ABM6909 C KOB Moira Brno                  99.30   +13.42
 7. Vébr Radek                HAV7103 C SKOB Baník Havířov              99.41   +13.53
 8. Kašpar Jaroslav           SSU7004 C SK Severka Šumperk             104.44   +18.56
 9. Sedláček Jaroslav         HLV6404 C OOB TJ Sokol Holešov           106.31   +20.43
10. Mokrý Jan                 ABM6611 C KOB Moira Brno                 109.02   +23.14
11. Popowski Jaroslaw         WAR68   C UNTS Warszawa                  117.28   +31.40
12. Krhut Libor               HAV6302 C SKOB Baník Havířov             125.47   +39.59
13. Horký Tomáš               TBM6747 C KOS TJ Tesla Brno              154.14   +68.26
    Tomeček Ladislav          HLV7137 C OOB TJ Sokol Holešov             DISK         
    Říman Petr                HAV6709 C SKOB Baník Havířov               DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 09.04.2011 19:29
09.04.2011 Mistrovství Moravy a Slezska na klasické trati 201
H45B      7.30 km, 12 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Grepl Ladislav            KON6111 C KOB Konice                      65.48         
 2. Křeček Miroslav           ZPV6213 C KOB Prostějov                   73.20   + 7.32
 3. Navrátil Václav           KON6427 C KOB Konice                      75.49   +10.01
 4. Soldán Vladimír           JPV6526 C SK Prostějov                    76.29   +10.41
 5. Končák Jaroslav           HLV6321 C OOB TJ Sokol Holešov            78.55   +13.07
 6. Souček Jan                SSU6504 C SK Severka Šumperk              81.52   +16.04
 7. Plášek Martin             LCE6118 C OOB TJ Slovan Luhačovice        84.03   +18.15
 8. Uhmann Petr               TBM5103 C KOS TJ Tesla Brno               88.48   +23.00
 9. Vičan Lubomír             JPV6501 C SK Prostějov                    88.58   +23.10
10. Sklenář Miroslav          AOP6302 C POBO - přátelé OB Opava         95.59   +30.11
11. Chmelař Miroslav          JPV6217 C SK Prostějov                    96.02   +30.14
12. Štípek Rostislav          TZL5702 C SKOB Zlín                      101.07   +35.19
13. Sklenář Josef             SBR6601 C SKOB Bruntál                   103.10   +37.22
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 09.04.2011 19:29
09.04.2011 Mistrovství Moravy a Slezska na klasické trati 201
H50B      6.60 km, 12 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Hirš Libor                VBM6000 C VSK Mendelu Brno                63.01         
 2. Jelínek Petr              MOV5502 C SKOB Ostrava                    64.42   + 1.41
 3. Vodička Luděk             SBR5501 C SKOB Bruntál                    71.10   + 8.09
 4. Slováček Rudolf           TZL5402 C SKOB Zlín                       71.34   + 8.33
 5. Pospíšil Václav           SOP5701 C OOB TJ Slezan Opava             72.03   + 9.02
 6. Rychlý Miloš              OOP5302 C TJ Opava                        72.33   + 9.32
 7. Juřeník Josef             MOV5201 C SKOB Ostrava                    73.37   +10.36
 8. Jirka Jiří                ZPV5501 C KOB Prostějov                   74.28   +11.27
 9. Jeřábek Luboš             JPV6112 C SK Prostějov                    77.01   +14.00
10. Vašek Rudolf              SOP5702 C OOB TJ Slezan Opava             80.26   +17.25
11. Dvorský Ilja              SKM6103 C KOB Směr Kroměříž               88.10   +25.09
12. Moravec Stanislav         SOP5801 C OOB TJ Slezan Opava             88.20   +25.19
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 09.04.2011 19:29
09.04.2011 Mistrovství Moravy a Slezska na klasické trati 201
H55B      5.70 km, 14 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Komárek Jaromír           KSU4900 C Klub vytrvalostních sportů Šum  58.10         
2. Háj Bohumil               TZL5601 C SKOB Zlín                       58.30   + 0.20
