Mistrovství Moravy a Slezska, 9. - 10. 4. 2011, Horní studénky

Startovky

Klasická trať - po kategoriích, po oddílech

Kategorie D10C

délka trati  1.90 km, převýšení     0 m,  5 kontrol 

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
......................... VAK C 92 = 12:32:00 52579 Šinclová Kateřina ASU 0198 C 97 = 12:37:00 425425 Golová Tereza VIC 0162 C 102 = 12:42:00 224900 Zatloukalová Hana SSU 0158 C 107 = 12:47:00 52619 Hajduková Jana KSU 0197 C 112 = 12:52:00 ......................... VAK C 117 = 12:57:00

Kategorie D12B

délka trati  2.40 km, převýšení     0 m,  8 kontrol 

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
......................... VAK C 5 = 11:05:00 425583 Poláková Lenka SOP 0151 C 10 = 11:10:00 218974 Kundratová Lucie JZL 0051 C 15 = 11:15:00 105 Firešová Markéta ZBM 9951 B 20 = 11:20:00 53670 Pukyšová Anežka KSU 9999 C 25 = 11:25:00 438047 Odehnalová Klára ABM 9956 B 30 = 11:30:00 515149 Hájková Lenka AOP 0050 C 35 = 11:35:00 232865 Grycová Kateřina TBM 0058 B 40 = 11:40:00 8581 Nešporová Alžběta TZL 0051 C 45 = 11:45:00 231316 Lugrová Natalie JPV 0066 C 50 = 11:50:00 7863 Bruková Magda TRI 0054 C 55 = 11:55:00 331514 Novotná Tereza ZLH 0051 C 60 = 12:00:00 428208 Poláková Tereza SOP 9951 B 65 = 12:05:00 122 Malivánková Eva ZBM 9952 C 70 = 12:10:00 ......................... VAK C 75 = 12:15:00

Kategorie D12C

délka trati  2.40 km, převýšení     0 m,  8 kontrol 

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
......................... VAK C 85 = 12:25:00 49863 Čížková Eliška ADA 0051 C 90 = 12:30:00 ? Zatloukalová Romana SSU 9950 C 95 = 12:35:00 ......................... VAK C 100 = 12:40:00

Kategorie D14B

délka trati  3.20 km, převýšení    75 m,  9 kontrol 

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
......................... VAK C 4 = 11:04:00 331027 Chroustová Šárka ZBM 9862 C 9 = 11:09:00 253367 Hauerlandová Natálie LCE 9851 B 14 = 11:14:00 8654 Chlebiková Aneta TRI 9755 B 19 = 11:19:00 995844 Přidalová Tereza UOL 9753 B 24 = 11:24:00 425421 Kůstková Daniela VIC 9898 B 29 = 11:29:00 361939 Fukalová Hana AOV 9850 B 34 = 11:34:00 53293 Liberdová Jana TRI 9852 B 39 = 11:39:00 229382 Grycová Veronika TBM 9859 B 44 = 11:44:00 331363 Novotná Klára ZLH 9851 B 49 = 11:49:00 897348 Smrčková Dominika KSU 9799 B 54 = 11:54:00 51372 Vývodová Jana MOV 9852 B 59 = 11:59:00 410329 Nedbálková Hana ZBM 9755 C 64 = 12:04:00 416067 Šomanová Anna LCE 9855 B 69 = 12:09:00 53280 Szarzecová Lucie TRI 9850 B 74 = 12:14:00 49367 Müllerová Kristýna KON 9771 B 79 = 12:19:00 232620 Tesařová Jana VOV 9751 A 84 = 12:24:00 337646 Odehnalová Tereza ABM 9757 A 89 = 12:29:00 425531 Chovancová Zuzana TZL 9754 B 94 = 12:34:00 352302 Pilcová Sabina JPV 9898 C 99 = 12:39:00 889309 Vavrysová Barbara LCE 9751 A 104 = 12:44:00 8667 Kovářová Tereza TRI 9756 B 109 = 12:49:00 886718 Horvátová Hana ASU 9797 B 114 = 12:54:00 ......................... VAK C 119 = 12:59:00 ? Vrobelová Petra UOL 9850 C 124 = 13:04:00 232392 Svěchotová Natálie MOV 9751 B 129 = 13:09:00 114 Koporová Lenka ZBM 9753 C 134 = 13:14:00 2020727 Hanousková Renata LCE 9852 B 139 = 13:19:00 53215 Argalášová Kateřina TRI 9750 A 144 = 13:24:00

Kategorie D14C

délka trati  2.80 km, převýšení    65 m,  7 kontrol 

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
......................... VAK C 63 = 12:03:00 53659 Habigerová Jana KSU 9888 C 69 = 12:09:00 52656 Holinková Radka ASU 9897 C 75 = 12:15:00 52722 Vlachová Kateřina KON 9898 C 81 = 12:21:00 53668 Jílková Veronika KSU 9889 C 87 = 12:27:00 ......................... VAK C 93 = 12:33:00

Kategorie D16B

délka trati  4.60 km, převýšení   140 m, 12 kontrol 

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
......................... VAK C 54 = 11:54:00 53820 Krajcarová Soňa SKM 9551 B 59 = 11:59:00 425560 Kašparová Zuzka SSU 9661 A 64 = 12:04:00 889306 Kunčarová Jana LCE 9651 A 69 = 12:09:00 416087 Končáková Klára HLV 9555 B 74 = 12:14:00 8653 Sabelová Markéta TRI 9656 B 79 = 12:19:00 8898 Vlachová Eliška KON 9572 B 84 = 12:24:00 52013 Otrusinová Jana ABM 9560 B 89 = 12:29:00 232145 Kaděrová Vendula HAV 9650 C 94 = 12:34:00 49302 Procházková Marie SOP 9551 B 99 = 12:39:00 416017 Hovořáková Anna ZBM 9653 B 104 = 12:44:00 301253 Fukalová Martina AOV 9550 B 109 = 12:49:00 416028 Hiršová Gabriela VBM 9651 A 114 = 12:54:00 49862 Čížková Markéta ADA 9652 B 119 = 12:59:00 416078 Pěčková Veronika SKM 9651 B 124 = 13:04:00 224904 Machusová Karolína SSU 9666 A 129 = 13:09:00 ......................... VAK C 134 = 13:14:00

Kategorie D16C

délka trati  3.80 km, převýšení    85 m, 12 kontrol 

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
421853 Slavíčková Klárka OOL 9562 C 84 = 12:24:00 ......................... VAK C 89 = 12:29:00 2020738 Langerová Adéla KON 9671 C 94 = 12:34:00 443106 Habigerová Radka KSU 9559 C 99 = 12:39:00 ......................... VAK C 104 = 12:44:00

