Mistrovství Moravy a Slezska, 9. - 10. 4. 2011, Horní studénky

Startovky

Klasická trať - po kategoriích, po oddílech

ABM KOB Moira Brno

09.04.2011 Mistrovství Moravy a Slezska na klasické trati 201 - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 5) 52057 P3 ABM7054 Otrusinová Helena 0.00 40.00 Kč ( 3) 232879 H40B ABM6909 Odehnal Roman 22.00 150.00 Kč ( 17) 438047 D12B ABM9956 Odehnalová Klára 30.00 70.00 Kč ( 12) 886825 H18B ABM9409 Obrátil Štěpán 31.00 150.00 Kč ( 7) 49695 D21B ABM9151 Muselíková Vladislava 36.00 170.00 Kč ( 9) 232705 H21B ABM9211 Novotný Ondřej 45.00 170.00 Kč ( 4) 332950 D40B ABM7052 Odehnalová Kamila 53.00 150.00 Kč ( 11) 416012 D18B ABM9357 Škrabalová Adéla 58.00 150.00 Kč ( 10) 331211 H18B ABM9309 Toman Filip 71.00 150.00 Kč ( 1) 232736 H40B ABM6611 Mokrý Jan 72.00 150.00 Kč ( 2) 232740 D35C ABM6854 Mokrá Regina 74.00 70.00 Kč ( 14) 52013 D16B ABM9560 Otrusinová Jana 89.00 150.00 Kč ( 16) 337646 D14B ABM9757 Odehnalová Tereza 89.00 70.00 Kč ( 15) 361957 H14B ABM9708 Kelbl Vladimír 90.00 70.00 Kč ( 13) 886814 H18B ABM9410 Mokrý Ondřej 111.00 150.00 Kč ( 6) 416011 D21B ABM9059 Fasurová Tereza 120.00 170.00 Kč ( 8) 886812 H21B ABM9202 Mokrý Stanislav 127.00 170.00 Kč
VKLAD CELKEM 2200.00 Kč

ABR A-TEAM Bruntál

09.04.2011 Mistrovství Moravy a Slezska na klasické trati 201 - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 537) 51875 H21CL ABR8504 Zdražil Tomáš 27.00 100.00 Kč ( 18) 51873 H35C ABR6302 Řeháček Petr 66.00 70.00 Kč
VKLAD CELKEM 170.00 Kč

ADA OOB TJ Spartak Adamov

09.04.2011 Mistrovství Moravy a Slezska na klasické trati 201 - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 21) 52711 H45C ADA5505 Věžník Antonín 22.00 70.00 Kč ( 22) 52669 H55B ADA5506 Jelínek Roman 32.00 150.00 Kč ( 23) 336714 H35C ADA7101 Čížek Petr 41.00 70.00 Kč ( 20) 224870 H45C ADA5111 Truhlář Karel 52.00 70.00 Kč ( 19) 49863 D12C ADA0051 Čížková Eliška 90.00 40.00 Kč ( 24) 49862 D16B ADA9652 Čížková Markéta 119.00 150.00 Kč
VKLAD CELKEM 550.00 Kč

AOP POBO - přátelé OB Opava

09.04.2011 Mistrovství Moravy a Slezska na klasické trati 201 - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 29) 436929 HDR AOP0452 Klechová Karolína 0.00 40.00 Kč ( 631) 51321 HDR AOP0350 Hájková Lucie 0.00 40.00 Kč ( 28) ? DH10N AOP0301 Valík Adam 8.00 40.00 Kč ( 32) 8715 H35B AOP6401 Jelínek Jan 10.00 150.00 Kč ( 34) 995843 H21B AOP6502 Schuster Martin 15.00 170.00 Kč ( 27) 8799 DH10N AOP0201 Kostka Jiří 32.00 40.00 Kč ( 630) 515149 D12B AOP0050 Hájková Lenka 35.00 70.00 Kč ( 37) 52296 H21B AOP7102 Košárek Pavel 41.00 170.00 Kč ( 36) 51316 H35B AOP7101 Valík Luděk 45.00 150.00 Kč ( 26) 411772 DH10N AOP0101 Jelínek Jan 56.00 40.00 Kč ( 33) 887166 H21B AOP6501 Hadač Miroslav 59.00 170.00 Kč ( 30) 887168 H35B AOP6301 Peřinka Jan 60.00 150.00 Kč ( 42) 49494 D35B AOP7452 Krasnokutská Magda 71.00 150.00 Kč ( 31) 307338 H45B AOP6302 Sklenář Miroslav 73.00 150.00 Kč ( 41) 428264 H35B AOP7402 Borunský Tomáš 80.00 150.00 Kč ( 539) 410366 H18B AOP9302 Rossmanith Vojta 81.00 220.00 Kč ( 38) 52453 D40B AOP7151 Kostková Jana 83.00 150.00 Kč ( 44) 52939 H21B AOP8300 Stoszek Jakub 85.00 170.00 Kč ( 35) 52664 D35B AOP7052 Sedlářová Pavla 86.00 150.00 Kč ( 45) 352326 D18B AOP9351 Sklenářová Dorothea 98.00 150.00 Kč ( 40) 416168 D35B AOP7351 Valíková Petra 106.00 150.00 Kč ( 43) 232139 H21B AOP7802 Holas Tomáš 107.00 170.00 Kč ( 629) 515407 D35B AOP7150 Hájková Jitka 121.00 150.00 Kč ( 39) 8796 H21B AOP7301 Kovalčík Tomáš 137.00 170.00 Kč ( 25) 410105 H12C AOP0001 Valík Tomáš 176.00 40.00 Kč
VKLAD CELKEM 3200.00 Kč

AOV OOB TJ Baník Ostrava

09.04.2011 Mistrovství Moravy a Slezska na klasické trati 201 - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 46) 515500 HDR AOV0501 Novák Igor 0.00 40.00 Kč ( 52) 336733 H14B AOV9801 Novák Pavel 25.00 70.00 Kč ( 53) 361939 D14B AOV9850 Fukalová Hana 34.00 70.00 Kč ( 50) 428234 H16B AOV9602 Glonek Jakub 36.00 150.00 Kč ( 47) 515430 H35B AOV6901 Mielec Jaromír 55.00 150.00 Kč ( 48) 232136 D40B AOV7051 Fukalová Radmila 63.00 150.00 Kč ( 540) 428263 D20B AOV9252 Světlońová Lucie 65.00 220.00 Kč ( 51) 515123 H14B AOV9701 Mielec Jaromír 95.00 70.00 Kč ( 49) 301253 D16B AOV9550 Fukalová Martina 109.00 150.00 Kč
VKLAD CELKEM 1070.00 Kč

ASU Magnus Orienteering

09.04.2011 Mistrovství Moravy a Slezska na klasické trati 201 - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 760) ? HDR ASU Ondruchová Anna 0.00 40.00 Kč ( 65) 53112 D18B ASU9392 Mátlová Pavlína 8.00 150.00 Kč ( 67) 920686 H14B ASU9747 Kašpar Jakub 10.00 70.00 Kč ( 58) ? H10C ASU0149 Žoužela Tomáš 12.00 40.00 Kč ( 54) 515412 D20B ASU9271 Kreckova Lenka 70.00 150.00 Kč ( 60) 920659 H10C ASU0222 Plhal Jakub 72.00 40.00 Kč ( 69) 52656 D14C ASU9897 Holinková Radka 75.00 40.00 Kč ( 64) 920652 H21B ASU9201 Barcík Robert 95.00 170.00 Kč ( 59) 52579 D10C ASU0198 Šinclová Kateřina 97.00 40.00 Kč ( 615) ? H21CK ASU Plhal Petr 97.00 100.00 Kč ( 63) 52856 D21B ASU9090 Rešová Kateřina 100.00 170.00 Kč ( 68) 886718 D14B ASU9797 Horvátová Hana 114.00 70.00 Kč ( 62) 920685 D21B ASU8598 Vávrová Veronika 116.00 170.00 Kč ( 414) 8931 H21B TZL8301 Krejčík Jiří 147.00 170.00 Kč (ASU) ( 57) ? H12C ASU0047 Prudík Lukáš 156.00 40.00 Kč ( 56) 53565 H12C ASU0044 Kroul Josef 171.00 40.00 Kč ( 55) 416745 H12C ASU0043 Opravil Dan 186.00 40.00 Kč
VKLAD CELKEM 0.00 Kč

BBM BETA URSUS Orienteering

09.04.2011 Mistrovství Moravy a Slezska na klasické trati 201 - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 72) 331262 H16B BBM9500 Záděra Pavel 16.00 150.00 Kč ( 71) 515468 H21B BBM7205 Fiala Jan 21.00 170.00 Kč ( 74) 331466 H14B BBM9800 Ptáček Patrik 50.00 70.00 Kč ( 541) 219273 H55B BBM5300 Ptáček Ladislav 50.00 220.00 Kč ( 73) 886286 H16B BBM9600 Ptáček Pavel 66.00 150.00 Kč ( 70) 553435 H35B BBM7101 Kunz Martin 85.00 150.00 Kč
VKLAD CELKEM 910.00 Kč