3. Jelínek Vít               TZL5102 C SKOB Zlín                       73.43   +15.33
4. Zeman Ludvík              BFM5301 C SKOB Frýdek - Místek            79.08   +20.58
5. Ptáček Ladislav           BBM5300 C BETA URSUS Orienteering         92.49   +34.39
6. Jelínek Roman             ADA5506 C OOB TJ Spartak Adamov           93.10   +35.00
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 09.04.2011 19:29
09.04.2011 Mistrovství Moravy a Slezska na klasické trati 201
H60B      4.60 km, 12 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Peška Antonín             HLV4801 C OOB TJ Sokol Holešov            43.10         
 2. Toman Stanislav           SBR4801 C SKOB Bruntál                    48.12   + 5.02
 3. Sklenář Antonín           STE4801 C SK SKI-OB Šternberk             50.59   + 7.49
 4. Novotný Stanisl           OOP4800 C TJ Opava                        51.01   + 7.51
 5. Babák Jiří                ZLH4801 C OOB TJ Zlaté Hory               53.10   +10.00
 6. Jurčák Karel              SOP5101 C OOB TJ Slezan Opava             54.32   +11.22
 7. Blažek Václav             SBR4701 C SKOB Bruntál                    56.20   +13.10
 8. Ševčík Břetislav          OOP5001 C TJ Opava                        61.11   +18.01
 9. Huňka Jiří                RAD4801 C TJ Sokol Radslavice             65.32   +22.22
10. Rokosz Bohumil            MOV4803 C SKOB Ostrava                    77.08   +33.58
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 09.04.2011 19:29
09.04.2011 Mistrovství Moravy a Slezska na klasické trati 201
H65B      3.90 km, 12 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Vlach Oldřich             VOV4401 C VSK VŠB TU Ostrava              36.54         
 2. Láznička Alois            TZL3613 C SKOB Zlín                       39.11   + 2.17
 3. Horký Jan                 UOL4600 C SK UP Olomouc                   40.26   + 3.32
 4. Ostřanský Josef           SSU4302 C SK Severka Šumperk              41.44   + 4.50
 5. Vyškovský Ivan            ZVS4301 C TJ Zbrojovka Vsetín             47.15   +10.21
 6. Nosek Jiří                OOP4401 C TJ Opava                        48.03   +11.09
 7. Ptáček Jiří               BOV4401 C TJ Baník Ostrava OKD            50.33   +13.39
 8. Skácel Jaroslav           KON4617 C KOB Konice                      53.16   +16.22
 9. Beneš Karel               HAV4201 C SKOB Baník Havířov              74.32   +37.38
10. Bradáč Jaroslav           LCE4412 C OOB TJ Slovan Luhačovice        84.16   +47.22
11. Starý Břetislav           BOV4402 C TJ Baník Ostrava OKD            95.13   +58.19
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 09.04.2011 19:29
09.04.2011 Mistrovství Moravy a Slezska na klasické trati 201
H70B      3.20 km, 8 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Řezanina Josef            ZVS3701 C TJ Zbrojovka Vsetín             55.47         
2. Kroupa Jaroslav           ZPV4012 C KOB Prostějov                   76.38   +20.51
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 09.04.2011 19:29
09.04.2011 Mistrovství Moravy a Slezska na klasické trati 201
H75B      2.80 km, 9 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Valla Stanislav           TZL3125 C SKOB Zlín                       54.18         
2. Uhmann Hubert             SSU2600 C SK Severka Šumperk              61.12   + 6.54
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 09.04.2011 19:29
09.04.2011 Mistrovství Moravy a Slezska na klasické trati 201
D10C      1.90 km, 5 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Hajduková Jana            KSU0197 C Klub vytrvalostních sportů Šum  25.22         
2. Zatloukalová Hana         SSU0158 C SK Severka Šumperk              26.49   + 1.27