Kategorie D18B

délka trati  6.20 km, převýšení   250 m, 13 kontrol 

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
219245 Hegerová Petra RBK 9355 B 3 = 11:03:00 53112 Mátlová Pavlína ASU 9392 C 8 = 11:08:00 53722 Koporová Petra ZBM 9353 A 13 = 11:13:00 301325 Jarošová Ludmila VRB 9350 B 18 = 11:18:00 897370 Hnilicová Šárka KSU 9493 B 23 = 11:23:00 ......................... VAK C 28 = 11:28:00 218977 Koláriková Lucie TZL 9451 A 33 = 11:33:00 361903 Jeřábková Zuzana UOL 9453 B 38 = 11:38:00 49371 Kosová Štěpánka TRI 9458 A 43 = 11:43:00 505081 Szlendak Joanna WAR 93 C 48 = 11:48:00 515074 Tesařová Marcela VOV 9450 A 53 = 11:53:00 416012 Škrabalová Adéla ABM 9357 B 58 = 11:58:00 2020737 Tužilová Magdaléna RBK 9452 B 63 = 12:03:00 897363 Vozdová Aneta KSU 9394 A 68 = 12:08:00 331025 Chroustová Lenka ZBM 9457 B 73 = 12:13:00 8849 Vítková Lucie JPV 9474 B 78 = 12:18:00 8726 Svobodová Klára SOP 9352 B 83 = 12:23:00 218972 Kociánová Barbora TZL 9454 B 88 = 12:28:00 426325 Neumannová Anna STE 9456 B 93 = 12:33:00 352326 Sklenářová Dorothea AOP 9351 B 98 = 12:38:00 232186 Jančová Jana VRB 9450 A 103 = 12:43:00 ......................... VAK C 108 = 12:48:00 301560 Švecová Hana UOL 9451 B 113 = 12:53:00 8652 Nožková Sára TRI 9353 A 118 = 12:58:00 219249 Šestáková Petra RBK 9357 A 123 = 13:03:00 886267 Janů Hana KSU 9393 A 128 = 13:08:00 416102 Hrušková Barbora ZBM 9354 A 133 = 13:13:00 218978 Jeřábková Jitka TZL 9453 A 138 = 13:18:00

Kategorie D18C

délka trati  5.00 km, převýšení   175 m, 12 kontrol 

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
......................... VAK C 51 = 11:51:00 ? Koblihová Barbora UOL 9357 C 56 = 11:56:00 ......................... VAK C 61 = 12:01:00

Kategorie D20B

délka trati  5.40 km, převýšení   155 m, 13 kontrol 

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
......................... VAK C 30 = 11:30:00 889312 Sklenářová Radka ZBM 9250 A 35 = 11:35:00 416043 Krejčíková Marie TZL 9252 A 40 = 11:40:00 889304 Kukolová Šárka LCE 9251 A 45 = 11:45:00 53382 Řezaninová Iva ZVS 9250 B 50 = 11:50:00 416127 Kosová Barbora TRI 9258 A 55 = 11:55:00 301561 Janečková Adriana CEL 9161 B 60 = 12:00:00 428263 Světlońová Lucie AOV 9252 B 65 = 12:05:00 515412 Kreckova Lenka ASU 9271 B 70 = 12:10:00 301286 Pekárková Monika RBK 9252 B 75 = 12:15:00 232498 Ševčíková Petra SOP 9152 C 80 = 12:20:00 ......................... VAK C 85 = 12:25:00

Kategorie D21B

délka trati  8.60 km, převýšení   275 m, 16 kontrol 

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
995816 Otrubová Johana KON 7852 C 4 = 11:04:00 52294 Tomanková Martina STE 7552 C 8 = 11:08:00 219251 Daňková Veronika SBK 8151 C 12 = 11:12:00 52208 Dittrichová Andrea SKM 7750 C 16 = 11:16:00 995815 Hrouzová Pavlína OOP 8559 C 20 = 11:20:00 53853 Podmolíková Dagmar TZL 7155 C 24 = 11:24:00 49389 Moravcová Lucie SOP 9052 C 28 = 11:28:00 416329 Hendrychová Zuzana ZBM 8954 C 32 = 11:32:00 49695 Muselíková Vladislava ABM 9151 A 36 = 11:36:00 52710 Hubáčková Pavla LCE 9052 C 40 = 11:40:00 899028 Filaber Anna WAR 90 C 44 = 11:44:00 ......................... VAK C 48 = 11:48:00 52587 Holinková Hana ZPV 6777 C 52 = 11:52:00 52472 Horčičková Eva UOL 7051 C 56 = 11:56:00 966966 Štěpánská Adéla ZBM 8870 C 60 = 12:00:00 51739 Boumová Irena VSP 7751 C 64 = 12:04:00 9480 Klíchová Jana SSU 8151 C 68 = 12:08:00 51568 Košárková Iva SCP 8152 R 72 = 12:12:00 53301 Gothardová Eva VBM 7752 C 76 = 12:16:00 8771 Žabková Marie TRC 8753 R 80 = 12:20:00 887939 Otrubová Ivona PLU 7677 C 84 = 12:24:00 209751 Šmerková Jitka VBM 8353 C 88 = 12:28:00 426333 Rydlová Jana VIC 7752 C 92 = 12:32:00 515450 Hlavová Hana ZBM 8888 E 96 = 12:36:00 52856 Rešová Kateřina ASU 9090 C 100 = 12:40:00 49401 Kociánová Michaela OOP 9050 C 104 = 12:44:00 52339 Otrusinová Jana TZL 8658 C 108 = 12:48:00 8895 Plesková Tereza KON 8577 C 112 = 12:52:00 920685 Vávrová Veronika ASU 8598 C 116 = 12:56:00 416011 Fasurová Tereza ABM 9059 C 120 = 13:00:00 842665 Tynelska Justyna WAR 89 C 124 = 13:04:00 52507 Jakobová Adélka UOL 9052 R 128 = 13:08:00 515488 Hlavová Jindra ZBM 8989 E 132 = 13:12:00 8030 Najmanová Hana VBM 8555 C 136 = 13:16:00 ......................... VAK C 140 = 13:20:00

Kategorie D21C

délka trati  5.20 km, převýšení   140 m, 13 kontrol 

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
8897 Krtičková Michaela KON 7975 C 90 = 12:30:00 49878 Stoklasová Barbora PLU 8976 C 95 = 12:35:00 ......................... VAK C 100 = 12:40:00 52627 Jiříčková Bětka KRN 8383 C 105 = 12:45:00 52075 Stratilová Marie ZBM 8751 C 110 = 12:50:00 2025355 Matoušková Jana SSU 7901 C 115 = 12:55:00 51175 Potštejnská Dagmar SRK 7952 C 120 = 13:00:00 53832 Bláhová Kateřina HLV 8451 C 125 = 13:05:00 2020720 Šeděnková Hana LCE 8053 C 130 = 13:10:00 8778 Žabková Markéta TRC 8850 C 135 = 13:15:00 899026 Dusza Anna WAR 89 C 140 = 13:20:00 53380 Sasýnová Radka ZVS 7750 C 145 = 13:25:00 515153 Dittrichová Petra KON 8787 C 150 = 13:30:00 ......................... VAK C 155 = 13:35:00 9697 Tauchmanová Ivana NPA 7852 C 160 = 13:40:00

Kategorie D35B

délka trati  6.00 km, převýšení   250 m, 13 kontrol 

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
......................... VAK C 66 = 12:06:00 49494 Krasnokutská Magda AOP 7452 C 71 = 12:11:00 52621 Hudosová Gabriela KSU 7299 C 76 = 12:16:00 218979 Nešporová Barbora TZL 7652 C 81 = 12:21:00 52664 Sedlářová Pavla AOP 7052 C 86 = 12:26:00 49464 Zobaníková Vladimíra RAD 6850 C 91 = 12:31:00 8651 Kovaříková Mária TRI 6950 C 96 = 12:36:00 218973 Kundratová Jana JZL 7351 C 101 = 12:41:00 416168 Valíková Petra AOP 7351 C 106 = 12:46:00 433097 Procházková Martina SOP 7351 C 111 = 12:51:00 443067 Rozsívalová Helena KSU 7070 C 116 = 12:56:00 515407 Hájková Jitka AOP 7150 C 121 = 13:01:00 ......................... VAK C 126 = 13:06:00 52532 Maťátková Marcela STE 7159 C 131 = 13:11:00