BFM SKOB Frýdek - Místek

09.04.2011 Mistrovství Moravy a Slezska na klasické trati 201 - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 542) 49455 H55B BFM5301 Zeman Ludvík 38.00 150.00 Kč
VKLAD CELKEM 150.00 Kč

BOV TJ Baník Ostrava OKD

09.04.2011 Mistrovství Moravy a Slezska na klasické trati 201 - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 76) 52174 H65B BOV4401 Ptáček Jiří 35.00 70.00 Kč ( 75) 9576 D65B BOV4251 Stará Pavla 50.00 70.00 Kč ( 77) 9577 H65B BOV4402 Starý Břetislav 80.00 70.00 Kč
VKLAD CELKEM 210.00 Kč

CEL TJ Sokol Čelechovice na Hané

09.04.2011 Mistrovství Moravy a Slezska na klasické trati 201 - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 78) 301561 D20B CEL9161 Janečková Adriana 60.00 150.00 Kč
VKLAD CELKEM 150.00 Kč

EKP VŠTJ Ekonom Praha

09.04.2011 Mistrovství Moravy a Slezska na klasické trati 201 - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 79) 52852 H21B EKP7414 Ondráček Radim 61.00 170.00 Kč
VKLAD CELKEM 170.00 Kč

HAV SKOB Baník Havířov

09.04.2011 Mistrovství Moravy a Slezska na klasické trati 201 - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 80) 896971 P3 HAV Vebrova Sarka 0.00 40.00 Kč ( 82) 49305 H65B HAV4201 Beneš Karel 30.00 70.00 Kč ( 85) 303932 H40B HAV6302 Krhut Libor 32.00 150.00 Kč ( 88) 8815 D40B HAV6751 Vričanová Sylva 33.00 150.00 Kč ( 90) 515066 H40B HAV7103 Vébr Radek 42.00 150.00 Kč ( 81) 515058 DH10N HAV0200 Vébr Tomáš 44.00 40.00 Kč ( 84) 515436 H40B HAV6301 Sochor Tomáš 52.00 150.00 Kč ( 83) 336721 H40B HAV5701 Jakobi Zdeněk 62.00 150.00 Kč ( 87) 8814 H40B HAV6709 Říman Petr 77.00 150.00 Kč ( 89) 49428 D40B HAV7051 Kaděrová Barbora 78.00 150.00 Kč ( 91) 416157 D35C HAV7250 Proboszová Zuzana 78.00 70.00 Kč ( 92) 232145 D16B HAV9650 Kaděrová Vendula 94.00 150.00 Kč ( 86) 49306 D40B HAV6652 Opletalová Pavlína 128.00 150.00 Kč
VKLAD CELKEM 1570.00 Kč

HLV OOB TJ Sokol Holešov

09.04.2011 Mistrovství Moravy a Slezska na klasické trati 201 - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 95) 53827 H40B HLV6404 Sedláček Jaroslav 2.00 150.00 Kč ( 100) 331687 H14B HLV9836 Tomeček Tomáš 30.00 70.00 Kč ( 93) 416088 H60B HLV4801 Peška Antonín 44.00 70.00 Kč ( 94) 53856 H45B HLV6321 Končák Jaroslav 48.00 150.00 Kč ( 97) 331485 H40B HLV7137 Tomeček Ladislav 67.00 150.00 Kč ( 98) 416087 D16B HLV9555 Končáková Klára 74.00 150.00 Kč ( 99) 53833 H14B HLV9732 Sedláček Ondřej 100.00 70.00 Kč ( 543) 53832 D21C HLV8451 Bláhová Kateřina 125.00 100.00 Kč ( 96) 416084 D40B HLV7060 Sedláčková Jana 133.00 150.00 Kč
VKLAD CELKEM 1060.00 Kč

HOB SKOB Horní Benešov

09.04.2011 Mistrovství Moravy a Slezska na klasické trati 201 - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 546) 301308 P3 HOB5655 Krumpholcová Jarmila 0.00 40.00 Kč ( 544) 51939 H55C HOB4701 Klech Josef 73.00 100.00 Kč ( 545) 4684 D55C HOB5551 Ledabylová Alena 110.00 100.00 Kč
VKLAD CELKEM 240.00 Kč

HSU Horizont klub Šumperk

09.04.2011 Mistrovství Moravy a Slezska na klasické trati 201 - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 547) 52600 D60B HSU4850 Kupcová Věroslava 12.00 100.00 Kč
VKLAD CELKEM 100.00 Kč

JPV SK Prostějov

09.04.2011 Mistrovství Moravy a Slezska na klasické trati 201 - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 111) 1602632 H16B JPV9505 Chmelař Martin 6.00 150.00 Kč ( 103) 51911 H45B JPV6501 Vičan Lubomír 18.00 150.00 Kč ( 551) 234537 D45C JPV6665 Janečková Marta 21.00 100.00 Kč ( 550) 52864 D45B JPV6363 Vavrečková Ivana 27.00 220.00 Kč ( 106) 1602629 H21B JPV8201 Otrusina Jiří 29.00 170.00 Kč ( 114) 1602633 H14B JPV9807 Vystavěl Ondřej 45.00 70.00 Kč ( 110) 51892 H16B JPV9501 Vičan Dominik 46.00 150.00 Kč ( 549) ? H10C JPV0101 Dadák Petr 47.00 60.00 Kč ( 101) 52498 H50B JPV6112 Jeřábek Luboš 49.00 150.00 Kč ( 548) 231316 D12B JPV0066 Lugrová Natalie 50.00 100.00 Kč ( 102) 1007543 H45B JPV6217 Chmelař Miroslav 53.00 150.00 Kč ( 105) 52595 H21CK JPV7927 Hodač Karel 67.00 70.00 Kč ( 112) 1602630 H16B JPV9509 Fajkus Radim 76.00 150.00 Kč ( 104) 2020730 H45B JPV6526 Soldán Vladimír 78.00 150.00 Kč ( 109) 8849 D18B JPV9474 Vítková Lucie 78.00 150.00 Kč ( 107) 52848 H21CK JPV8412 Pavlíček Václav 82.00 70.00 Kč ( 552) 52586 D35C JPV6773 Fajkusová Jitka 82.00 100.00 Kč ( 108) 1304089 H21B JPV8901 Fortunato Jorge 91.00 170.00 Kč ( 553) 352302 D14B JPV9898 Pilcová Sabina 99.00 100.00 Kč ( 722) 52870 H21CK JPV8917 Dudík Petr 107.00 70.00 Kč ( 113) 52485 H14B JPV9717 Otruba Vojtěch 115.00 70.00 Kč ( 554) 253805 H12C JPV9917 Janečka Viktor 116.00 60.00 Kč
VKLAD CELKEM 2630.00 Kč

JZL TJ Jižní svahy Zlín

09.04.2011 Mistrovství Moravy a Slezska na klasické trati 201 - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 115) 218974 D12B JZL0051 Kundratová Lucie 15.00 70.00 Kč ( 116) 206464 H10C JZL0201 Kundrata Jan 52.00 40.00 Kč ( 117) 53842 H55C JZL5400 Žaludek Jindřich 78.00 70.00 Kč ( 118) 218973 D35B JZL7351 Kundratová Jana 101.00 150.00 Kč
VKLAD CELKEM 330.00 Kč

KON KOB Konice

09.04.2011 Mistrovství Moravy a Slezska na klasické trati 201 - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 121) 52718 HDR KON0404 Beneš Jindřich 0.00 40.00 Kč ( 130) 995816 D21B KON7852 Otrubová Johana 4.00 170.00 Kč ( 126) 52417 D45B KON6389 Hlavová Miroslava 12.00 150.00 Kč ( 137) 361976 H14C KON9805 Štěpáník Jiří 23.00 40.00 Kč ( 120) 515427 DH10N KON0272 Kličková Anna 28.00 40.00 Kč ( 129) 336795 H21B KON7708 Kalous Antonín 47.00 170.00 Kč ( 557) 52720 H35B KON6919 Huňka Karel 50.00 220.00 Kč ( 555) 52413 H65B KON4617 Skácel Jaroslav 55.00 100.00 Kč ( 125) 52420 D45B KON6285 Dittrichová Lenka 62.00 150.00 Kč ( 556) 52725 H45B KON6427 Navrátil Václav 63.00 220.00 Kč ( 127) 361996 H45C KON6431 Vlach Josef 72.00 70.00 Kč ( 136) 49367 D14B KON9771 Müllerová Kristýna 79.00 70.00 Kč ( 139) 52722 D14C KON9898 Vlachová Kateřina 81.00 40.00 Kč ( 134) 8898 D16B KON9572 Vlachová Eliška 84.00 150.00 Kč ( 138) 52723 H14B KON9824 Kočí Josef 85.00 70.00 Kč ( 124) 433100 H45B KON6111 Grepl Ladislav 88.00 150.00 Kč ( 132) 8897 D21C KON7975 Krtičková Michaela 90.00 70.00 Kč ( 135) 2020738 D16C KON9671 Langerová Adéla 94.00 70.00 Kč ( 122) 8903 D55C KON4589 Skoumalová Marie 95.00 70.00 Kč ( 128) 2020742 D35C KON6969 Vlachová Olga 98.00 70.00 Kč ( 119) 307329 H12C KON0010 Palenik Vojtech 111.00 40.00 Kč ( 123) 52412 D45B KON5887 Smičková Eva 112.00 150.00 Kč ( 558) 8895 D21B KON8577 Plesková Tereza 112.00 250.00 Kč ( 131) 8908 H21B KON7931 Krtička Jan 113.00 170.00 Kč ( 140) 361927 H12C KON9915 Beneš Miroslav 121.00 40.00 Kč ( 133) 515153 D21C KON8787 Dittrichová Petra 150.00 70.00 Kč
VKLAD CELKEM 2850.00 Kč