3. Šinclová Kateřina         ASU0198 C Magnus Orienteering             29.38   + 4.16
MS Holeckova Michaela        ABM0000 C KOB Moira Brno                  35.26   +10.04
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 09.04.2011 19:29
09.04.2011 Mistrovství Moravy a Slezska na klasické trati 201
D12C      2.40 km, 8 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Zatloukalová Romana       SSU9950 C SK Severka Šumperk              38.14         
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 09.04.2011 19:29
09.04.2011 Mistrovství Moravy a Slezska na klasické trati 201
D14C      2.80 km, 65 m, 7 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Vrobelová Petra           UOL9850 C SK UP Olomouc                   36.19         
2. Vlachová Kateřina         KON9898 C KOB Konice                      40.51   + 4.32
3. Habigerová Jana           KSU9888 C Klub vytrvalostních sportů Šum  42.16   + 5.57
4. Jílková Veronika          KSU9889 C Klub vytrvalostních sportů Šum  65.08   +28.49
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 09.04.2011 19:29
09.04.2011 Mistrovství Moravy a Slezska na klasické trati 201
D16C      3.80 km, 85 m, 12 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Slavíčková Klárka         OOL9562 C SK Haná orienteering            54.03         
2. Habigerová Radka          KSU9559 C Klub vytrvalostních sportů Šum  68.11   +14.08
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 09.04.2011 19:29
09.04.2011 Mistrovství Moravy a Slezska na klasické trati 201
D18C      5.00 km, 175 m, 12 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Koblihová Barbora         UOL9357 C SK UP Olomouc                  117.47         
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 09.04.2011 19:29
09.04.2011 Mistrovství Moravy a Slezska na klasické trati 201
D21C      5.20 km, 140 m, 13 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Tauchmanová Ivana         NPA7852 C SK LOB Nová Paka                54.54         
 2. Potštejnská Dagmar        SRK7952 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  60.43   + 5.49
 3. Stratilová Marie          ZBM8751 C SK Žabovřesky Brno              63.37   + 8.43
 4. Dittrichová Petra         KON8787 C KOB Konice                      63.40   + 8.46
 5. Žabková Markéta           TRC8850 C SKOB BETA Třinec                66.22   +11.28
 6. Dusza Anna                WAR89   C UNTS Warszawa                   69.19   +14.25
 7. Plesková Tereza           KON8577 C KOB Konice                      70.17   +15.23
 8. Mrózková Ivana            TRC8751 C SKOB BETA Třinec                71.50   +16.56
 9. Bláhová Kateřina          HLV8451 C OOB TJ Sokol Holešov            73.45   +18.51
10. Jiříčková Bětka           KRN8383 C KOS TJ Lokomotiva Krnov         75.34   +20.40
11. Matoušková Jana           SSU7901 C SK Severka Šumperk              82.36   +27.42
12. Šeděnková Hana            LCE8053 C OOB TJ Slovan Luhačovice        87.43   +32.49
13. Sasýnová Radka            ZVS7750 C TJ Zbrojovka Vsetín            100.40   +45.46
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 09.04.2011 19:29
09.04.2011 Mistrovství Moravy a Slezska na klasické trati 201
D35C      4.50 km, 125 m, 10 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Fajkusová Jitka           JPV6773 C SK Prostějov                    53.18         
 2. Mokrá Regina              ABM6854 C KOB Moira Brno                  58.13   + 4.55
 3. Šimková Hana              UOL6653 C SK UP Olomouc                   60.34   + 7.16
 4. Jeřábková Jana            UOL6954 C SK UP Olomouc                   61.27   + 8.09
 5. Slavíčková Katka          OOL6955 C SK Haná orienteering            69.46   +16.28
 6. Reichlová Jiřina          KSU7499 C Klub vytrvalostních sportů Šum  70.02   +16.44