Kategorie D35C

délka trati  4.50 km, převýšení   125 m, 10 kontrol 

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
361997 Jeřábková Jana UOL 6954 C 62 = 12:02:00 421852 Slavíčková Katka OOL 6955 C 66 = 12:06:00 53654 Reichlová Jiřina KSU 7499 C 70 = 12:10:00 232740 Mokrá Regina ABM 6854 C 74 = 12:14:00 416157 Proboszová Zuzana HAV 7250 C 78 = 12:18:00 52586 Fajkusová Jitka JPV 6773 C 82 = 12:22:00 49412 Grycová Jana TBM 6969 C 86 = 12:26:00 352324 Kotrlová Gita UOL 6953 C 90 = 12:30:00 ......................... VAK C 94 = 12:34:00 2020742 Vlachová Olga KON 6969 C 98 = 12:38:00 ? Zencakova Marie ZZZ 68 C 102 = 12:42:00 52476 Šimková Hana UOL 6653 C 106 = 12:46:00 420414 Smrčková Věra KSU 7373 C 110 = 12:50:00 ......................... VAK C 114 = 12:54:00

Kategorie D40B

délka trati  5.50 km, převýšení   200 m, 15 kontrol 

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
......................... VAK C 23 = 11:23:00 53261 Kuchařová Ada TBM 5855 C 28 = 11:28:00 8815 Vričanová Sylva HAV 6751 C 33 = 11:33:00 53223 Jemelíková Lada VBM 6555 C 38 = 11:38:00 52767 Kociánová Eva OOP 6750 C 43 = 11:43:00 52514 Neumannová Kamila STE 6751 C 48 = 11:48:00 332950 Odehnalová Kamila ABM 7052 C 53 = 11:53:00 428201 Karásková Marcela ZPV 6970 C 58 = 11:58:00 232136 Fukalová Radmila AOV 7051 C 63 = 12:03:00 352350 Tesařová Bohumila VOV 6957 C 68 = 12:08:00 6713 Kašparová Ivana SSU 6951 C 73 = 12:13:00 49428 Kaděrová Barbora HAV 7051 C 78 = 12:18:00 52453 Kostková Jana AOP 7151 C 83 = 12:23:00 52582 Křečková Petra ZPV 7076 C 88 = 12:28:00 416050 Sadílková Lenka VIC 7055 C 93 = 12:33:00 7862 Argalášová Gabriela TRI 6850 C 98 = 12:38:00 52427 Jirková Renata ZPV 6553 C 103 = 12:43:00 889302 Hubáčková Dagmar LCE 6569 C 108 = 12:48:00 52654 Pilcová Petra ZPV 6666 C 113 = 12:53:00 53222 Hiršová Marcela VBM 7079 C 118 = 12:58:00 ......................... VAK C 123 = 13:03:00 49306 Opletalová Pavlína HAV 6652 C 128 = 13:08:00 416084 Sedláčková Jana HLV 7060 C 133 = 13:13:00

Kategorie D45B

délka trati  4.90 km, převýšení     0 m, 13 kontrol 

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
......................... VAK C 2 = 11:02:00 52701 Slezáková Jitka LCE 6351 C 7 = 11:07:00 52417 Hlavová Miroslava KON 6389 C 12 = 11:12:00 52342 Schäferová Jana TZL 6566 C 17 = 11:17:00 301547 Bravená Alexandra VBM 6155 C 22 = 11:22:00 52864 Vavrečková Ivana JPV 6363 C 27 = 11:27:00 52219 Krejčíková Monika TZL 6262 C 32 = 11:32:00 416063 Cahlová Slávka LCE 5451 C 37 = 11:37:00 52451 Poklopová Ivana UOL 6451 C 42 = 11:42:00 232005 Kabáthová Jitka ZBM 5582 C 47 = 11:47:00 8659 Jastrzembská Jarmila TRI 6450 C 52 = 11:52:00 416155 Korčáková Jana TZL 6556 C 57 = 11:57:00 52420 Dittrichová Lenka KON 6285 C 62 = 12:02:00 52692 Vavrysová Iva LCE 6359 C 67 = 12:07:00 52424 Vaňáková Milada OOL 6251 C 72 = 12:12:00 224901 Ostřanská Iveta SSU 6591 C 77 = 12:17:00 51373 Rokoszová Jaroslava MOV 6351 C 82 = 12:22:00 8919 Hájová Jana TZL 6051 C 87 = 12:27:00 52694 Ferdusová Eva LCE 6461 C 92 = 12:32:00 51917 Kiprá Zdenka SBR 6550 C 97 = 12:37:00 ......................... VAK C 102 = 12:42:00 52466 Štrajtová Zuzana UOL 6452 C 107 = 12:47:00 52412 Smičková Eva KON 5887 C 112 = 12:52:00 53837 Koláriková Irena TZL 6351 C 117 = 12:57:00 52698 Vlažná Mirka LCE 5852 C 122 = 13:02:00

Kategorie D45C

délka trati  3.80 km, převýšení     0 m,  9 kontrol 

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
......................... VAK C 16 = 11:16:00 234537 Janečková Marta JPV 6665 C 21 = 11:21:00 433098 Felklova Jarmila ZZZ 60 C 26 = 11:26:00 52557 Štáblová Jitka SSU 5350 C 31 = 11:31:00 52439 Hrubanová Věra UOL 5953 C 36 = 11:36:00 49601 Jalová Marie RBK 5761 C 41 = 11:41:00 53838 Žaludková Miroslava TZL 5954 C 46 = 11:46:00 52658 Pavlíková Hana ZLH 5950 C 51 = 11:51:00 52445 Künstlerová Milada UOL 5651 C 56 = 11:56:00 ......................... VAK C 61 = 12:01:00

Kategorie D50B

délka trati  4.40 km, převýšení     0 m, 11 kontrol 

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
......................... VAK C 33 = 11:33:00 8930 Horynová Eva TZL 5254 C 39 = 11:39:00 51915 Czaschová Irena SBR 6150 C 45 = 11:45:00 416070 Hauerlandová Jitka LCE 5853 C 51 = 11:51:00 420428 Zháňalová Jana TTR 6051 C 57 = 11:57:00 207823 Jelínková Dagmar TZL 5757 C 63 = 12:03:00 ......................... VAK C 69 = 12:09:00

Kategorie D55B

délka trati  3.80 km, převýšení     0 m,  9 kontrol 

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
......................... VAK C 1 = 11:01:00 ......................... VAK C 6 = 11:06:00

Kategorie D55C

délka trati  2.80 km, převýšení     0 m,  9 kontrol 

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
8903 Skoumalová Marie KON 4589 C 95 = 12:35:00 ......................... VAK C 100 = 12:40:00 416038 Sovišová Eva SBR 5251 C 105 = 12:45:00 4684 Ledabylová Alena HOB 5551 C 110 = 12:50:00 ......................... VAK C 115 = 12:55:00