KRN KOS TJ Lokomotiva Krnov

09.04.2011 Mistrovství Moravy a Slezska na klasické trati 201 - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 559) 52626 HDR KRN0757 Rychlá Karolína 0.00 40.00 Kč ( 560) 411761 H45C KRN5401 Hrouza Jan 67.00 100.00 Kč ( 141) 52643 H21B KRN6804 Zavřel Michal 75.00 170.00 Kč ( 561) 52627 D21C KRN8383 Jiříčková Bětka 105.00 100.00 Kč
VKLAD CELKEM 410.00 Kč

KSU Klub vytrvalostních sportů Šumperk

09.04.2011 Mistrovství Moravy a Slezska na klasické trati 201 - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 151) ? HDR KSU08 Paloncy Jan 0.00 40.00 Kč ( 562) ? P3 KSU Ondráčková Adéla 0.00 40.00 Kč ( 566) ? P3 KSU7201 Ondráček Martin 0.00 40.00 Kč ( 567) ? P3 KSU9911 Ondráček Radek 0.00 40.00 Kč ( 164) 515179 H21B KSU7945 Turczer Petr 5.00 170.00 Kč ( 142) 53649 H12B KSU0012 Hajduk Jakub 6.00 70.00 Kč ( 147) 420442 H10C KSU0201 Hecl František 7.00 40.00 Kč ( 565) ? DH10N KSU0394 Minářová Michaela 12.00 60.00 Kč ( 166) ? H21CL KSU9142 Rozsíval Alois 17.00 70.00 Kč ( 564) ? DH10N KSU0393 Tesařová Tereza 20.00 60.00 Kč ( 170) 897370 D18B KSU9493 Hnilicová Šárka 23.00 150.00 Kč ( 179) 53670 D12B KSU9999 Pukyšová Anežka 25.00 70.00 Kč ( 156) 886275 H35C KSU7001 Habiger Petr 26.00 70.00 Kč ( 176) 231205 H12B KSU9908 Jílek Ondřej 26.00 70.00 Kč ( 145) 442855 H10C KSU0107 Valenta Mikuláš 27.00 40.00 Kč ( 167) 442865 H21CL KSU9202 Jílek Jakub 32.00 70.00 Kč ( 563) ? DH10N KSU0198 Vávrová Adéla 40.00 60.00 Kč ( 144) 49316 H10C KSU0105 Šafář Martin 42.00 40.00 Kč ( 154) 515101 H21B KSU5801 Šrámek Jaromír 43.00 170.00 Kč ( 175) 53652 H12B KSU9906 Müller Jonáš 46.00 70.00 Kč ( 150) ? DH10N KSU0401 Stabl Jan 52.00 40.00 Kč ( 172) 897348 D14B KSU9799 Smrčková Dominika 54.00 70.00 Kč ( 152) 52614 H55B KSU4900 Komárek Jaromír 56.00 150.00 Kč ( 149) 49418 H10C KSU0306 Stryk Štěpán 62.00 40.00 Kč ( 177) 53105 H12B KSU9909 Šrámek Ondřej 66.00 70.00 Kč ( 169) 897363 D18B KSU9394 Vozdová Aneta 68.00 150.00 Kč ( 163) 515111 H21B KSU7940 Halama Jakub 69.00 170.00 Kč ( 173) 53659 D14C KSU9888 Habigerová Jana 69.00 40.00 Kč ( 155) 886291 H35B KSU6349 Paloncý Pavel 70.00 150.00 Kč ( 161) 53654 D35C KSU7499 Reichlová Jiřina 70.00 70.00 Kč ( 158) 52621 D35B KSU7299 Hudosová Gabriela 76.00 150.00 Kč ( 162) 886296 H21B KSU7601 Hecl Miloš 79.00 170.00 Kč ( 160) 420450 H35C KSU7401 Smrček Petr 81.00 70.00 Kč ( 148) 51309 H10C KSU0202 Reichl Martin 82.00 40.00 Kč ( 143) 229473 H12B KSU0013 Šafář Vojtěch 86.00 70.00 Kč ( 174) 53668 D14C KSU9889 Jílková Veronika 87.00 40.00 Kč ( 153) 886293 H45C KSU5749 Janů Zdeněk 92.00 70.00 Kč ( 178) 52258 H12B KSU9910 Dostál Pavel 96.00 70.00 Kč ( 165) 886292 H21B KSU9045 Janů Zdeněk 97.00 170.00 Kč ( 171) 443106 D16C KSU9559 Habigerová Radka 99.00 70.00 Kč ( 159) 420414 D35C KSU7373 Smrčková Věra 110.00 70.00 Kč ( 146) 52619 D10C KSU0197 Hajduková Jana 112.00 40.00 Kč ( 157) 443067 D35B KSU7070 Rozsívalová Helena 116.00 150.00 Kč ( 168) 886267 D18B KSU9393 Janů Hana 128.00 150.00 Kč
VKLAD CELKEM 3720.00 Kč

KVS SKOB Kobra Vsetín

09.04.2011 Mistrovství Moravy a Slezska na klasické trati 201 - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 181) 53672 H14C KVS9801 Rohlík Jan 35.00 40.00 Kč ( 180) 426339 H45C KVS6402 Rohlík Petr 107.00 70.00 Kč
VKLAD CELKEM 110.00 Kč

LCE OOB TJ Slovan Luhačovice

09.04.2011 Mistrovství Moravy a Slezska na klasické trati 201 - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 628) 52677 P3 LCE8560 Hubáčková Petra 0.00 40.00 Kč ( 193) 52701 D45B LCE6351 Slezáková Jitka 7.00 150.00 Kč ( 641) 253365 H12B LCE0001 Hauerland Jaroslav 11.00 70.00 Kč ( 640) 253367 D14B LCE9851 Hauerlandová Natálie 14.00 70.00 Kč ( 208) 52709 H21B LCE9102 Vlažný Jakub 19.00 170.00 Kč ( 192) 889303 H35B LCE6311 Hubáček Jaroslav 20.00 150.00 Kč ( 182) 416066 H10C LCE0301 Bencúr Eliáš 22.00 40.00 Kč ( 200) 51609 H21CL LCE7708 Zicha Jiří 22.00 70.00 Kč ( 190) 889301 H35B LCE6207 Slezák Libor 30.00 150.00 Kč ( 220) 52693 H12B LCE9906 Kadleček Jan 36.00 70.00 Kč ( 185) 416063 D45B LCE5451 Cahlová Slávka 37.00 150.00 Kč ( 203) 2020705 H21B LCE8110 Macka Radek 39.00 170.00 Kč ( 207) 52710 D21B LCE9052 Hubáčková Pavla 40.00 170.00 Kč ( 214) 889311 H14B LCE9801 Sýkora Vojtěch 40.00 70.00 Kč ( 188) 52702 H45B LCE6118 Plášek Martin 43.00 150.00 Kč ( 210) 889304 D20B LCE9251 Kukolová Šárka 45.00 150.00 Kč ( 184) 53861 H65B LCE4412 Bradáč Jaroslav 50.00 70.00 Kč ( 187) 416070 D50B LCE5853 Hauerlandová Jitka 51.00 150.00 Kč ( 211) 889313 H16B LCE9602 Slíva Jan 51.00 150.00 Kč ( 204) 889288 H21B LCE8803 Cahel Marek 53.00 170.00 Kč ( 194) 52692 D45B LCE6359 Vavrysová Iva 67.00 150.00 Kč ( 201) 995852 H21B LCE7835 Hanslian David 67.00 170.00 Kč ( 212) 889306 D16B LCE9651 Kunčarová Jana 69.00 150.00 Kč ( 217) 416067 D14B LCE9855 Šomanová Anna 69.00 70.00 Kč ( 221) 52703 H12B LCE9907 Plášek Pavel 71.00 70.00 Kč ( 219) 416072 H12B LCE9905 Beblavý Martin 81.00 70.00 Kč ( 205) 53880 H21B LCE9004 Šmotek Jiří 83.00 170.00 Kč ( 198) 53879 H35B LCE6721 Hubáček Libor 90.00 150.00 Kč ( 196) 52694 D45B LCE6461 Ferdusová Eva 92.00 150.00 Kč ( 199) 515096 H21B LCE7701 Bencúr Juraj 101.00 170.00 Kč ( 213) 889309 D14B LCE9751 Vavrysová Barbara 104.00 70.00 Kč ( 197) 889302 D40B LCE6569 Hubáčková Dagmar 108.00 150.00 Kč ( 191) 51508 H35B LCE6301 Valenta Jiří 110.00 150.00 Kč ( 215) 52692 H14B LCE9803 Černocký Libor 110.00 70.00 Kč ( 186) 52698 D45B LCE5852 Vlažná Mirka 122.00 150.00 Kč ( 189) 52678 H21B LCE6127 Hubáček Josef 123.00 170.00 Kč ( 195) 553457 H35B LCE6413 Vavrys Petr 125.00 150.00 Kč ( 202) 2020720 D21C LCE8053 Šeděnková Hana 130.00 70.00 Kč ( 216) 2020727 D14B LCE9852 Hanousková Renata 139.00 70.00 Kč ( 209) 896968 H21B LCE9201 Valenta Jiří 143.00 170.00 Kč ( 218) 237601 H12C LCE9901 Bencúr Juraj 181.00 40.00 Kč
VKLAD CELKEM 4960.00 Kč