 7. Kotrlová Gita             UOL6953 C SK UP Olomouc                   72.59   +19.41
 8. Zencakova Marie           ZZZ68   C Neregistrovani 3                85.48   +32.30
 9. Vlachová Olga             KON6969 C KOB Konice                      89.33   +36.15
10. Smrčková Věra             KSU7373 C Klub vytrvalostních sportů Šum  92.38   +39.20
    Proboszová Zuzana         HAV7250 C SKOB Baník Havířov               DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 09.04.2011 19:29
09.04.2011 Mistrovství Moravy a Slezska na klasické trati 201
D45C      3.80 km, 9 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Žaludková Miroslava       TZL5954 C SKOB Zlín                       50.08         
2. Štáblová Jitka            SSU5350 C SK Severka Šumperk              55.05   + 4.57
3. Janečková Marta           JPV6665 C SK Prostějov                    58.27   + 8.19
4. Pavlíková Hana            ZLH5950 C OOB TJ Zlaté Hory               61.25   +11.17
5. Hrubanová Věra            UOL5953 C SK UP Olomouc                   63.07   +12.59
6. Künstlerová Milada        UOL5651 C SK UP Olomouc                   65.21   +15.13
7. Jalová Marie              RBK5761 C SK Radioklub Blansko            66.29   +16.21
8. Felklova Jarmila          ZZZ60   C Neregistrovani 3                77.37   +27.29
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 09.04.2011 19:29
09.04.2011 Mistrovství Moravy a Slezska na klasické trati 201
D55C      2.80 km, 9 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Ledabylová Alena          HOB5551 C SKOB Horní Benešov              40.20         
2. Skoumalová Marie          KON4589 C KOB Konice                      55.06   +14.46
3. Sovišová Eva              SBR5251 C SKOB Bruntál                    63.32   +23.12
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 09.04.2011 19:29
09.04.2011 Mistrovství Moravy a Slezska na klasické trati 201
H10C      1.90 km, 5 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Plhal Jakub               ASU0222 C Magnus Orienteering             17.22         
 2. Šafář Martin              KSU0105 C Klub vytrvalostních sportů Šum  17.56   + 0.34
 3. Šimek Štěpán              UOL0104 C SK UP Olomouc                   20.03   + 2.41
 4. Maťátko Vojtěch           STE0102 C SK SKI-OB Šternberk             20.06   + 2.44
 5. Hecl František            KSU0201 C Klub vytrvalostních sportů Šum  20.55   + 3.33
 6. Kundrata Jan              JZL0201 C TJ Jižní svahy Zlín             21.45   + 4.23
 7. Žoužela Tomáš             ASU0149 C Magnus Orienteering             23.58   + 6.36
 8. Světnický František       STE0204 C SK SKI-OB Šternberk             24.53   + 7.31
 9. Jirka Matyáš              ZPV0201 C KOB Prostějov                   26.36   + 9.14
10. Dadák Petr                JPV0101 C SK Prostějov                    29.33   +12.11
11. Valenta Mikuláš           KSU0107 C Klub vytrvalostních sportů Šum  36.26   +19.04
12. Reichl Martin             KSU0202 C Klub vytrvalostních sportů Šum  45.47   +28.25
    Stryk Štěpán              KSU0306 C Klub vytrvalostních sportů Šum   DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 09.04.2011 19:29
09.04.2011 Mistrovství Moravy a Slezska na klasické trati 201
H12C      2.60 km, 7 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Bořánek Michal            STE0007 C SK SKI-OB Šternberk             27.14         
 2. Janečka Viktor            JPV9917 B SK Prostějov                    28.48   + 1.34
 3. Valík Tomáš               AOP0001 C POBO - přátelé OB Opava         30.51   + 3.37
 4. Bencúr Juraj              LCE9901 C OOB TJ Slovan Luhačovice        31.30   + 4.16
 5. Komenda Jan               ZBM9902 C SK Žabovřesky Brno              35.41   + 8.27