Kategorie D60B

délka trati  3.20 km, převýšení     0 m,  8 kontrol 

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
......................... VAK C 2 = 11:02:00 52594 Ohnoutková Ludmila ZPV 5077 C 7 = 11:07:00 52600 Kupcová Věroslava HSU 4850 C 12 = 11:12:00 52763 Novotná Ludmila OOP 4850 C 17 = 11:17:00 49330 Gavendová Anna TRI 4650 C 22 = 11:22:00 ......................... VAK C 27 = 11:27:00

Kategorie D65B

délka trati  2.80 km, převýšení     0 m,  9 kontrol 

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
......................... VAK C 45 = 11:45:00 9576 Stará Pavla BOV 4251 C 50 = 11:50:00 ......................... VAK C 55 = 11:55:00

Kategorie DH10N

délka trati  1.90 km, převýšení     0 m,  5 kontrol 

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
......................... VAK C 4 = 11:04:00 ? Valík Adam AOP 0301 C 8 = 11:08:00 ? Minářová Michaela KSU 0394 C 12 = 11:12:00 53176 Kovařík Martin TRI 0101 C 16 = 11:16:00 ? Tesařová Tereza KSU 0393 C 20 = 11:20:00 53122 Sadílková Iva VIC 0151 C 24 = 11:24:00 515427 Kličková Anna KON 0272 C 28 = 11:28:00 8799 Kostka Jiří AOP 0201 C 32 = 11:32:00 ? Smolková Sabina STE 0250 C 36 = 11:36:00 ? Vávrová Adéla KSU 0198 C 40 = 11:40:00 515058 Vébr Tomáš HAV 0200 C 44 = 11:44:00 253379 Dittrichová Michaela SKM 0251 C 48 = 11:48:00 ? Stabl Jan KSU 0401 C 52 = 11:52:00 411772 Jelínek Jan AOP 0101 C 56 = 11:56:00 ......................... VAK C 60 = 12:00:00

Kategorie H10C

délka trati  1.90 km, převýšení     0 m,  5 kontrol 

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
......................... VAK C 2 = 11:02:00 420442 Hecl František KSU 0201 C 7 = 11:07:00 ? Žoužela Tomáš ASU 0149 C 12 = 11:12:00 ? Maťátko Vojtěch STE 0102 C 17 = 11:17:00 416066 Bencúr Eliáš LCE 0301 C 22 = 11:22:00 442855 Valenta Mikuláš KSU 0107 C 27 = 11:27:00 ......................... VAK C 32 = 11:32:00 52729 Šimek Štěpán UOL 0104 C 37 = 11:37:00 49316 Šafář Martin KSU 0105 C 42 = 11:42:00 ? Dadák Petr JPV 0101 C 47 = 11:47:00 206464 Kundrata Jan JZL 0201 C 52 = 11:52:00 206496 Jirka Matyáš ZPV 0201 C 57 = 11:57:00 49418 Stryk Štěpán KSU 0306 C 62 = 12:02:00 52200 Dvorský Boris SKM C 67 = 12:07:00 920659 Plhal Jakub ASU 0222 C 72 = 12:12:00 426369 Světnický František STE 0204 C 77 = 12:17:00 51309 Reichl Martin KSU 0202 C 82 = 12:22:00

Kategorie H12B

délka trati  2.60 km, převýšení     0 m,  7 kontrol 

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
......................... VAK C 1 = 11:01:00 53649 Hajduk Jakub KSU 0012 C 6 = 11:06:00 253365 Hauerland Jaroslav LCE 0001 C 11 = 11:11:00 49355 Holesz Sebastián TRI 9902 B 16 = 11:16:00 52575 Matoušek Matěj SSU 0005 C 21 = 11:21:00 231205 Jílek Ondřej KSU 9908 B 26 = 11:26:00 49440 Zobaník Michal RAD 9901 C 31 = 11:31:00 52693 Kadleček Jan LCE 9906 B 36 = 11:36:00 301552 Horčička Vít UOL 9919 B 41 = 11:41:00 53652 Müller Jonáš KSU 9906 C 46 = 11:46:00 301599 Jirka Mikuláš ZPV 0000 B 51 = 11:51:00 253106 Procházka Zdeněk SOP 9901 B 56 = 11:56:00 331753 Láznička Václav TZL 9901 B 61 = 12:01:00 53105 Šrámek Ondřej KSU 9909 B 66 = 12:06:00 52703 Plášek Pavel LCE 9907 B 71 = 12:11:00 49396 Filipek Sebastián TRI 0002 B 76 = 12:16:00 416072 Beblavý Martin LCE 9905 B 81 = 12:21:00 229473 Šafář Vojtěch KSU 0013 C 86 = 12:26:00 52588 Kašpar Petr SSU 9911 B 91 = 12:31:00 52258 Dostál Pavel KSU 9910 C 96 = 12:36:00 ......................... VAK C 101 = 12:41:00

Kategorie H12C

délka trati  2.60 km, převýšení     0 m,  7 kontrol 

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
307329 Palenik Vojtech KON 0010 C 111 = 12:51:00 253805 Janečka Viktor JPV 9917 B 116 = 12:56:00 361927 Beneš Miroslav KON 9915 C 121 = 13:01:00 888627 Komenda Jan ZBM 9902 C 126 = 13:06:00 ? Svobodník Pavel UOL 0008 C 131 = 13:11:00 8583 Podmolík Jonáš TZL 0001 C 136 = 13:16:00 331752 Tesař Vojtěch VOV 9900 B 141 = 13:21:00 ......................... VAK C 146 = 13:26:00 ? Sovis Jakub SBR C 151 = 13:31:00 ? Prudík Lukáš ASU 0047 C 156 = 13:36:00 52484 Němeček Kryštof PLU 9917 C 161 = 13:41:00 232959 Bořánek Michal STE 0007 C 166 = 13:46:00 53565 Kroul Josef ASU 0044 C 171 = 13:51:00 410105 Valík Tomáš AOP 0001 C 176 = 13:56:00 237601 Bencúr Juraj LCE 9901 C 181 = 14:01:00 416745 Opravil Dan ASU 0043 C 186 = 14:06:00 ......................... VAK C 191 = 14:11:00

Kategorie H14B

délka trati  4.50 km, převýšení    90 m, 13 kontrol 

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
920686 Kašpar Jakub ASU 9747 B 10 = 11:10:00 8582 Mikel David TZL 9703 B 15 = 11:15:00 49315 Lanc Vojtěch TRI 9807 B 20 = 11:20:00 336733 Novák Pavel AOV 9801 B 25 = 11:25:00 331687 Tomeček Tomáš HLV 9836 B 30 = 11:30:00 ......................... VAK C 35 = 11:35:00 889311 Sýkora Vojtěch LCE 9801 B 40 = 11:40:00 1602633 Vystavěl Ondřej JPV 9807 B 45 = 11:45:00 331466 Ptáček Patrik BBM 9800 B 50 = 11:50:00 339553 Soška Marek ZBM 9807 B 55 = 11:55:00 301138 Dvořák Ferdinand SSU 9802 B 60 = 12:00:00 2025335 Šiška Petr TZL 9801 B 65 = 12:05:00 49360 Madzia Martin TRI 9705 B 70 = 12:10:00 436421 Míček Filip MOV 9802 B 75 = 12:15:00 416029 Hirš Otakar VBM 9801 B 80 = 12:20:00 52723 Kočí Josef KON 9824 B 85 = 12:25:00 361957 Kelbl Vladimír ABM 9708 B 90 = 12:30:00 515123 Mielec Jaromír AOV 9701 A 95 = 12:35:00 53833 Sedláček Ondřej HLV 9732 A 100 = 12:40:00 ......................... VAK C 105 = 12:45:00 52692 Černocký Libor LCE 9803 B 110 = 12:50:00 52485 Otruba Vojtěch JPV 9717 B 115 = 12:55:00 53354 Podmolík Josef TZL 9701 B 120 = 13:00:00 8663 Cienciala Jan TRI 9801 B 125 = 13:05:00