LOV lepus.cz

09.04.2011 Mistrovství Moravy a Slezska na klasické trati 201 - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 222) 887937 H21B LOV8400 Langer Martin 23.00 170.00 Kč
VKLAD CELKEM 170.00 Kč

LPU OK Lokomotiva Pardubice

09.04.2011 Mistrovství Moravy a Slezska na klasické trati 201 - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 224) 515142 H21B LPU9006 Klapal Jan 37.00 170.00 Kč ( 223) 887920 H21B LPU8208 Zvěřina Petr 121.00 170.00 Kč
VKLAD CELKEM 340.00 Kč

MOV SKOB Ostrava

09.04.2011 Mistrovství Moravy a Slezska na klasické trati 201 - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 568) 52982 H50B MOV5502 Jelínek Petr 19.00 220.00 Kč ( 225) 52783 H60B MOV4803 Rokosz Bohumil 54.00 70.00 Kč ( 230) 51372 D14B MOV9852 Vývodová Jana 59.00 70.00 Kč ( 226) 52774 H50B MOV5201 Juřeník Josef 64.00 150.00 Kč ( 229) 436421 H14B MOV9802 Míček Filip 75.00 70.00 Kč ( 227) 51373 D45B MOV6351 Rokoszová Jaroslava 82.00 150.00 Kč ( 228) 232392 D14B MOV9751 Svěchotová Natálie 129.00 70.00 Kč
VKLAD CELKEM 800.00 Kč

NPA SK LOB Nová Paka

09.04.2011 Mistrovství Moravy a Slezska na klasické trati 201 - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 637) 9967 H21CK NPA6705 Zikmund Zdeněk 52.00 70.00 Kč ( 638) 9697 D21C NPA7852 Tauchmanová Ivana 160.00 70.00 Kč
VKLAD CELKEM 140.00 Kč

ODR SKOB Odry

09.04.2011 Mistrovství Moravy a Slezska na klasické trati 201 - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 231) 331055 P3 ODR6100 Šauman Petr 0.00 40.00 Kč ( 232) 52756 H21B ODR7101 Rigó Marek 71.00 170.00 Kč
VKLAD CELKEM 210.00 Kč

OOL SK Haná orienteering

09.04.2011 Mistrovství Moravy a Slezska na klasické trati 201 - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 571) 342667 P3 OOL6708 Slavíček Stanislav 0.00 40.00 Kč ( 572) 421852 D35C OOL6955 Slavíčková Katka 66.00 100.00 Kč ( 570) 52424 D45B OOL6251 Vaňáková Milada 72.00 220.00 Kč ( 573) 421853 D16C OOL9562 Slavíčková Klárka 84.00 100.00 Kč ( 569) 421854 H45C OOL6204 Vaňák Milan 102.00 100.00 Kč
VKLAD CELKEM 560.00 Kč

OOP TJ Opava

09.04.2011 Mistrovství Moravy a Slezska na klasické trati 201 - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 236) 49301 H60B OOP5001 Ševčík Břetislav 14.00 70.00 Kč ( 235) 52763 D60B OOP4850 Novotná Ludmila 17.00 70.00 Kč ( 240) 995815 D21B OOP8559 Hrouzová Pavlína 20.00 170.00 Kč ( 238) 52767 D40B OOP6750 Kociánová Eva 43.00 150.00 Kč ( 237) 49416 H50B OOP5302 Rychlý Miloš 54.00 150.00 Kč ( 233) 52766 H65B OOP4401 Nosek Jiří 60.00 70.00 Kč ( 234) 52762 H60B OOP4800 Novotný Stanisl 64.00 70.00 Kč ( 239) 886824 H21B OOP8505 Rychlý Pavel 87.00 170.00 Kč ( 241) 49401 D21B OOP9050 Kociánová Michaela 104.00 170.00 Kč
VKLAD CELKEM 1090.00 Kč

PLU TJ Sokol Plumlov

09.04.2011 Mistrovství Moravy a Slezska na klasické trati 201 - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 244) 995892 H35B PLU7417 Otruba Marek 25.00 150.00 Kč ( 242) 52500 H45C PLU6219 Kubeš Jaromír 27.00 70.00 Kč ( 574) 887939 D21B PLU7677 Otrubová Ivona 84.00 250.00 Kč ( 246) 49878 D21C PLU8976 Stoklasová Barbora 95.00 70.00 Kč ( 243) ? H35B PLU7407 Trhlík Tomáš 100.00 150.00 Kč ( 245) 52482 H21B PLU7917 Otruba Karel 111.00 170.00 Kč ( 575) 52484 H12C PLU9917 Němeček Kryštof 161.00 60.00 Kč
VKLAD CELKEM 920.00 Kč

PTE TJ Sokol Ptení

09.04.2011 Mistrovství Moravy a Slezska na klasické trati 201 - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 248) 8826 P3 PTE6952 Vítková Miroslava 0.00 40.00 Kč ( 249) 8851 H18B PTE9421 Holinka Lukáš 56.00 150.00 Kč ( 247) 8828 H45C PTE6622 Vítek Zbyněk 82.00 70.00 Kč
VKLAD CELKEM 260.00 Kč

RAD TJ Sokol Radslavice

09.04.2011 Mistrovství Moravy a Slezska na klasické trati 201 - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 253) 49440 H12B RAD9901 Zobaník Michal 31.00 70.00 Kč ( 250) 49433 H60B RAD4801 Huňka Jiří 34.00 70.00 Kč ( 252) 8086 H21B RAD7401 Hrazdil Roman 57.00 170.00 Kč ( 251) 49464 D35B RAD6850 Zobaníková Vladimíra 91.00 150.00 Kč
VKLAD CELKEM 460.00 Kč

RBK SK Radioklub Blansko

09.04.2011 Mistrovství Moravy a Slezska na klasické trati 201 - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 259) 219245 D18B RBK9355 Hegerová Petra 3.00 150.00 Kč ( 255) 49601 D45C RBK5761 Jalová Marie 41.00 70.00 Kč ( 257) 301284 H21B RBK9001 Šesták Jakub 49.00 170.00 Kč ( 261) 2020737 D18B RBK9452 Tužilová Magdaléna 63.00 150.00 Kč ( 254) 8812 H21CK RBK5719 Jalový Jaroslav 72.00 70.00 Kč ( 258) 301286 D20B RBK9252 Pekárková Monika 75.00 150.00 Kč ( 260) 219249 D18B RBK9357 Šestáková Petra 123.00 150.00 Kč ( 256) 515193 H21B RBK8605 Henek Michal 133.00 170.00 Kč
VKLAD CELKEM 1080.00 Kč

ROV OK Rožnov

09.04.2011 Mistrovství Moravy a Slezska na klasické trati 201 - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 262) ? H45B ROV5301 Mizera Ladislav 68.00 150.00 Kč
VKLAD CELKEM 150.00 Kč

SBK KOB Start Blansko

09.04.2011 Mistrovství Moravy a Slezska na klasické trati 201 - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 265) 219251 D21B SBK8151 Daňková Veronika 12.00 170.00 Kč ( 264) 330612 H21CK SBK7911 Dressler Jan 87.00 70.00 Kč ( 263) 811213 H21B SBK7541 Daněk Roman 129.00 170.00 Kč
VKLAD CELKEM 410.00 Kč