 6. Podmolík Jonáš            TZL0001 C SKOB Zlín                       37.42   +10.28
 7. Tesař Vojtěch             VOV9900 B VSK VŠB TU Ostrava              38.47   +11.33
 8. Beneš Miroslav            KON9915 C KOB Konice                      39.38   +12.24
 9. Svobodník Pavel           UOL0008 C SK UP Olomouc                   43.21   +16.07
10. Havlicek Marekk           ASU0046 C Magnus Orienteering             57.14   +30.00
    Němeček Kryštof           PLU9917 C TJ Sokol Plumlov                 DISK         
    Opravil Dan               ASU0043 C Magnus Orienteering              DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 09.04.2011 19:29
09.04.2011 Mistrovství Moravy a Slezska na klasické trati 201
H14C      3.30 km, 75 m, 9 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Kotrle Viktor             UOL9808 C SK UP Olomouc                   48.22         
1. Rohlík Jan                KVS9801 C SKOB Kobra Vsetín               48.22         
3. Mazanec Jakub             UOL9800 C SK UP Olomouc                   85.34   +37.12
4. Tomasek Michal            ASU9800 C Magnus Orienteering            150.21  +101.59
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 09.04.2011 19:29
09.04.2011 Mistrovství Moravy a Slezska na klasické trati 201
H16C      5.10 km, 130 m, 8 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Mikula Jan                SSU9609 C SK Severka Šumperk              74.30         
2. Chvátal Štěpán            UOL9600 C SK UP Olomouc                   80.40   + 6.10
3. Sovis David               SBR9717 C SKOB Bruntál                   117.49   +43.19
   Kiss Tomáš                JPV9616 C SK Prostějov                     DISK         
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 09.04.2011 19:29
09.04.2011 Mistrovství Moravy a Slezska na klasické trati 201
H18C      6.60 km, 265 m, 13 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Kvapil Ladislav           ZLH9301 C OOB TJ Zlaté Hory               98.07         
2. Kotrle Kamil              UOL9402 C SK UP Olomouc                  105.43   + 7.36
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 09.04.2011 19:29
09.04.2011 Mistrovství Moravy a Slezska na klasické trati 201
H35C      7.40 km, 250 m, 12 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Matoušek Milan            SSU6701 C SK Severka Šumperk              62.10         
 2. Matoušek Jiří             SSU7504 C SK Severka Šumperk              64.55   + 2.45
 3. Řeháček Petr              ABR6302 C A-TEAM Bruntál                  70.24   + 8.14
 4. Smolka Martin             STE7100 C SK SKI-OB Šternberk             76.34   +14.24
 5. Kotrle Miroslav           UOL7005 C SK UP Olomouc                   77.57   +15.47
 6. Cienciala Martin          TRI7401 C TJ TŽ Třinec                    80.37   +18.27
 7. Čížek Petr                ADA7101 C OOB TJ Spartak Adamov           83.59   +21.49
 8. Horčička Petr             UOL7007 C SK UP Olomouc                   84.07   +21.57
 9. Smékal David              UOL7503 C SK UP Olomouc                   84.14   +22.04
10. Láznička Libor            TZL6701 C SKOB Zlín                       89.28   +27.18
11. Soviš Ivo                 SBR7101 C SKOB Bruntál                    90.58   +28.48
12. Smrček Petr               KSU7401 C Klub vytrvalostních sportů Šum 100.14   +38.04
13. Habiger Petr              KSU7001 C Klub vytrvalostních sportů Šum 106.35   +44.25
    Simek Martin              YYY72   C Neregistrovani 2                 DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 09.04.2011 19:29
09.04.2011 Mistrovství Moravy a Slezska na klasické trati 201
H45C      5.30 km, 10 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Navrátil Antonín          UOL5301 C SK UP Olomouc                   46.35         