Kategorie H14C

délka trati  3.30 km, převýšení    75 m,  9 kontrol 

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
......................... VAK C 11 = 11:11:00 ? Mazanec Jakub UOL 9800 C 17 = 11:17:00 361976 Štěpáník Jiří KON 9805 C 23 = 11:23:00 224899 Mikulenka Vojtěch SSU 9712 C 29 = 11:29:00 53672 Rohlík Jan KVS 9801 C 35 = 11:35:00 361917 Kotrle Viktor UOL 9808 C 41 = 11:41:00 ......................... VAK C 47 = 11:47:00

Kategorie H16B

délka trati  6.50 km, převýšení   255 m, 14 kontrol 

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
1602632 Chmelař Martin JPV 9505 A 6 = 11:06:00 426400 Chovanec David TZL 9502 A 11 = 11:11:00 331262 Záděra Pavel BBM 9500 B 16 = 11:16:00 428219 Žovinec Lukáš UOL 9605 B 21 = 11:21:00 ......................... VAK C 26 = 11:26:00 425530 Krajcar Ivo SKM 9501 B 31 = 11:31:00 428234 Glonek Jakub AOV 9602 B 36 = 11:36:00 410320 Jordanov Alexandr ZBM 9503 B 41 = 11:41:00 51892 Vičan Dominik JPV 9501 B 46 = 11:46:00 889313 Slíva Jan LCE 9602 A 51 = 11:51:00 8727 Svoboda František SOP 9601 B 56 = 11:56:00 53126 Sadílek Jan TZL 9601 B 61 = 12:01:00 886286 Ptáček Pavel BBM 9600 A 66 = 12:06:00 2020736 Dumbrovský Michal UOL 9601 B 71 = 12:11:00 1602630 Fajkus Radim JPV 9509 B 76 = 12:16:00 ......................... VAK C 81 = 12:21:00

Kategorie H16C

délka trati  5.10 km, převýšení   130 m,  8 kontrol 

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
......................... VAK C 60 = 12:00:00 2023805 Chvátal Štěpán UOL 9600 C 66 = 12:06:00 433099 Mikula Jan SSU 9609 C 72 = 12:12:00 416100 Pavlík Marek ZLH 9501 C 78 = 12:18:00 ......................... VAK C 84 = 12:24:00

Kategorie H18B

délka trati  8.10 km, převýšení   300 m, 17 kontrol 

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
416051 Schäfer Jan TZL 9301 B 21 = 11:21:00 253370 Zvoníček Josef SKM 9404 A 26 = 11:26:00 886825 Obrátil Štěpán ABM 9409 A 31 = 11:31:00 8725 Pospíšil Petr SOP 9301 B 36 = 11:36:00 886828 Láznička Jan TZL 9405 A 41 = 11:41:00 ......................... VAK C 46 = 11:46:00 515462 Brlica Pavel ZBM 9302 A 51 = 11:51:00 8851 Holinka Lukáš PTE 9421 B 56 = 11:56:00 416083 Pěček Martin SKM 9301 B 61 = 12:01:00 416144 Korčák Jakub TZL 9403 A 66 = 12:06:00 331211 Toman Filip ABM 9309 B 71 = 12:11:00 842659 Pargianowicz Piotr WAR 94 C 76 = 12:16:00 410366 Rossmanith Vojta AOP 9302 B 81 = 12:21:00 303912 Klusáček Jan TTR 9301 A 86 = 12:26:00 246864 Kolárik Tomáš TZL 9302 B 91 = 12:31:00 49309 Jarnot Michal SOP 9302 B 96 = 12:36:00 886701 Kašpar Michal TZL 9308 B 101 = 12:41:00 53824 Dvorský Vojtěch SKM 9401 B 106 = 12:46:00 886814 Mokrý Ondřej ABM 9410 A 111 = 12:51:00 ......................... VAK C 116 = 12:56:00

Kategorie H18C

délka trati  6.60 km, převýšení   265 m, 13 kontrol 

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
......................... VAK C 34 = 11:34:00 352321 Kotrle Kamil UOL 9402 C 39 = 11:39:00 ......................... VAK C 44 = 11:44:00 352319 Kvapil Ladislav ZLH 9301 C 49 = 11:49:00

Kategorie H20B

délka trati  8.80 km, převýšení   320 m, 15 kontrol 

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
8850 Holinka Matouš ZPV 9222 B 40 = 11:40:00 ......................... VAK C 46 = 11:46:00 53823 Dvorský Václav SKM 9101 B 52 = 11:52:00 ......................... VAK C 58 = 11:58:00