SBR SKOB Bruntál

09.04.2011 Mistrovství Moravy a Slezska na klasické trati 201 - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 268) 51904 H60B SBR4701 Blažek Václav 19.00 70.00 Kč ( 267) 416037 H65C SBR4601 Soviš Ivan 21.00 70.00 Kč ( 272) 51913 H50B SBR5501 Vodička Luděk 29.00 150.00 Kč ( 274) 51915 D50B SBR6150 Czaschová Irena 45.00 150.00 Kč ( 276) 416040 H35C SBR7101 Soviš Ivo 46.00 70.00 Kč ( 576) 51909 H45B SBR6601 Sklenář Josef 58.00 220.00 Kč ( 269) 51910 H60B SBR4801 Toman Stanislav 59.00 70.00 Kč ( 271) 352328 H55C SBR5301 Vojtášek Jan 63.00 70.00 Kč ( 273) 51914 H45C SBR6102 Vrábel Jaromír 97.00 70.00 Kč ( 275) 51917 D45B SBR6550 Kiprá Zdenka 97.00 150.00 Kč ( 270) 416038 D55C SBR5251 Sovišová Eva 105.00 70.00 Kč ( 266) ? H12C SBR Sovis Jakub 151.00 40.00 Kč
VKLAD CELKEM 1200.00 Kč

SCP OK Sparta Praha

09.04.2011 Mistrovství Moravy a Slezska na klasické trati 201 - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 277) 51568 D21B SCP8152 Košárková Iva 72.00 170.00 Kč
VKLAD CELKEM 170.00 Kč

SKM KOB Směr Kroměříž

09.04.2011 Mistrovství Moravy a Slezska na klasické trati 201 - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 278) 53817 HDR SKM0401 Pěček Dominik 0.00 40.00 Kč ( 279) 53811 HDR SKM0551 Dittrichová Lucie 0.00 40.00 Kč ( 284) 52208 D21B SKM7750 Dittrichová Andrea 16.00 170.00 Kč ( 280) 52202 H50B SKM6103 Dvorský Ilja 24.00 150.00 Kč ( 288) 253370 H18B SKM9404 Zvoníček Josef 26.00 150.00 Kč ( 289) 425530 H16B SKM9501 Krajcar Ivo 31.00 150.00 Kč ( 282) 253369 H35B SKM7301 Pěček Martin 40.00 150.00 Kč ( 578) 253379 DH10N SKM0251 Dittrichová Michaela 48.00 60.00 Kč ( 285) 53823 H20B SKM9101 Dvorský Václav 52.00 150.00 Kč ( 290) 53820 D16B SKM9551 Krajcarová Soňa 59.00 150.00 Kč ( 286) 416083 H18B SKM9301 Pěček Martin 61.00 150.00 Kč ( 577) 52200 H10C SKM Dvorský Boris 67.00 60.00 Kč ( 287) 53824 H18B SKM9401 Dvorský Vojtěch 106.00 150.00 Kč ( 283) 52207 H21B SKM7501 Dittrich Pavel 119.00 170.00 Kč ( 281) 52199 H35B SKM7104 Pecek Vitezslav 120.00 150.00 Kč ( 291) 416078 D16B SKM9651 Pěčková Veronika 124.00 150.00 Kč
VKLAD CELKEM 2040.00 Kč

SOP OOB TJ Slezan Opava

09.04.2011 Mistrovství Moravy a Slezska na klasické trati 201 - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 297) 253160 P3 SOP6803 Prochazka Milan 0.00 40.00 Kč ( 292) 425583 D12B SOP0151 Poláková Lenka 10.00 70.00 Kč ( 296) 53462 H50B SOP5801 Moravec Stanislav 14.00 150.00 Kč ( 299) 49389 D21B SOP9052 Moravcová Lucie 28.00 170.00 Kč ( 293) 8720 H60B SOP5101 Jurčák Karel 29.00 70.00 Kč ( 295) 434592 H50B SOP5702 Vašek Rudolf 34.00 150.00 Kč ( 301) 8725 H18B SOP9301 Pospíšil Petr 36.00 150.00 Kč ( 305) 8727 H16B SOP9601 Svoboda František 56.00 150.00 Kč ( 306) 253106 H12B SOP9901 Procházka Zdeněk 56.00 70.00 Kč ( 307) 428208 D12B SOP9951 Poláková Tereza 65.00 70.00 Kč ( 294) 49391 H50B SOP5701 Pospíšil Václav 69.00 150.00 Kč ( 300) 232498 D20B SOP9152 Ševčíková Petra 80.00 150.00 Kč ( 303) 8726 D18B SOP9352 Svobodová Klára 83.00 150.00 Kč ( 302) 49309 H18B SOP9302 Jarnot Michal 96.00 150.00 Kč ( 304) 49302 D16B SOP9551 Procházková Marie 99.00 150.00 Kč ( 298) 433097 D35B SOP7351 Procházková Martina 111.00 150.00 Kč
VKLAD CELKEM 1990.00 Kč

SRK SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou

09.04.2011 Mistrovství Moravy a Slezska na klasické trati 201 - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 309) 51175 D21C SRK7952 Potštejnská Dagmar 120.00 70.00 Kč ( 308) 9525 H21B SRK7807 Potštejnský Jan 141.00 170.00 Kč
VKLAD CELKEM 240.00 Kč

SSU SK Severka Šumperk

09.04.2011 Mistrovství Moravy a Slezska na klasické trati 201 - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 310) ? P3 SSU Zatloukalova Eva 0.00 40.00 Kč ( 327) 1007536 H21B SSU8802 Poklop Martin 1.00 170.00 Kč ( 313) 52561 H65C SSU3000 Sita Vratislav 16.00 70.00 Kč ( 311) 52575 H12B SSU0005 Matoušek Matěj 21.00 70.00 Kč ( 322) 6710 H40B SSU7004 Kašpar Jaroslav 27.00 150.00 Kč ( 580) ? H45B SSU6504 Souček Jan 28.00 220.00 Kč ( 331) 224899 H14C SSU9712 Mikulenka Vojtěch 29.00 40.00 Kč ( 315) 52557 D45C SSU5350 Štáblová Jitka 31.00 70.00 Kč ( 320) 52566 H35C SSU6701 Matoušek Milan 31.00 70.00 Kč ( 332) 301138 H14B SSU9802 Dvořák Ferdinand 60.00 70.00 Kč ( 318) 224897 H45C SSU6603 Štarha Vítězslav 62.00 70.00 Kč ( 329) 425560 D16B SSU9661 Kašparová Zuzka 64.00 150.00 Kč ( 314) 352330 H65B SSU4302 Ostřanský Josef 65.00 70.00 Kč ( 325) 9480 D21B SSU8151 Klíchová Jana 68.00 170.00 Kč ( 579) 52536 H75B SSU2600 Uhmann Hubert 70.00 100.00 Kč ( 328) 433099 H16C SSU9609 Mikula Jan 72.00 70.00 Kč ( 321) 6713 D40B SSU6951 Kašparová Ivana 73.00 150.00 Kč ( 317) 224901 D45B SSU6591 Ostřanská Iveta 77.00 150.00 Kč ( 323) 2025356 H35C SSU7504 Matoušek Jiří 86.00 70.00 Kč ( 333) 52588 H12B SSU9911 Kašpar Petr 91.00 70.00 Kč ( 334) ? D12C SSU9950 Zatloukalová Romana 95.00 40.00 Kč ( 319) 420422 H21CK SSU6700 Zatloukal Tomáš 102.00 70.00 Kč ( 312) 224900 D10C SSU0158 Zatloukalová Hana 107.00 40.00 Kč ( 324) 2025355 D21C SSU7901 Matoušková Jana 115.00 70.00 Kč ( 316) 52569 H45C SSU6342 Dvořák Radomír 122.00 70.00 Kč ( 330) 224904 D16B SSU9666 Machusová Karolína 129.00 150.00 Kč ( 326) 52555 H21B SSU8243 Král Václav 131.00 170.00 Kč
VKLAD CELKEM 2650.00 Kč