 2. Šimek Roman               UOL6503 C SK UP Olomouc                   47.01   + 0.26
 3. Hrouza Jan                KRN5401 C KOS TJ Lokomotiva Krnov         49.29   + 2.54
 4. Kubeš Jaromír             PLU6219 C TJ Sokol Plumlov                51.14   + 4.39
 5. Višňa Milan               STE5904 C SK SKI-OB Šternberk             51.38   + 5.03
 6. Janů Zdeněk               KSU5749 C Klub vytrvalostních sportů Šum  52.18   + 5.43
 7. Vrábel Jaromír            SBR6102 C SKOB Bruntál                    56.46   +10.11
 8. Dvořák Radomír            SSU6342 C SK Severka Šumperk              57.14   +10.39
 9. Vítek Zbyněk              PTE6622 C TJ Sokol Ptení                  58.09   +11.34
10. Truhlář Karel             ADA5111 C OOB TJ Spartak Adamov           58.47   +12.12
11. Felkl Ludek               ZZZ60   C Neregistrovani 3                58.52   +12.17
12. Zencak Jaroslav           ZZZ61   C Neregistrovani 3                59.03   +12.28
13. Štarha Vítězslav          SSU6603 C SK Severka Šumperk              59.14   +12.39
14. Dokoupil Vojtěch          ZPV6425 C KOB Prostějov                   59.29   +12.54
15. Řezanina Lubomír          ZVS6601 C TJ Zbrojovka Vsetín             60.41   +14.06
16. Kršák Karel               VIC5902 C OB Vizovice                     60.47   +14.12
17. Věžník Antonín            ADA5505 C OOB TJ Spartak Adamov           62.34   +15.59
18. Jaroš Vojtěch             ZPV5706 C KOB Prostějov                   64.44   +18.09
19. Vlach Josef               KON6431 C KOB Konice                      67.06   +20.31
20. Rohlík Petr               KVS6402 C SKOB Kobra Vsetín               71.50   +25.15
21. Albert František          STE5804 C SK SKI-OB Šternberk             93.49   +47.14
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 09.04.2011 19:29
09.04.2011 Mistrovství Moravy a Slezska na klasické trati 201
H55C      3.70 km, 11 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Klech Josef               HOB4701 C SKOB Horní Benešov              42.10         
2. Bednář Jan                UOL5402 C SK UP Olomouc                   43.58   + 1.48
3. Vojtášek Jan              SBR5301 C SKOB Bruntál                    48.10   + 6.00
4. Žaludek Jindřich          JZL5400 C TJ Jižní svahy Zlín             58.36   +16.26
MS Jordanov Nikolaj          VBM6501 C VSK Mendelu Brno                39.43         
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 09.04.2011 19:29
09.04.2011 Mistrovství Moravy a Slezska na klasické trati 201
H65C      2.80 km, 9 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Soviš Ivan                SBR4601 C SKOB Bruntál                    40.05         
2. Čermák Miloslav           STE4101 C SK SKI-OB Šternberk             58.04   +17.59
3. Gottfried Jan             UOL4602 C SK UP Olomouc                   64.37   +24.32
4. Sita Vratislav            SSU3000 C SK Severka Šumperk              77.56   +37.51
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 09.04.2011 19:29
09.04.2011 Mistrovství Moravy a Slezska na klasické trati 201
HDR      1.90 km, 5 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Smékalová Viktorie        UOL0450 C SK UP Olomouc                   20.34         
 2. Hájková Lucie             AOP0350 C POBO - přátelé OB Opava         20.59   + 0.25
 3. Klechová Karolína         AOP0452 C POBO - přátelé OB Opava         22.03   + 1.29
 4. Novotný Erik              ZLH0301 C OOB TJ Zlaté Hory               22.17   + 1.43
 5. Navratil Sam              KYL0500 C SK SP Kylešovice                22.31   + 1.57
 6. Šotek Adámek              UOL     C SK UP Olomouc                   23.20   + 2.46
 7. Dittrichová Lucie         SKM0551 C KOB Směr Kroměříž               23.29   + 2.55