Kategorie H21B

délka trati 12.40 km, převýšení   520 m, 17 kontrol 

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
1007536 Poklop Martin SSU 8802 E 1 = 11:01:00 51932 Klech Richard VRB 7201 C 3 = 11:03:00 515179 Turczer Petr KSU 7945 C 5 = 11:05:00 515192 Novotný Jiří TZL 8001 C 7 = 11:07:00 416107 Liščinský Tomáš ZBM 8411 C 9 = 11:09:00 52516 Pudel Jarda STE 7505 C 11 = 11:11:00 53235 Minařík Luboš TBM 5711 C 13 = 11:13:00 995843 Schuster Martin AOP 6502 C 15 = 11:15:00 53376 Horyna Roman VIC 7602 C 17 = 11:17:00 52709 Vlažný Jakub LCE 9102 R 19 = 11:19:00 515468 Fiala Jan BBM 7205 C 21 = 11:21:00 887937 Langer Martin LOV 8400 C 23 = 11:23:00 53534 Žaloudík Jiří VOV 8601 C 25 = 11:25:00 336758 Zháňal Jan ZBM 8721 C 27 = 11:27:00 1602629 Otrusina Jiří JPV 8201 C 29 = 11:29:00 ......................... VAK C 31 = 11:31:00 51501 Benroth Jakub TZL 9002 C 33 = 11:33:00 887218 Grabowski Maciej WAR 81 C 35 = 11:35:00 515142 Klapal Jan LPU 9006 R 37 = 11:37:00 2020705 Macka Radek LCE 8110 C 39 = 11:39:00 52296 Košárek Pavel AOP 7102 R 41 = 11:41:00 515101 Šrámek Jaromír KSU 5801 C 43 = 11:43:00 232705 Novotný Ondřej ABM 9211 A 45 = 11:45:00 336795 Kalous Antonín KON 7708 C 47 = 11:47:00 301284 Šesták Jakub RBK 9001 C 49 = 11:49:00 49689 Stehlík Martin ZBM 8503 R 51 = 11:51:00 889288 Cahel Marek LCE 8803 R 53 = 11:53:00 995797 Dlabaja Štěpán TZL 8508 R 55 = 11:55:00 8086 Hrazdil Roman RAD 7401 C 57 = 11:57:00 887166 Hadač Miroslav AOP 6501 C 59 = 11:59:00 52852 Ondráček Radim EKP 7414 C 61 = 12:01:00 49690 Drábek Jan ZBM 8511 C 63 = 12:03:00 553285 Mazal Zdeněk VBM 8103 C 65 = 12:05:00 995852 Hanslian David LCE 7835 R 67 = 12:07:00 515111 Halama Jakub KSU 7940 C 69 = 12:09:00 52756 Rigó Marek ODR 7101 C 71 = 12:11:00 232343 Kazda Adam ZBM 9104 A 73 = 12:13:00 52643 Zavřel Michal KRN 6804 C 75 = 12:15:00 52503 Fendrych Michal STE 7607 C 77 = 12:17:00 886296 Hecl Miloš KSU 7601 C 79 = 12:19:00 416048 Podmolík Tomáš TZL 6915 C 81 = 12:21:00 53880 Šmotek Jiří LCE 9004 C 83 = 12:23:00 52939 Stoszek Jakub AOP 8300 C 85 = 12:25:00 886824 Rychlý Pavel OOP 8505 C 87 = 12:27:00 416124 Walaski Antonín TRI 8006 C 89 = 12:29:00 1304089 Fortunato Jorge JPV 8901 C 91 = 12:31:00 52293 Sadílek Martin VIC 6901 C 93 = 12:33:00 920652 Barcík Robert ASU 9201 A 95 = 12:35:00 886292 Janů Zdeněk KSU 9045 C 97 = 12:37:00 976000 Pátek Richard ZBM 7609 C 99 = 12:39:00 515096 Bencúr Juraj LCE 7701 R 101 = 12:41:00 301557 Trávníček Jan UOL 7501 C 103 = 12:43:00 51303 Pavlačka Ondřej VOV 8102 C 105 = 12:45:00 232139 Holas Tomáš AOP 7802 C 107 = 12:47:00 52432 Axman Karel STE 8303 C 109 = 12:49:00 52482 Otruba Karel PLU 7917 C 111 = 12:51:00 8908 Krtička Jan KON 7931 C 113 = 12:53:00 995810 Zimmermann Jakub ZBM 8928 R 115 = 12:55:00 ......................... VAK C 117 = 12:57:00 52207 Dittrich Pavel SKM 7501 C 119 = 12:59:00 887920 Zvěřina Petr LPU 8208 R 121 = 13:01:00 52678 Hubáček Josef LCE 6127 R 123 = 13:03:00 886666 Morawski Jacek WAR 89 C 125 = 13:05:00 886812 Mokrý Stanislav ABM 9202 A 127 = 13:07:00 811213 Daněk Roman SBK 7541 C 129 = 13:09:00 52555 Král Václav SSU 8243 R 131 = 13:11:00 515193 Henek Michal RBK 8605 C 133 = 13:13:00 53362 Přibyl Broněk TZL 8603 R 135 = 13:15:00 8796 Kovalčík Tomáš AOP 7301 C 137 = 13:17:00 52526 Václavek Tomáš STE 5809 C 139 = 13:19:00 9525 Potštejnský Jan SRK 7807 C 141 = 13:21:00 896968 Valenta Jiří LCE 9201 A 143 = 13:23:00 52288 Tomanek Daniel STE 7401 C 145 = 13:25:00 8931 Krejčík Jiří TZL 8301 C 147 = 13:27:00

Kategorie H21CK

délka trati  6.50 km, převýšení   360 m, 15 kontrol 

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
9967 Zikmund Zdeněk NPA 6705 C 52 = 11:52:00 ......................... VAK C 57 = 11:57:00 504405 Antonowicz Jerzy WAR 68 C 62 = 12:02:00 52595 Hodač Karel JPV 7927 C 67 = 12:07:00 8812 Jalový Jaroslav RBK 5719 C 72 = 12:12:00 416097 Moskva Roman ZLH 7501 C 77 = 12:17:00 52848 Pavlíček Václav JPV 8412 C 82 = 12:22:00 330612 Dressler Jan SBK 7911 C 87 = 12:27:00 53679 Rouš Pavel VBM 8102 C 92 = 12:32:00 ? Plhal Petr ASU C 97 = 12:37:00 420422 Zatloukal Tomáš SSU 6700 C 102 = 12:42:00 52870 Dudík Petr JPV 8917 C 107 = 12:47:00

Kategorie H21CL

délka trati  8.50 km, převýšení   315 m, 17 kontrol 

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
53485 Čech Viktor VBM 8001 C 2 = 11:02:00 ......................... VAK C 7 = 11:07:00 53295 Sponar Jan TBM 5004 C 12 = 11:12:00 ? Rozsíval Alois KSU 9142 C 17 = 11:17:00 51609 Zicha Jiří LCE 7708 C 22 = 11:22:00 51875 Zdražil Tomáš ABR 8504 C 27 = 11:27:00 442865 Jílek Jakub KSU 9202 C 32 = 11:32:00 ......................... VAK C 37 = 11:37:00

Kategorie H35B

délka trati  9.60 km, převýšení   330 m, 16 kontrol 

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
......................... VAK C 5 = 11:05:00 8715 Jelínek Jan AOP 6401 C 10 = 11:10:00 425423 Kůstka Marek VIC 6403 C 15 = 11:15:00 889303 Hubáček Jaroslav LCE 6311 C 20 = 11:20:00 995892 Otruba Marek PLU 7417 C 25 = 11:25:00 889301 Slezák Libor LCE 6207 C 30 = 11:30:00 8933 Černoch Karel TZL 6835 C 35 = 11:35:00 253369 Pěček Martin SKM 7301 C 40 = 11:40:00 51316 Valík Luděk AOP 7101 C 45 = 11:45:00 52720 Huňka Karel KON 6919 C 50 = 11:50:00 515430 Mielec Jaromír AOV 6901 C 55 = 11:55:00 887168 Peřinka Jan AOP 6301 C 60 = 12:00:00 425440 Gola Miroslav VIC 6808 C 65 = 12:05:00 886291 Paloncý Pavel KSU 6349 C 70 = 12:10:00 52506 Hepnar Luboš STE 6307 C 75 = 12:15:00 428264 Borunský Tomáš AOP 7402 C 80 = 12:20:00 553435 Kunz Martin BBM 7101 C 85 = 12:25:00 53879 Hubáček Libor LCE 6721 C 90 = 12:30:00 ......................... VAK C 95 = 12:35:00 ? Trhlík Tomáš PLU 7407 C 100 = 12:40:00 53320 Nečas Rudolf TZL 5703 C 105 = 12:45:00 51508 Valenta Jiří LCE 6301 C 110 = 12:50:00 53119 Chmelař Daniel VIC 7212 C 115 = 12:55:00 52199 Pecek Vitezslav SKM 7104 C 120 = 13:00:00 553457 Vavrys Petr LCE 6413 C 125 = 13:05:00