STE SK SKI-OB Šternberk

09.04.2011 Mistrovství Moravy a Slezska na klasické trati 201 - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 339) ? HDR STE0500 Maťátko Václav 0.00 40.00 Kč ( 340) 442877 HDR STE0502 Tomanek Lukáš 0.00 40.00 Kč ( 341) ? HDR STE0800 Světnický Antonín 0.00 40.00 Kč ( 347) 426375 P3 STE6333 Světnický Alexandr 0.00 40.00 Kč ( 348) 52512 H40B STE6703 Maťátko Miloslav 7.00 150.00 Kč ( 354) 52294 D21B STE7552 Tomanková Martina 8.00 170.00 Kč ( 342) 52529 H65C STE4101 Čermák Miloslav 11.00 70.00 Kč ( 353) 52516 H21B STE7505 Pudel Jarda 11.00 170.00 Kč ( 336) ? H10C STE0102 Maťátko Vojtěch 17.00 40.00 Kč ( 343) 52517 H60B STE4801 Sklenář Antonín 24.00 70.00 Kč ( 582) 307337 H45C STE5904 Višňa Milan 32.00 100.00 Kč ( 338) ? DH10N STE0250 Smolková Sabina 36.00 40.00 Kč ( 344) 52525 H35C STE5701 Václavek Jiří 36.00 70.00 Kč ( 349) 52514 D40B STE6751 Neumannová Kamila 48.00 150.00 Kč ( 346) 52506 H35B STE6307 Hepnar Luboš 75.00 150.00 Kč ( 337) 426369 H10C STE0204 Světnický František 77.00 40.00 Kč ( 355) 52503 H21B STE7607 Fendrych Michal 77.00 170.00 Kč ( 350) ? H35C STE7100 Smolka Martin 91.00 70.00 Kč ( 357) 426325 D18B STE9456 Neumannová Anna 93.00 150.00 Kč ( 356) 52432 H21B STE8303 Axman Karel 109.00 170.00 Kč ( 581) 52531 H45C STE5804 Albert František 117.00 100.00 Kč ( 351) 52532 D35B STE7159 Maťátková Marcela 131.00 150.00 Kč ( 345) 52526 H21B STE5809 Václavek Tomáš 139.00 170.00 Kč ( 352) 52288 H21B STE7401 Tomanek Daniel 145.00 170.00 Kč ( 335) 232959 H12C STE0007 Bořánek Michal 166.00 40.00 Kč
VKLAD CELKEM 2570.00 Kč

TBM KOS TJ Tesla Brno

09.04.2011 Mistrovství Moravy a Slezska na klasické trati 201 - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 359) 53295 H21CL TBM5004 Sponar Jan 12.00 70.00 Kč ( 363) 49659 H40B TBM6747 Horký Tomáš 12.00 150.00 Kč ( 361) 53235 H21B TBM5711 Minařík Luboš 13.00 170.00 Kč ( 362) 53261 D40B TBM5855 Kuchařová Ada 28.00 150.00 Kč ( 360) 53251 H45B TBM5103 Uhmann Petr 38.00 150.00 Kč ( 358) 232865 D12B TBM0058 Grycová Kateřina 40.00 70.00 Kč ( 365) 229382 D14B TBM9859 Grycová Veronika 44.00 70.00 Kč ( 364) 49412 D35C TBM6969 Grycová Jana 86.00 70.00 Kč
VKLAD CELKEM 900.00 Kč

TRC SKOB BETA Třinec

09.04.2011 Mistrovství Moravy a Slezska na klasické trati 201 - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 583) 8777 P3 TRC Ruda Klus 0.00 40.00 Kč ( 584) 8771 D21B TRC8753 Žabková Marie 80.00 250.00 Kč ( 585) 8778 D21C TRC8850 Žabková Markéta 135.00 100.00 Kč
VKLAD CELKEM 390.00 Kč

TRI TJ TŽ Třinec

09.04.2011 Mistrovství Moravy a Slezska na klasické trati 201 - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 369) 7861 HDR TRI0400 Kovařík Tomáš 0.00 40.00 Kč ( 368) 53176 DH10N TRI0101 Kovařík Martin 16.00 40.00 Kč ( 388) 49355 H12B TRI9902 Holesz Sebastián 16.00 70.00 Kč ( 382) 8654 D14B TRI9755 Chlebiková Aneta 19.00 70.00 Kč ( 385) 49315 H14B TRI9807 Lanc Vojtěch 20.00 70.00 Kč ( 370) 49330 D60B TRI4650 Gavendová Anna 22.00 70.00 Kč ( 387) 53293 D14B TRI9852 Liberdová Jana 39.00 70.00 Kč ( 378) 49371 D18B TRI9458 Kosová Štěpánka 43.00 150.00 Kč ( 371) 8659 D45B TRI6450 Jastrzembská Jarmila 52.00 150.00 Kč ( 367) 7863 D12B TRI0054 Bruková Magda 55.00 70.00 Kč ( 376) 416127 D20B TRI9258 Kosová Barbora 55.00 150.00 Kč ( 374) 49400 H35C TRI7401 Cienciala Martin 61.00 70.00 Kč ( 380) 49360 H14B TRI9705 Madzia Martin 70.00 70.00 Kč ( 386) 53280 D14B TRI9850 Szarzecová Lucie 74.00 70.00 Kč ( 366) 49396 H12B TRI0002 Filipek Sebastián 76.00 70.00 Kč ( 379) 8653 D16B TRI9656 Sabelová Markéta 79.00 150.00 Kč ( 375) 416124 H21B TRI8006 Walaski Antonín 89.00 170.00 Kč ( 373) 8651 D35B TRI6950 Kovaříková Mária 96.00 150.00 Kč ( 372) 7862 D40B TRI6850 Argalášová Gabriela 98.00 150.00 Kč ( 383) 8667 D14B TRI9756 Kovářová Tereza 109.00 70.00 Kč ( 377) 8652 D18B TRI9353 Nožková Sára 118.00 150.00 Kč ( 384) 8663 H14B TRI9801 Cienciala Jan 125.00 70.00 Kč ( 381) 53215 D14B TRI9750 Argalášová Kateřina 144.00 70.00 Kč
VKLAD CELKEM 2210.00 Kč

TTR OOB Třebíč

09.04.2011 Mistrovství Moravy a Slezska na klasické trati 201 - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 636) 420428 D50B TTR6051 Zháňalová Jana 57.00 150.00 Kč ( 389) 303912 H18B TTR9301 Klusáček Jan 86.00 150.00 Kč
VKLAD CELKEM 300.00 Kč

TZL SKOB Zlín

09.04.2011 Mistrovství Moravy a Slezska na klasické trati 201 - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 408) 331685 P3 TZL6751 Lázničková Marcela 0.00 40.00 Kč ( 413) 515192 H21B TZL8001 Novotný Jiří 7.00 170.00 Kč ( 427) 426400 H16B TZL9502 Chovanec David 11.00 150.00 Kč ( 430) 8582 H14B TZL9703 Mikel David 15.00 70.00 Kč ( 406) 52342 D45B TZL6566 Schäferová Jana 17.00 150.00 Kč ( 420) 416051 H18B TZL9301 Schäfer Jan 21.00 150.00 Kč ( 411) 53853 D21B TZL7155 Podmolíková Dagmar 24.00 170.00 Kč ( 395) 219271 H55B TZL5102 Jelínek Vít 26.00 150.00 Kč ( 403) 52219 D45B TZL6262 Krejčíková Monika 32.00 150.00 Kč ( 398) 438620 H45B TZL5702 Štípek Rostislav 33.00 150.00 Kč ( 418) 51501 H21B TZL9002 Benroth Jakub 33.00 170.00 Kč ( 424) 218977 D18B TZL9451 Koláriková Lucie 33.00 150.00 Kč ( 409) 8933 H35B TZL6835 Černoch Karel 35.00 150.00 Kč ( 394) 553431 H60B TZL4902 Jelínek Petr 39.00 70.00 Kč ( 396) 8930 D50B TZL5254 Horynová Eva 39.00 150.00 Kč ( 419) 416043 D20B TZL9252 Krejčíková Marie 40.00 150.00 Kč ( 639) 886828 H18B TZL9405 Láznička Jan 41.00 220.00 Kč ( 397) 53322 H50B TZL5402 Slováček Rudolf 44.00 150.00 Kč ( 391) 8581 D12B TZL0051 Nešporová Alžběta 45.00 70.00 Kč ( 401) 53838 D45C TZL5954 Žaludková Miroslava 46.00 70.00 Kč ( 415) 995797 H21B TZL8508 Dlabaja Štěpán 55.00 170.00 Kč ( 405) 416155 D45B TZL6556 Korčáková Jana 57.00 150.00 Kč ( 428) 53126 H16B TZL9601 Sadílek Jan 61.00 150.00 Kč ( 433) 331753 H12B TZL9901 Láznička Václav 61.00 70.00 Kč ( 586) 53341 H55B TZL5601 Háj Bohumil 62.00 220.00 Kč ( 400) 207823 D50B TZL5757 Jelínková Dagmar 63.00 150.00 Kč ( 432) 2025335 H14B TZL9801 Šiška Petr 65.00 70.00 Kč ( 423) 416144 H18B TZL9403 Korčák Jakub 66.00 150.00 Kč ( 407) 331193 H35C TZL6701 Láznička Libor 71.00 70.00 Kč ( 392) 53321 H75B TZL3125 Valla Stanislav 75.00 70.00 Kč ( 393) 425533 H65B TZL3613 Láznička Alois 75.00 70.00 Kč ( 410) 416048 H21B TZL6915 Podmolík Tomáš 81.00 170.00 Kč ( 412) 218979 D35B TZL7652 Nešporová Barbora 81.00 150.00 Kč ( 402) 8919 D45B TZL6051 Hájová Jana 87.00 150.00 Kč ( 426) 218972 D18B TZL9454 Kociánová Barbora 88.00 150.00 Kč ( 421) 246864 H18B TZL9302 Kolárik Tomáš 91.00 150.00 Kč ( 431) 425531 D14B TZL9754 Chovancová Zuzana 94.00 70.00 Kč ( 422) 886701 H18B TZL9308 Kašpar Michal 101.00 150.00 Kč ( 399) 53320 H35B TZL5703 Nečas Rudolf 105.00 150.00 Kč ( 417) 52339 D21B TZL8658 Otrusinová Jana 108.00 170.00 Kč ( 404) 53837 D45B TZL6351 Koláriková Irena 117.00 150.00 Kč ( 429) 53354 H14B TZL9701 Podmolík Josef 120.00 70.00 Kč ( 416) 53362 H21B TZL8603 Přibyl Broněk 135.00 170.00 Kč ( 390) 8583 H12C TZL0001 Podmolík Jonáš 136.00 40.00 Kč ( 425) 218978 D18B TZL9453 Jeřábková Jitka 138.00 150.00 Kč ( 414) 8931 H21B TZL8301 Krejčík Jiří 147.00 170.00 Kč (ASU)
VKLAD CELKEM 5930.00 Kč