 8. Strykova Karolinka        KSU0000 C Klub vytrvalostních sportů Šum  25.20   + 4.46
 9. Dzik Ondrej               XYX0000 C                                 25.37   + 5.03
10. Šotková Anička            UOL     C SK UP Olomouc                   25.56   + 5.22
11. Blahova Daniela           HLV0000 C OOB TJ Sokol Holešov            27.52   + 7.18
12. Smékalová Karolína        UOL0451 C SK UP Olomouc                   28.31   + 7.57
13. Stabl Patrik              KSU0000 C Klub vytrvalostních sportů Šum  32.45   +12.11
14. Holasová Barbora          AOP0651 C POBO - přátelé OB Opava         32.59   +12.25
15. Maťátko Václav            STE0500 C SK SKI-OB Šternberk             34.29   +13.55
16. Krtickova Ester           KON0404 C KOB Konice                      37.44   +17.10
17. Ondruchová Anna           ASU     C Magnus Orienteering             39.27   +18.53
18. Plhal LukaS               ASU0000 C Magnus Orienteering             41.40   +21.06
19. Paloncy Jan               KSU08   C Klub vytrvalostních sportů Šum  41.41   +21.07
20. Dzikova Veronika          XYX0000 C                                 41.50   +21.16
21. Tomanek Lukáš             STE0502 C SK SKI-OB Šternberk             55.39   +35.05
22. Dluhos Filip              XXY0000 C                                 81.25   +60.51
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 09.04.2011 19:29
09.04.2011 Mistrovství Moravy a Slezska na klasické trati 201
DH10N      1.90 km, 5 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Dittrichová Michaela      SKM0251 C KOB Směr Kroměříž               17.36         
 2. Vávrová Adéla             KSU0198 C Klub vytrvalostních sportů Šum  18.20   + 0.44
 3. Valík Adam                AOP0301 C POBO - přátelé OB Opava         19.49   + 2.13
 4. Kostka Jiří               AOP0201 C POBO - přátelé OB Opava         21.59   + 4.23
 5. Jelínek Jan               AOP0101 C POBO - přátelé OB Opava         22.23   + 4.47
 6. Vébr Tomáš                HAV0200 C SKOB Baník Havířov              22.47   + 5.11
 7. Stabl Adam                KSU0401 C Klub vytrvalostních sportů Šum  23.58   + 6.22
 8. Sadílková Iva             VIC0151 C OB Vizovice                     24.27   + 6.51
 9. Kovařík Martin            TRI0101 C TJ TŽ Třinec                    24.48   + 7.12
10. Kličková Anna             KON0272 C KOB Konice                      28.31   +10.55
11. Bencúr Eliáš              LCE0301 C OOB TJ Slovan Luhačovice        28.46   +11.10
    Minářová Michaela         KSU0394 C Klub vytrvalostních sportů Šum   DISK         
    Tesařová Tereza           KSU0393 C Klub vytrvalostních sportů Šum   DISK         
    Smolková Sabina           STE0250 C SK SKI-OB Šternberk              DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 09.04.2011 19:29
09.04.2011 Mistrovství Moravy a Slezska na klasické trati 201
H21CK      6.50 km, 360 m, 15 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Zikmund Zdeněk            NPA6705 C SK LOB Nová Paka                52.07         
 2. Schuster Martin           AOP6502 C POBO - přátelé OB Opava         59.25   + 7.18
 3. Moskva Roman              ZLH7501 C OOB TJ Zlaté Hory               61.13   + 9.06
 4. Pavlíček Václav           JPV8412 C SK Prostějov                    61.25   + 9.18
 5. Antonowicz Jerzy          WAR68   C UNTS Warszawa                   74.47   +22.40
 6. Daňková Petra             JPV8575 C SK Prostějov                    75.25   +23.18
 7. Dudík Petr                JPV8917 C SK Prostějov                    76.19   +24.12
 8. Plhal Petr                ASU     C Magnus Orienteering             89.27   +37.20
 9. Rouš Pavel                VBM8102 C VSK Mendelu Brno                99.21   +47.14
10. Dressler Jan              SBK7911 C KOB Start Blansko              108.09   +56.02