Kategorie H35C

délka trati  7.40 km, převýšení   250 m, 12 kontrol 

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
......................... VAK C 16 = 11:16:00 301553 Horčička Petr UOL 7007 C 21 = 11:21:00 886275 Habiger Petr KSU 7001 C 26 = 11:26:00 52566 Matoušek Milan SSU 6701 C 31 = 11:31:00 52525 Václavek Jiří STE 5701 C 36 = 11:36:00 336714 Čížek Petr ADA 7101 C 41 = 11:41:00 416040 Soviš Ivo SBR 7101 C 46 = 11:46:00 ? Simek Martin YYY 72 C 51 = 11:51:00 515079 Kotrle Miroslav UOL 7005 C 56 = 11:56:00 49400 Cienciala Martin TRI 7401 C 61 = 12:01:00 51873 Řeháček Petr ABR 6302 C 66 = 12:06:00 331193 Láznička Libor TZL 6701 C 71 = 12:11:00 ......................... VAK C 76 = 12:16:00 420450 Smrček Petr KSU 7401 C 81 = 12:21:00 2025356 Matoušek Jiří SSU 7504 C 86 = 12:26:00 ? Smolka Martin STE 7100 C 91 = 12:31:00 886282 Smékal David UOL 7503 C 96 = 12:36:00

Kategorie H40B

délka trati  8.80 km, převýšení   320 m, 17 kontrol 

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
53827 Sedláček Jaroslav HLV 6404 C 2 = 11:02:00 52512 Maťátko Miloslav STE 6703 C 7 = 11:07:00 49659 Horký Tomáš TBM 6747 C 12 = 11:12:00 ......................... VAK C 17 = 11:17:00 232879 Odehnal Roman ABM 6909 C 22 = 11:22:00 6710 Kašpar Jaroslav SSU 7004 C 27 = 11:27:00 303932 Krhut Libor HAV 6302 C 32 = 11:32:00 352349 Tesař Jiří VOV 6702 C 37 = 11:37:00 515066 Vébr Radek HAV 7103 C 42 = 11:42:00 332638 Popowski Jaroslaw WAR 68 C 47 = 11:47:00 515436 Sochor Tomáš HAV 6301 C 52 = 11:52:00 361929 Novotný Tomáš ZLH 7001 C 57 = 11:57:00 336721 Jakobi Zdeněk HAV 5701 C 62 = 12:02:00 331485 Tomeček Ladislav HLV 7137 C 67 = 12:07:00 232736 Mokrý Jan ABM 6611 C 72 = 12:12:00 8814 Říman Petr HAV 6709 C 77 = 12:17:00 ......................... VAK C 82 = 12:22:00

Kategorie H45B

délka trati  7.30 km, převýšení     0 m, 12 kontrol 

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
......................... VAK C 13 = 11:13:00 51911 Vičan Lubomír JPV 6501 C 18 = 11:18:00 352336 Křeček Miroslav ZPV 6213 C 23 = 11:23:00 ? Souček Jan SSU 6504 C 28 = 11:28:00 438620 Štípek Rostislav TZL 5702 C 33 = 11:33:00 53251 Uhmann Petr TBM 5103 C 38 = 11:38:00 52702 Plášek Martin LCE 6118 C 43 = 11:43:00 53856 Končák Jaroslav HLV 6321 C 48 = 11:48:00 1007543 Chmelař Miroslav JPV 6217 C 53 = 11:53:00 51909 Sklenář Josef SBR 6601 C 58 = 11:58:00 52725 Navrátil Václav KON 6427 C 63 = 12:03:00 ? Mizera Ladislav ROV 5301 C 68 = 12:08:00 307338 Sklenář Miroslav AOP 6302 C 73 = 12:13:00 2020730 Soldán Vladimír JPV 6526 C 78 = 12:18:00 ......................... VAK C 83 = 12:23:00 433100 Grepl Ladislav KON 6111 C 88 = 12:28:00

Kategorie H45C

délka trati  5.30 km, převýšení     0 m, 10 kontrol 

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
52711 Věžník Antonín ADA 5505 C 22 = 11:22:00 52500 Kubeš Jaromír PLU 6219 C 27 = 11:27:00 307337 Višňa Milan STE 5904 C 32 = 11:32:00 52596 Dokoupil Vojtěch ZPV 6425 C 37 = 11:37:00 ......................... VAK C 42 = 11:42:00 52589 Felkl Ludek ZZZ 60 C 47 = 11:47:00 224870 Truhlář Karel ADA 5111 C 52 = 11:52:00 231248 Jaroš Vojtěch ZPV 5706 C 57 = 11:57:00 224897 Štarha Vítězslav SSU 6603 C 62 = 12:02:00 411761 Hrouza Jan KRN 5401 C 67 = 12:07:00 361996 Vlach Josef KON 6431 C 72 = 12:12:00 53381 Řezanina Lubomír ZVS 6601 C 77 = 12:17:00 8828 Vítek Zbyněk PTE 6622 C 82 = 12:22:00 52459 Šimek Roman UOL 6503 C 87 = 12:27:00 886293 Janů Zdeněk KSU 5749 C 92 = 12:32:00 51914 Vrábel Jaromír SBR 6102 C 97 = 12:37:00 421854 Vaňák Milan OOL 6204 C 102 = 12:42:00 426339 Rohlík Petr KVS 6402 C 107 = 12:47:00 52462 Zencak Jaroslav ZZZ 61 C 112 = 12:52:00 52531 Albert František STE 5804 C 117 = 12:57:00 52569 Dvořák Radomír SSU 6342 C 122 = 13:02:00 ......................... VAK C 127 = 13:07:00

Kategorie H50B

délka trati  6.60 km, převýšení     0 m, 12 kontrol 

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
......................... VAK C 9 = 11:09:00 53462 Moravec Stanislav SOP 5801 C 14 = 11:14:00 52982 Jelínek Petr MOV 5502 C 19 = 11:19:00 52202 Dvorský Ilja SKM 6103 C 24 = 11:24:00 51913 Vodička Luděk SBR 5501 C 29 = 11:29:00 434592 Vašek Rudolf SOP 5702 C 34 = 11:34:00 53221 Hirš Libor VBM 6000 C 39 = 11:39:00 53322 Slováček Rudolf TZL 5402 C 44 = 11:44:00 52498 Jeřábek Luboš JPV 6112 C 49 = 11:49:00 49416 Rychlý Miloš OOP 5302 C 54 = 11:54:00 52428 Jirka Jiří ZPV 5501 C 59 = 11:59:00 52774 Juřeník Josef MOV 5201 C 64 = 12:04:00 49391 Pospíšil Václav SOP 5701 C 69 = 12:09:00 ......................... VAK C 74 = 12:14:00

Kategorie H55B

délka trati  5.70 km, převýšení     0 m, 14 kontrol 

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
......................... VAK C 20 = 11:20:00 219271 Jelínek Vít TZL 5102 C 26 = 11:26:00 52669 Jelínek Roman ADA 5506 C 32 = 11:32:00 49455 Zeman Ludvík BFM 5301 C 38 = 11:38:00 52448 Navrátil Antonín UOL 5301 C 44 = 11:44:00 219273 Ptáček Ladislav BBM 5300 C 50 = 11:50:00 52614 Komárek Jaromír KSU 4900 C 56 = 11:56:00 53341 Háj Bohumil TZL 5601 C 62 = 12:02:00 ......................... VAK C 68 = 12:08:00

Kategorie H55C

délka trati  3.70 km, převýšení     0 m, 11 kontrol 

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
410321 Jordanov Nikolaj VBM 6501 C 53 = 11:53:00 ......................... VAK C 58 = 11:58:00 352328 Vojtášek Jan SBR 5301 C 63 = 12:03:00 52473 Bednář Jan UOL 5402 C 68 = 12:08:00 51939 Klech Josef HOB 4701 C 73 = 12:13:00 53842 Žaludek Jindřich JZL 5400 C 78 = 12:18:00 ......................... VAK C 83 = 12:23:00