UOL SK UP Olomouc

09.04.2011 Mistrovství Moravy a Slezska na klasické trati 201 - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 587) ? HDR UOL Šotek Adámek 0.00 40.00 Kč ( 588) ? HDR UOL Šotková Anička 0.00 40.00 Kč ( 589) ? P3 UOL Mrkusová Nikola 0.00 40.00 Kč ( 590) ? P3 UOL Sanetrníková Lucie 0.00 40.00 Kč ( 592) 2020728 HDR UOL0450 Smékalová Viktorie 0.00 40.00 Kč ( 593) 2020729 HDR UOL0451 Smékalová Karolína 0.00 40.00 Kč ( 597) 361946 P3 UOL6702 Jeřábek Petr 0.00 40.00 Kč ( 436) 352323 H65C UOL4602 Gottfried Jan 6.00 70.00 Kč ( 456) ? H14C UOL9800 Mazanec Jakub 17.00 40.00 Kč ( 445) 301553 H35C UOL7007 Horčička Petr 21.00 70.00 Kč ( 454) 428219 H16B UOL9605 Žovinec Lukáš 21.00 150.00 Kč ( 455) 995844 D14B UOL9753 Přidalová Tereza 24.00 70.00 Kč ( 435) 52467 H65C UOL4201 Šubrt Zdeněk 26.00 70.00 Kč ( 440) 52439 D45C UOL5953 Hrubanová Věra 36.00 70.00 Kč ( 591) 52729 H10C UOL0104 Šimek Štěpán 37.00 60.00 Kč ( 451) 361903 D18B UOL9453 Jeřábková Zuzana 38.00 150.00 Kč ( 450) 352321 H18C UOL9402 Kotrle Kamil 39.00 70.00 Kč ( 594) 2020740 H65B UOL4600 Horký Jan 40.00 100.00 Kč ( 457) 361917 H14C UOL9808 Kotrle Viktor 41.00 40.00 Kč ( 458) 301552 H12B UOL9919 Horčička Vít 41.00 70.00 Kč ( 441) 52451 D45B UOL6451 Poklopová Ivana 42.00 150.00 Kč ( 437) 52448 H55B UOL5301 Navrátil Antonín 44.00 150.00 Kč ( 439) 52445 D45C UOL5651 Künstlerová Milada 56.00 70.00 Kč ( 444) 515079 H35C UOL7005 Kotrle Miroslav 56.00 70.00 Kč ( 446) 52472 D21B UOL7051 Horčičková Eva 56.00 170.00 Kč ( 449) ? D18C UOL9357 Koblihová Barbora 56.00 70.00 Kč ( 598) 361997 D35C UOL6954 Jeřábková Jana 62.00 100.00 Kč ( 452) 2023805 H16C UOL9600 Chvátal Štěpán 66.00 70.00 Kč ( 438) 52473 H55C UOL5402 Bednář Jan 68.00 70.00 Kč ( 453) 2020736 H16B UOL9601 Dumbrovský Michal 71.00 150.00 Kč ( 595) 52459 H45C UOL6503 Šimek Roman 87.00 100.00 Kč ( 443) 352324 D35C UOL6953 Kotrlová Gita 90.00 70.00 Kč ( 599) 886282 H35C UOL7503 Smékal David 96.00 100.00 Kč ( 447) 301557 H21B UOL7501 Trávníček Jan 103.00 170.00 Kč ( 596) 52476 D35C UOL6653 Šimková Hana 106.00 100.00 Kč ( 442) 52466 D45B UOL6452 Štrajtová Zuzana 107.00 150.00 Kč ( 600) 301560 D18B UOL9451 Švecová Hana 113.00 220.00 Kč ( 601) ? D14B UOL9850 Vrobelová Petra 124.00 100.00 Kč ( 448) 52507 D21B UOL9052 Jakobová Adélka 128.00 170.00 Kč ( 434) ? H12C UOL0008 Svobodník Pavel 131.00 40.00 Kč
VKLAD CELKEM 3600.00 Kč

VBM VSK Mendelu Brno

09.04.2011 Mistrovství Moravy a Slezska na klasické trati 201 - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 465) 53485 H21CL VBM8001 Čech Viktor 2.00 70.00 Kč ( 460) 301547 D45B VBM6155 Bravená Alexandra 22.00 150.00 Kč ( 462) 53223 D40B VBM6555 Jemelíková Lada 38.00 150.00 Kč ( 459) 53221 H50B VBM6000 Hirš Libor 39.00 150.00 Kč ( 461) 410321 H55C VBM6501 Jordanov Nikolaj 53.00 70.00 Kč ( 467) 553285 H21B VBM8103 Mazal Zdeněk 65.00 170.00 Kč ( 464) 53301 D21B VBM7752 Gothardová Eva 76.00 170.00 Kč ( 471) 416029 H14B VBM9801 Hirš Otakar 80.00 70.00 Kč ( 468) 209751 D21B VBM8353 Šmerková Jitka 88.00 170.00 Kč ( 466) 53679 H21CK VBM8102 Rouš Pavel 92.00 70.00 Kč ( 470) 416028 D16B VBM9651 Hiršová Gabriela 114.00 150.00 Kč ( 463) 53222 D40B VBM7079 Hiršová Marcela 118.00 150.00 Kč ( 469) 8030 D21B VBM8555 Najmanová Hana 136.00 170.00 Kč
VKLAD CELKEM 1710.00 Kč

VIC OB Vizovice

09.04.2011 Mistrovství Moravy a Slezska na klasické trati 201 - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 474) 425423 H35B VIC6403 Kůstka Marek 15.00 150.00 Kč ( 479) 53376 H21B VIC7602 Horyna Roman 17.00 170.00 Kč ( 472) 53122 DH10N VIC0151 Sadílková Iva 24.00 40.00 Kč ( 481) 425421 D14B VIC9898 Kůstková Daniela 29.00 70.00 Kč ( 475) 425440 H35B VIC6808 Gola Miroslav 65.00 150.00 Kč ( 480) 426333 D21B VIC7752 Rydlová Jana 92.00 170.00 Kč ( 476) 52293 H21B VIC6901 Sadílek Martin 93.00 170.00 Kč ( 477) 416050 D40B VIC7055 Sadílková Lenka 93.00 150.00 Kč ( 473) 425425 D10C VIC0162 Golová Tereza 102.00 40.00 Kč ( 478) 53119 H35B VIC7212 Chmelař Daniel 115.00 150.00 Kč
VKLAD CELKEM 1260.00 Kč

VOV VSK VŠB TU Ostrava

09.04.2011 Mistrovství Moravy a Slezska na klasické trati 201 - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 486) 53534 H21B VOV8601 Žaloudík Jiří 25.00 170.00 Kč ( 483) 352349 H40B VOV6702 Tesař Jiří 37.00 150.00 Kč ( 482) 52660 H65B VOV4401 Vlach Oldřich 45.00 70.00 Kč ( 487) 515074 D18B VOV9450 Tesařová Marcela 53.00 150.00 Kč ( 484) 352350 D40B VOV6957 Tesařová Bohumila 68.00 150.00 Kč ( 488) 232620 D14B VOV9751 Tesařová Jana 84.00 70.00 Kč ( 485) 51303 H21B VOV8102 Pavlačka Ondřej 105.00 170.00 Kč ( 489) 331752 H12C VOV9900 Tesař Vojtěch 141.00 40.00 Kč
VKLAD CELKEM 970.00 Kč

VRB SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.