11. Jalový Jaroslav           RBK5719 C SK Radioklub Blansko           124.23   +72.16
12. Zatloukal Tomáš           SSU6700 C SK Severka Šumperk             124.41   +72.34
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 09.04.2011 19:29
09.04.2011 Mistrovství Moravy a Slezska na klasické trati 201
H21CL      8.50 km, 315 m, 17 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Zdražil Tomáš             ABR8504 C A-TEAM Bruntál                  86.09         
2. Sponar Jan                TBM5004 C KOS TJ Tesla Brno              115.19   +29.10
3. Jílek Jakub               KSU9202 C Klub vytrvalostních sportů Šum 120.50   +34.41
4. Čech Viktor               VBM8001 C VSK Mendelu Brno               126.56   +40.47
5. Hudos                     KSU9142 C Klub vytrvalostních sportů Šum 136.01   +49.52
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 09.04.2011 19:29
09.04.2011 Mistrovství Moravy a Slezska na klasické trati 201
P3      3.30 km, 9 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Prochazka Milan           SOP6803 C OOB TJ Slezan Opava             27.21         
 2. Hubáčková Petra           LCE8560 C OOB TJ Slovan Luhačovice        28.27   + 1.06
 3. Ruda Klus                 TRC     C SKOB BETA Třinec                28.31   + 1.10
 4. Kuchar Jiri               TRC0000 C SKOB BETA Třinec                29.46   + 2.25
 5. Hvorecká Eva              VRB8953 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.  29.56   + 2.35
 6. Jeřábek Petr              UOL6702 C SK UP Olomouc                   31.23   + 4.02
 7. Komínek Jaroslav          KON5713 C KOB Konice                      35.31   + 8.10
 8. Otrusinová Helena         ABM7054 C KOB Moira Brno                  39.14   +11.53
 9. Tomanová Elena            YBM6666 C Klub turistů a lyžařů Brno      40.17   +12.56
10. Vaňák Milan               OOL6204 C SK Haná orienteering            41.16   +13.55
11. Zatloukalova Eva          SSU     C SK Severka Šumperk              41.27   +14.06
12. Vebrova Sarka             HAV     C SKOB Baník Havířov              43.49   +16.28
13. Mrkusová Nikola           UOL     C SK UP Olomouc                   45.31   +18.10
14. Svec Jaromir              XXX     C Neregistrovaní 1                46.34   +19.13
15. Sanetrníková Lucie        UOL     C SK UP Olomouc                   47.08   +19.47
16. Ondráčková Adéla          KSU     C Klub vytrvalostních sportů Šum  47.12   +19.51
17. Dolezelova Lenka          KNM0000 C                                 48.24   +21.03
18. Plhal David               ASU     C Magnus Orienteering             49.24   +22.03
19. Kalousova Eva             KON0000 C KOB Konice                      49.30   +22.09
20. Světnický Alexandr        STE6333 C SK SKI-OB Šternberk             51.20   +23.59
21. Vítková Miroslava         PTE6952 C TJ Sokol Ptení                  51.29   +24.08
22. Moskvová Agáta            ZLH0551 C OOB TJ Zlaté Hory               52.05   +24.44
23. Slavíček Stanislav        OOL6708 C SK Haná orienteering            52.46   +25.25
24. Ondráček Radek            KSU9911 C Klub vytrvalostních sportů Šum  53.05   +25.44
25. Lázničková Marcela        TZL6751 C SKOB Zlín                       54.50   +27.29
26. Slavickova Sarka          OOL0000 C SK Haná orienteering            56.41   +29.20
27. Krumpholcová Jarmila      HOB5655 C SKOB Horní Benešov              56.45   +29.24
28. Kresmerova Jitka          VRB0000 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.  58.08   +30.47
29. Hubáček Martin            CEL7015 C TJ Sokol Čelechovice na Hané    58.15   +30.54
30. Ondráček Martin           KSU7201 C Klub vytrvalostních sportů Šum  58.20   +30.59
--------------------------------------------------------------------------------------