09.04.2011 Mistrovství Moravy a Slezska na klasické trati 201
DH10N      1.90 km, 5 kontrol
protokol  výsledky                         K 1       K 2       K 3       K 4       K 5       cíl
------------------------------------------------------------------------------------------------
 1. Dittrichová Michaela       17.36   3.02/ 1   5.56/ 3  10.13/ 1  12.09/ 1  15.19/ 1  17.36/ 1
    SKM0251 C KOB Směr Kroměříž        3.02/ 1   2.54/ 3   4.17/ 2   1.56/ 4   3.10/ 4   2.17/ 5

 2. Vávrová Adéla              18.20   3.07/ 3   6.08/ 4  10.59/ 3  12.52/ 2  15.59/ 2  18.20/ 2
    KSU0198 C Klub vytrvalostních sp   3.07/ 3   3.01/ 6   4.51/ 3   1.53/ 2   3.07/ 3   2.21/ 7

 3. Valík Adam                 19.49   3.27/ 4   5.50/ 2  10.47/ 2  13.05/ 3  16.09/ 3  19.49/ 3
    AOP0301 C POBO - přátelé OB Opav   3.27/ 4   2.23/ 2   4.57/ 4   2.18/ 6   3.04/ 1   3.40/12

 4. Kostka Jiří                21.59   3.53/ 6   8.40/ 7  12.53/ 4  16.40/ 6  19.57/ 4  21.59/ 4
    AOP0201 C POBO - přátelé OB Opav   3.53/ 6   4.47/13   4.13/ 1   3.47/12   3.17/ 5   2.02/ 3

 5. Jelínek Jan                22.23   3.38/ 5   6.33/ 5  15.34/ 9  17.27/ 8  20.32/ 6  22.23/ 5
    AOP0101 C POBO - přátelé OB Opav   3.38/ 5   2.55/ 5   9.01/11   1.53/ 2   3.05/ 2   1.51/ 1

 6. Vébr Tomáš                 22.47   3.58/ 7   7.21/ 6  13.52/ 5  16.30/ 4  20.22/ 5  22.47/ 6
    HAV0200 C SKOB Baník Havířov       3.58/ 7   3.23/ 7   6.31/ 9   2.38/ 7   3.52/ 7   2.25/ 8

 7. Stabl Adam                 23.58   4.38/ 9   8.47/ 9  14.39/ 7  16.39/ 5  21.29/ 7  23.58/ 7
    KSU0401 C Klub vytrvalostních sp   4.38/ 9   4.09/ 9   5.52/ 7   2.00/ 5   4.50/10   2.29/ 9

 8. Sadílková Iva              24.27   4.35/ 8   8.40/ 7  13.55/ 6  16.45/ 7  22.13/ 8  24.27/ 8
    VIC0151 C OB Vizovice              4.35/ 8   4.05/ 8   5.15/ 5   2.50/ 9   5.28/11   2.14/ 4

 9. Kovařík Martin             24.48   3.06/ 2   5.21/ 1  14.57/ 8  18.39/ 9  22.57/ 9  24.48/ 9
    TRI0101 C TJ TŽ Třinec             3.06/ 2   2.15/ 1   9.36/12   3.42/11   4.18/ 8   1.51/ 1

10. Kličková Anna              28.31   7.41/12  12.27/12  18.00/11  20.43/11  25.24/10  28.31/10
    KON0272 C KOB Konice               7.41/12   4.46/12   5.33/ 6   2.43/ 8   4.41/ 9   3.07/11

11. Bencúr Eliáš               28.46   5.29/10  10.08/10  16.35/10  19.53/10  25.46/11  28.46/11
    LCE0301 C OOB TJ Slovan Luhačovi   5.29/10   4.39/11   6.27/ 8   3.18/10   5.53/12   3.00/10

12. Tesařová Tereza            37.21   6.58/11  11.23/11  19.55/12  21.47/12            27.21
    KSU0393 C Klub vytrvalostních sp   6.58/11   4.25/10   8.32/10   1.52/ 1                    

13. Smolková Sabina            75.19  39.19/13  42.13/13                                55.19
    STE0250 C SK SKI-OB Šternberk     39.19/13   2.54/ 3                       3.40/ 6   2.20/ 6

    Minářová Michaela           DISK                                                            
    KSU0394 C Klub vytrvalostních sp                                                            
------------------------------------------------------------------------------------------------