09.04.2011 Mistrovství Moravy a Slezska na klasické trati 201 - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 602) 51932 H21B VRB7201 Klech Richard 3.00 250.00 Kč ( 603) 301325 D18B VRB9350 Jarošová Ludmila 18.00 220.00 Kč ( 604) 232186 D18B VRB9450 Jančová Jana 103.00 220.00 Kč
VKLAD CELKEM 690.00 Kč

VSP USK Praha

09.04.2011 Mistrovství Moravy a Slezska na klasické trati 201 - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 490) 51739 D21B VSP7751 Boumová Irena 64.00 170.00 Kč
VKLAD CELKEM 170.00 Kč

WAR UNTS Warszawa

09.04.2011 Mistrovství Moravy a Slezska na klasické trati 201 - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 624) 887218 H21B WAR81 Grabowski Maciej 35.00 170.00 Kč ( 619) 899028 D21B WAR90 Filaber Anna 44.00 170.00 Kč ( 625) 332638 H40B WAR68 Popowski Jaroslaw 47.00 150.00 Kč ( 618) 505081 D18B WAR93 Szlendak Joanna 48.00 150.00 Kč ( 626) 504405 H21CK WAR68 Antonowicz Jerzy 62.00 70.00 Kč ( 622) 842659 H18B WAR94 Pargianowicz Piotr 76.00 150.00 Kč ( 620) 842665 D21B WAR89 Tynelska Justyna 124.00 170.00 Kč ( 623) 886666 H21B WAR89 Morawski Jacek 125.00 170.00 Kč ( 621) 899026 D21C WAR89 Dusza Anna 140.00 70.00 Kč
VKLAD CELKEM 1270.00 Kč

XXX vaní 1

09.04.2011 Mistrovství Moravy a Slezska na klasické trati 201 - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 617) 438050 P3 XXX Svec Jaromir 0.00 40.00 Kč
VKLAD CELKEM 40.00 Kč

YBM Klub turistů a lyžařů Brno

09.04.2011 Mistrovství Moravy a Slezska na klasické trati 201 - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 605) 253127 P3 YBM6666 Tomanová Elena 0.00 40.00 Kč
VKLAD CELKEM 40.00 Kč

YYY vani 2

09.04.2011 Mistrovství Moravy a Slezska na klasické trati 201 - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 627) ? H35C YYY72 Simek Martin 51.00 100.00 Kč
VKLAD CELKEM 100.00 Kč

ZBM SK Žabovřesky Brno

09.04.2011 Mistrovství Moravy a Slezska na klasické trati 201 - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 493) 416107 H21B ZBM8411 Liščinský Tomáš 9.00 170.00 Kč ( 514) 331027 D14B ZBM9862 Chroustová Šárka 9.00 70.00 Kč ( 506) 53722 D18B ZBM9353 Koporová Petra 13.00 150.00 Kč ( 515) 105 D12B ZBM9951 Firešová Markéta 20.00 70.00 Kč ( 496) 336758 H21B ZBM8721 Zháňal Jan 27.00 170.00 Kč ( 501) 416329 D21B ZBM8954 Hendrychová Zuzana 32.00 170.00 Kč ( 504) 889312 D20B ZBM9250 Sklenářová Radka 35.00 150.00 Kč ( 509) 410320 H16B ZBM9503 Jordanov Alexandr 41.00 150.00 Kč ( 491) 232005 D45B ZBM5582 Kabáthová Jitka 47.00 150.00 Kč ( 494) 49689 H21B ZBM8503 Stehlík Martin 51.00 170.00 Kč ( 505) 515462 H18B ZBM9302 Brlica Pavel 51.00 150.00 Kč ( 513) 339553 H14B ZBM9807 Soška Marek 55.00 70.00 Kč ( 498) 966966 D21B ZBM8870 Štěpánská Adéla 60.00 170.00 Kč ( 495) 49690 H21B ZBM8511 Drábek Jan 63.00 170.00 Kč ( 512) 410329 D14B ZBM9755 Nedbálková Hana 64.00 70.00 Kč ( 516) 122 D12B ZBM9952 Malivánková Eva 70.00 70.00 Kč ( 503) 232343 H21B ZBM9104 Kazda Adam 73.00 170.00 Kč ( 508) 331025 D18B ZBM9457 Chroustová Lenka 73.00 150.00 Kč ( 499) 515450 D21B ZBM8888 Hlavová Hana 96.00 170.00 Kč ( 492) 976000 H21B ZBM7609 Pátek Richard 99.00 170.00 Kč ( 510) 416017 D16B ZBM9653 Hovořáková Anna 104.00 150.00 Kč ( 497) 52075 D21C ZBM8751 Stratilová Marie 110.00 70.00 Kč ( 500) 995810 H21B ZBM8928 Zimmermann Jakub 115.00 170.00 Kč ( 616) 888627 H12C ZBM9902 Komenda Jan 126.00 40.00 Kč ( 502) 515488 D21B ZBM8989 Hlavová Jindra 132.00 170.00 Kč ( 507) 416102 D18B ZBM9354 Hrušková Barbora 133.00 150.00 Kč ( 511) 114 D14B ZBM9753 Koporová Lenka 134.00 70.00 Kč
VKLAD CELKEM 3600.00 Kč

ZLH OOB TJ Zlaté Hory

09.04.2011 Mistrovství Moravy a Slezska na klasické trati 201 - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 518) 2020722 HDR ZLH0301 Novotný Erik 0.00 40.00 Kč ( 519) 361979 P3 ZLH0551 Moskvová Agáta 0.00 40.00 Kč ( 520) 352318 H60B ZLH4801 Babák Jiří 49.00 70.00 Kč ( 523) 331363 D14B ZLH9851 Novotná Klára 49.00 70.00 Kč ( 607) 352319 H18C ZLH9301 Kvapil Ladislav 49.00 100.00 Kč ( 606) 52658 D45C ZLH5950 Pavlíková Hana 51.00 100.00 Kč ( 521) 361929 H40B ZLH7001 Novotný Tomáš 57.00 150.00 Kč ( 517) 331514 D12B ZLH0051 Novotná Tereza 60.00 70.00 Kč ( 522) 416097 H21CK ZLH7501 Moskva Roman 77.00 70.00 Kč ( 608) 416100 H16C ZLH9501 Pavlík Marek 78.00 100.00 Kč
VKLAD CELKEM 810.00 Kč

ZPV KOB Prostějov

09.04.2011 Mistrovství Moravy a Slezska na klasické trati 201 - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 525) 52594 D60B ZPV5077 Ohnoutková Ludmila 7.00 70.00 Kč ( 526) 352336 H45B ZPV6213 Křeček Miroslav 23.00 150.00 Kč ( 527) 52596 H45C ZPV6425 Dokoupil Vojtěch 37.00 70.00 Kč ( 531) 8850 H20B ZPV9222 Holinka Matouš 40.00 150.00 Kč ( 609) 301599 H12B ZPV0000 Jirka Mikuláš 51.00 100.00 Kč ( 528) 52587 D21B ZPV6777 Holinková Hana 52.00 170.00 Kč ( 524) 52869 H70B ZPV4012 Kroupa Jaroslav 57.00 70.00 Kč ( 610) 206496 H10C ZPV0201 Jirka Matyáš 57.00 60.00 Kč ( 612) 231248 H45C ZPV5706 Jaroš Vojtěch 57.00 100.00 Kč ( 529) 428201 D40B ZPV6970 Karásková Marcela 58.00 150.00 Kč ( 611) 52428 H50B ZPV5501 Jirka Jiří 59.00 220.00 Kč ( 530) 52582 D40B ZPV7076 Křečková Petra 88.00 150.00 Kč ( 613) 52427 D40B ZPV6553 Jirková Renata 103.00 220.00 Kč ( 614) 52654 D40B ZPV6666 Pilcová Petra 113.00 220.00 Kč
VKLAD CELKEM 1900.00 Kč

ZVS TJ Zbrojovka Vsetín

09.04.2011 Mistrovství Moravy a Slezska na klasické trati 201 - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 536) 53382 D20B ZVS9250 Řezaninová Iva 50.00 150.00 Kč ( 532) 416096 H70B ZVS3701 Řezanina Josef 52.00 70.00 Kč ( 533) 416129 H65B ZVS4301 Vyškovský Ivan 70.00 70.00 Kč ( 534) 53381 H45C ZVS6601 Řezanina Lubomír 77.00 70.00 Kč ( 535) 53380 D21C ZVS7750 Sasýnová Radka 145.00 70.00 Kč
VKLAD CELKEM 430.00 Kč

ZZZ vani 3

09.04.2011 Mistrovství Moravy a Slezska na klasické trati 201 - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 633) 433098 D45C ZZZ60 Felklova Jarmila 26.00 70.00 Kč ( 632) 52589 H45C ZZZ60 Felkl Ludek 47.00 70.00 Kč ( 634) ? D35C ZZZ68 Zencakova Marie 102.00 70.00 Kč ( 635) 52462 H45C ZZZ61 Zencak Jaroslav 112.00 70.00 Kč
VKLAD CELKEM 280.00 Kč