Kategorie H60B

délka trati  4.60 km, převýšení     0 m, 12 kontrol 

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
......................... VAK C 9 = 11:09:00 49301 Ševčík Břetislav OOP 5001 C 14 = 11:14:00 51904 Blažek Václav SBR 4701 C 19 = 11:19:00 52517 Sklenář Antonín STE 4801 C 24 = 11:24:00 8720 Jurčák Karel SOP 5101 C 29 = 11:29:00 49433 Huňka Jiří RAD 4801 C 34 = 11:34:00 553431 Jelínek Petr TZL 4902 C 39 = 11:39:00 416088 Peška Antonín HLV 4801 C 44 = 11:44:00 352318 Babák Jiří ZLH 4801 C 49 = 11:49:00 52783 Rokosz Bohumil MOV 4803 C 54 = 11:54:00 51910 Toman Stanislav SBR 4801 C 59 = 11:59:00 52762 Novotný Stanisl OOP 4800 C 64 = 12:04:00 ......................... VAK C 69 = 12:09:00

Kategorie H65B

délka trati  3.90 km, převýšení     0 m, 12 kontrol 

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
......................... VAK C 25 = 11:25:00 49305 Beneš Karel HAV 4201 C 30 = 11:30:00 52174 Ptáček Jiří BOV 4401 C 35 = 11:35:00 2020740 Horký Jan UOL 4600 C 40 = 11:40:00 52660 Vlach Oldřich VOV 4401 C 45 = 11:45:00 53861 Bradáč Jaroslav LCE 4412 C 50 = 11:50:00 52413 Skácel Jaroslav KON 4617 C 55 = 11:55:00 52766 Nosek Jiří OOP 4401 C 60 = 12:00:00 352330 Ostřanský Josef SSU 4302 C 65 = 12:05:00 416129 Vyškovský Ivan ZVS 4301 C 70 = 12:10:00 425533 Láznička Alois TZL 3613 C 75 = 12:15:00 9577 Starý Břetislav BOV 4402 C 80 = 12:20:00 ......................... VAK C 85 = 12:25:00

Kategorie H65C

délka trati  2.80 km, převýšení     0 m,  9 kontrol 

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
......................... VAK C 1 = 11:01:00 352323 Gottfried Jan UOL 4602 C 6 = 11:06:00 52529 Čermák Miloslav STE 4101 C 11 = 11:11:00 52561 Sita Vratislav SSU 3000 C 16 = 11:16:00 416037 Soviš Ivan SBR 4601 C 21 = 11:21:00 52467 Šubrt Zdeněk UOL 4201 C 26 = 11:26:00 ......................... VAK C 31 = 11:31:00

Kategorie H70B

délka trati  3.20 km, převýšení     0 m,  8 kontrol 

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
......................... VAK C 47 = 11:47:00 416096 Řezanina Josef ZVS 3701 C 52 = 11:52:00 52869 Kroupa Jaroslav ZPV 4012 C 57 = 11:57:00 ......................... VAK C 62 = 12:02:00

Kategorie H75B

délka trati  2.80 km, převýšení     0 m,  9 kontrol 

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
......................... VAK C 65 = 12:05:00 52536 Uhmann Hubert SSU 2600 C 70 = 12:10:00 53321 Valla Stanislav TZL 3125 C 75 = 12:15:00 ......................... VAK C 80 = 12:20:00

Kategorie HDR

délka trati  1.90 km, převýšení     0 m,  5 kontrol 

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
......................... VAK C 0 = 11:00:00 ......................... VAK C 0 = 11:00:00 ......................... VAK C 0 = 11:00:00 ......................... VAK C 0 = 11:00:00 ......................... VAK C 0 = 11:00:00 ......................... VAK C 0 = 11:00:00 ......................... VAK C 0 = 11:00:00 ......................... VAK C 0 = 11:00:00 ......................... VAK C 0 = 11:00:00 ......................... VAK C 0 = 11:00:00 52718 Beneš Jindřich KON 0404 C 0 = 11:00:00 53811 Dittrichová Lucie SKM 0551 C 0 = 11:00:00 51321 Hájková Lucie AOP 0350 C 0 = 11:00:00 436929 Klechová Karolína AOP 0452 C 0 = 11:00:00 7861 Kovařík Tomáš TRI 0400 C 0 = 11:00:00 ? Maťátko Václav STE 0500 C 0 = 11:00:00 2020722 Novotný Erik ZLH 0301 C 0 = 11:00:00 515500 Novák Igor AOV 0501 C 0 = 11:00:00 ? Ondruchová Anna ASU C 0 = 11:00:00 ? Paloncy Jan KSU 08 C 0 = 11:00:00 53817 Pěček Dominik SKM 0401 C 0 = 11:00:00 52626 Rychlá Karolína KRN 0757 C 0 = 11:00:00 2020729 Smékalová Karolína UOL 0451 C 0 = 11:00:00 2020728 Smékalová Viktorie UOL 0450 C 0 = 11:00:00 ? Světnický Antonín STE 0800 C 0 = 11:00:00 442877 Tomanek Lukáš STE 0502 C 0 = 11:00:00 ? Šotek Adámek UOL C 0 = 11:00:00 ? Šotková Anička UOL C 0 = 11:00:00

Kategorie P3

délka trati  3.30 km, převýšení     0 m,  9 kontrol 

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
......................... VAK C 0 = 11:00:00 ......................... VAK C 0 = 11:00:00 ......................... VAK C 0 = 11:00:00 ......................... VAK C 0 = 11:00:00 ......................... VAK C 0 = 11:00:00 ......................... VAK C 0 = 11:00:00 ......................... VAK C 0 = 11:00:00 ......................... VAK C 0 = 11:00:00 ......................... VAK C 0 = 11:00:00 ......................... VAK C 0 = 11:00:00 52677 Hubáčková Petra LCE 8560 C 0 = 11:00:00 361946 Jeřábek Petr UOL 6702 C 0 = 11:00:00 301308 Krumpholcová Jarmila HOB 5655 C 0 = 11:00:00 331685 Lázničková Marcela TZL 6751 C 0 = 11:00:00 361979 Moskvová Agáta ZLH 0551 C 0 = 11:00:00 ? Mrkusová Nikola UOL C 0 = 11:00:00 ? Ondráček Martin KSU 7201 C 0 = 11:00:00 ? Ondráček Radek KSU 9911 C 0 = 11:00:00 ? Ondráčková Adéla KSU C 0 = 11:00:00 52057 Otrusinová Helena ABM 7054 C 0 = 11:00:00 253160 Prochazka Milan SOP 6803 C 0 = 11:00:00 8777 Ruda Klus TRC C 0 = 11:00:00 ? Sanetrníková Lucie UOL C 0 = 11:00:00 342667 Slavíček Stanislav OOL 6708 C 0 = 11:00:00 438050 Svec Jaromir XXX C 0 = 11:00:00 426375 Světnický Alexandr STE 6333 C 0 = 11:00:00 253127 Tomanová Elena YBM 6666 C 0 = 11:00:00 896971 Vebrova Sarka HAV C 0 = 11:00:00 8826 Vítková Miroslava PTE 6952 C 0 = 11:00:00 ? Zatloukalova Eva SSU C 0 = 11:00:00 331055 Šauman Petr ODR 6100 C 0 = 11:00:00